Žute oči

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Žute oči

Post by ivica »

Prijetelj me pitao za njegovog nekog prijatelja koji je problematičan, svakodnevno puši travu, a u zadnje vrijeme je počeo pit i neznaju starci šta bi sa njim jer ga ništa u životu NE zanima, ništa nezna radit,prema ničemu nema afiniteta, ništa ga ne privlači osim trave kupiprodaj i pokrpaj se i tako svaki dan.
Prika me pita: "ej ivice, što to on uzima, neki dan je došao doma njegova stara mi je pričala, bio pijan i čudno se ponašao i imao je žute oči. Kakva to droga uzrokuje???"
i još je rekao da je taj nesretnik spomenuo da bi morao do "psihijatra".
E pa sad.
Ja sam mu rekao da je najvjerovatnije riječ o nekoj kombinaciji tableta skupa sa alkoholom. Jer kod nas nema pravog tripa tj lsd,jer da ima nebi se tako ponašao i nebi mu bile oči žute.I ja mu kažem da su važne zjenice ,za opijate su male, za ekse velike ,dok je za marihuanu koju ovaj nemilosrdno pase svaki dan do besvijesti crvene oči.
A ovo za psihijatra kažem mu da je to dvosjekli mač, ali da je tu ulog velik jer ako ode kod psihijatra-doktora ovaj će mu automatski uz oproštenje (skidokurcaški) pripisat suboteks a onda je tek najebo jer će postat žrtva tj. državni pacijent. S druge strane možda ima čovjek nešto što potiskuje duboko do zla boga, pa se povjeri nekom psihologu i tako se može počet odmotavat klupko pa će se doć do srži uzroka takvog ponašanja.
Mene, ivicu osobno zanimaju "žute oči" to još nisam vidio. To je samo taj dan bilo, nije hepatitis, ako je neko odma pomislio. Zna li ko? Voyager možda??? :D
ignorance is bliss!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Žute oči

Post by zeleni »

beonjače žute sam ja vidjala kod onih što su fasovali zaraznu žuticu i hep b. indikator da mu je jetra pod opterećenjem iz xy razloga
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Žute oči

Post by boki_ »

bzvze -- stvar je u tome sto ljudi mogu da mjenjaju boju ociju zavisno od njihovog genotipa ociju tj. njihovih predaka -- a zute (mislim da mu je mama mislila ne beonjace vec ochi) su amber trebala bi da proveri jel ima ko amber od nenih staraca itd....
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Žute oči

Post by boki_ »

moj machor ima amber ochi tj. potpuno svjetlo zute -- bash su cool
hEIL hEIMAt
boki_
Posts: 153
Joined: Sun Nov 15, 2009 11:24 pm

Re: Žute oči

Post by boki_ »

ah da, i moj otac ima smedje -- ali mogu da se potpuno promjene u amber potpuno identicne machoru --- nishta ne uzima osim piva
hEIL hEIMAt
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Žute oči

Post by ivica »

boki_ wrote:bzvze -- stvar je u tome sto ljudi mogu da mjenjaju boju ociju zavisno od njihovog genotipa ociju tj. njihovih predaka -- a zute (mislim da mu je mama mislila ne beonjace vec ochi) su amber trebala bi da proveri jel ima ko amber od nenih staraca itd....
Da ,na srpsko+hrvatski beonjace upravo to, ili bjeloočnice na hrvatsko-srpski :D :D
ignorance is bliss!
Post Reply