Afera Peranovic...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Afera Peranovic...

Post by ziki »

Sanela iskuliraj malo, pricamo ovde o raznim stvarima i ne vredjamo nikoga.
Nema potrebe da brises tekstove, budi malo fleksibilna ovo je forum na kome pisu ljudi koji imaju svoje probleme i imaju prava da kazu sta god zele i slobodu govora.
Mani te komunisticke metode, uskracivanje prava na misljenje.
pozdrav !
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Afera Peranovic...

Post by sanela »

ziki wrote:Sanela iskuliraj malo, pricamo ovde o raznim stvarima i ne vredjamo nikoga.
Nema potrebe da brises tekstove, budi malo fleksibilna ovo je forum na kome pisu ljudi koji imaju svoje probleme i imaju prava da kazu sta god zele i slobodu govora.
Mani te komunisticke metode, uskracivanje prava na misljenje.
pozdrav !
Smatram da možete svoje mišljenje iskazivati bez vrijeđanja.
I na svakom forumu pišu ljudi koji imaju svoje probleme i to nije opravdanje za vrijeđanje bilo koga.
Ovaj pop je zloupotrijebio svoj poziv/položaj/vjeru i ubio čovjeka. To je grozno i nadam se da će dobiti zasluženu kaznu i na ovom i na onom svijetu.
Ne znam zašto više polemisati na tu temu i vrijeđati bilo koga.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Afera Peranovic...

Post by ziki »

Niko nije vredjao nikoga, covek se nasalio rekao je pomilovace ga pahomije.
To je episkom osumnjicen za seksualno zlostavljanje dece.
Zamisli da neko kontrolise facebook gde milijarda ljudi pise sta hoce svaki dan.
Ali ok shvatio sam poentu cao!
...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Afera Peranovic...

Post by bojanol »

sanela wrote:To je grozno i nadam se da će dobiti zasluženu kaznu i na ovom i na onom svijetu.
Hoće sigurno, a pogotovo na onom svetu :-D
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Afera Peranovic...

Post by demijan »

batina.jpg

Otvaram ja novi centar,ovo mi je logo :-D pa da zaradim i ja neki dinar aman...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Afera Peranovic...

Post by demijan »

peranovic1.jpg
peranovic1.jpg (11.64 KiB) Viewed 3600 times
peranovic zmija.jpg
peranovic zmija.jpg (9.22 KiB) Viewed 3600 times
peranovic bajker.jpg
peranovic bajker.jpg (10.04 KiB) Viewed 3600 times

Vodeci strucnjak za lecenje narkomanije :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
komendija
Posts: 27
Joined: Mon Mar 26, 2012 4:46 pm

Re: Afera Peranovic...

Post by komendija »

demijan wrote:
U ovom konkretnom slucaju ja bih ovo nazvao primenom prekomerne sile
.najveca greska po mom nekom misljenju posmatraca sa strane je to sto je na mesto upravnika stavljen obican batinas a ne neki stalozeniji,stabilniji covek koji bi bio ravnoteza i balans upravo za ovakve situacije.Batinasi i nasilnici su potrebni ali ako ih pustis da rukovode dobijes upravo ovo...

hah, sačuvajbože - hladnokrvno ubistvo sa umišljajem nazvati - prekomernom upotrebom sile, pa ovo je skandalozno, totalno.
aa ovo 'batinaši i nasilnici su potrebni' u nastavku - pitam se jer mi je nejasno ostalo - kome i gde su potrebni ?? (fali mi zaprepašćeni smajli)
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Afera Peranovic...

Post by ziki »

Darovali mu robiju, a nadu ni za tren...
Fuck you Branislave ajde sad uzmi lopatu pa udri sebe po glavi debilu jedan...
Sad ces da naucis zasta sluzi lopata jer ces okopavati krompir i ostale kulture verovatno do kraja tvog malog i bednog zivota smradu jedan...
...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Afera Peranovic...

Post by demijan »

to ako bude imao srecu da okopava krompir...tamo su slobodnjaci a on sa ubistvom i gomilom neprijatelja ce verovatno zaglaviti neku izolaciju za pocetak a poslče kako mu Bog da...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Afera Peranovic...

Post by ziki »

Gledao sam gostovanje Branislava iz 2009 godine, nemogu sad da se setim tacno grada, mislim da je kraljevo u pitanju ili tu negde.
Uglavnom ima snimak lokalne televizije koja je propratila ceo dogadjaj koji je bio u nekoj onako dvorani sa stotinjak ljudi, uglavnom roditelja narkomana.
Ono je i smesno i zalosno, koliko je covek neupucen uopste u te stvari jos je poveo sa sobom neke likove-sticenike koji su mu se tu javno zahvalili na batinama koje su dobili od njega ,kao ucinio im je mnogo time sto ih je zadrzao na silu tamo i isprebijao.
Jos se javlja i narkoman iz publike kao onako spontano, 14 godina je bio na igli i treba mu pomoc, kaze mu Branislav evo ja se sutra vracam pa mozes samnom da podjes autom u centar itd..
Imas na you tubu ako nisi gledao pogledaj, to je znaci snimak iz 2009. godine.
Na njegovu pricu je mogao da nasedne samo ogranicen covek, meni nije jasno kako je on uopste navukao tolike ljude tamo. Namlatio se para na tim nescrecnicima..
...
Post Reply