Crna magija

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Crna magija

Post by davor »

sanela wrote:Po mom misljenju, sve su to ublehe.
Neki dan citam oglas gledam u grah uspjesno :rolleyes: :rolleyes: :smt037 :smt037 :smt043
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Crna magija

Post by sanela »

davor wrote:
sanela wrote:Po mom misljenju, sve su to ublehe.
Neki dan citam oglas gledam u grah uspjesno :rolleyes: :rolleyes: :smt037 :smt037 :smt043
U zemlji sa ovolikim brojem nepismenih ljudi, bas me cudi takav oglas. ;)
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Crna magija

Post by davor »

LijecimSve.jpg
LijecimSve.jpg (39.85 KiB) Viewed 2970 times
sanela wrote:
davor wrote:
sanela wrote:Po mom misljenju, sve su to ublehe.
Neki dan citam oglas gledam u grah uspjesno :rolleyes: :rolleyes: :smt037 :smt037 :smt043
U zemlji sa ovolikim brojem nepismenih ljudi, bas me cudi takav oglas. ;)
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Crna magija

Post by poison »

sanela wrote:Po mom misljenju, sve su to ublehe.
Image :-D :mrgreen:
Image
Image






User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Crna magija

Post by poison »

E stvarno ovo je Pound 4 Pond King undisputedno ccomment need
Image
Image
Image






User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Crna magija

Post by davor »

Ako neko suti a prije nije bio takav :lol:
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Crna magija

Post by davor »

Nabacaj :D Svadu u kuci :rolleyes: :smt038 :smt041 :smt043
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
poison
Posts: 75
Joined: Thu Dec 19, 2013 12:14 pm
Location: ready for snatching|||||||||| São Paulo, Brasil

Re: Crna magija

Post by poison »

davor wrote:Nabacaj :D Svadu u kuci :rolleyes: :smt038 :smt041 :smt043
"DROGERASE"HEHHHEHEHEHHEEHEHEHEHE ouuuuuu man :lol:
VRACAM SRECU,JEDINO AKO SE OTKINULA SA LANCA,I POBEGLA NA ULICU..jojojojojojojojjjojjj
neki dan krenem u bolnicu kod zubara,i krenem za bravu od ulaznih,kad meni neko otvara,uf jbt isprepada me na trenutak,nisam plasljiv :P,neka debela ciganka sa krupnim ludackim ocima :rolleyes: ,onako fino pristojno obucena,i pocinje meni(kao da me je na tren hipnotisala)"bato vidim imas mnogo dusmani,i vidim da patis al dace Bog
to ce proci,jel imas sta para,pa da to pocne odmah??!!"stvarno krenuo kod zubara i razmisljam o zubarskoj stolici,nisam imao dinara u dzepu,dao bih joj,cisto zbog moje dobrote,vidim odma' da krece rondos na zvaku i nemogu da se otresem lujke na kulturan nacin,srecom neko naidje ,ja pedalu na sprat :axe:
Neznam u vasim gradovima mestima i to,ali kod mene u Sapcu,ova 2013 izbrutalisala je mnoge mlade zivote,
pocelo je pre 2 meseca,kad je neku klinku '89god koju sam upoznao(izvinjavam se unapred za ovo sto cu napisati,ali je strasna istina i propast),cujem Sladja pocela da "Radi" na mostu,onako bila je vesela sta ti znam
malo prsla,ali na neku pozitivu,i recimo kad se pojavi murija jednom na gajbi de smo bili,skoci ona i trazi nalog od puba,ja je oborim na krevet,reko mir.....i tako vesela Sladja na mostu se posvadjala sa koleginicama hookersicama,smanjila cenu blowjob-a sa 1000din na 300,jer kaze odradi 3cu odjednom :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
i tako krene da startuje vozaca busa,i ovaj stane medjutim svaki bus kad stane on se pomeri jos bar 2m unapred,hidraulika ili sta vec,i opizdi je bus :roll: ,u bolnicu frka pukla noga ovo,ono,pa za BG,ozbiljno je
na aparate,i brutalna majka njena dolazi i kaze unplug sa aparata :| ,pa komsinica moja mala Caca isto umrla,picila sve zivo met ,lepak,smrkala tablete,i cujem sinoc za mog komsu jednog,bio je mladji od mene par god,na svoj rodjus zakuca se kolima u stub :( zadnji u 2013,nadam se da ce 2014 biti neznija po ljudske zivote,jer ja sto sam naveo je samo mali fragment dogadjaja

on topic
http://hr.wikipedia.org/wiki/Crna_magija
Imagelegendarno,moram naci sajt xD
Image
Image






Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: Crna magija

Post by Voyager »

Dobro je sto joj nisi nista dao i sto se nisi upustio u bilo sta sa njom.
To je poznata stara crna magija, zaradjuju na tudjoj nesreci i crpe tudju srecu, zdravlje i pogotovo mladost koristeci tu zvaku kao uvod.

Trenutka kada se prepustis, odradi te extra ako nisi vican magijskim vestinama.

Znam da takvih gadura imate u Sapcu, imam dosta drugara tamo, obozavam vas grad i vec 10 godina odlazim tamo i super sam sa sapcanima...pa sam ih sretao...kretenke...

Pozz !

V
Post Reply