Test: DA LI RAZMISLJATE KAO PSIHOPATA?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sta ti je covjece???
sto si takva...bezveze ti je to...majke mi! I dont think i deserved it...not from you!!!
i sto jadna???? nisam bas....
a to je sve bila sala i zezancija. btw
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

izvlacenje

Post by mise en place »

ma.o.k. ruljo ipak nisam toliko "zagorio" jebiga sa obzirom da vodim redovno "ljubav" sam sa sobom,pa sebe stvarno najvishe volim...koji ego aaaa?
Jebesh to,ja to ipak uradim najbolje,mislim do sad se nije pojavila "ta " koja moze bolje od mene"sam svoj majstor"
a znamo zashto je onanija skupa?
zato sto je rucni rad!
a osim toga moj prijatelj "palefaced" kaze da je dobro za prostatu.
whatever..bilo je price o nekom "magazinu" koji treba da dodje na pusto ostrvo!!!!
Pa Djenka..magazin!!!!

brzim radom...
mise
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

M4j4 wrote:
palefaced wrote:da bi opet vidjela toga muskarca. ccc, sta su kuje sve u stanju za kitu uciniti. :-D
E,sa tobom vise necu da se druzim,a nemoj ni ti sa mnom,jer
tananana:ODGOVOR JE TACAN!


Odgovor:
Nadala se da ce se muskarac pojaviti na
sestrinoj sahrani.
>Ako si odgovorio-la tacno, razmisljas kao psihopata.
>
>Ovo je test poznatog americkog psihologa kojim je ispitivao da li neko ima razmisljanje ubice. Mnoge uhvacene serijske ubice prolazile su ovaj test i odgovorile tacno.



p.s.cuvajte se mene i bledolikog,buuhahahahaaaaaa :twisted:

ajme.. strasno.. pa to mi ne bi niti palo na pamet ! Ja sam kontala, ono.. cura se nazivcirala i ubila svoju sestru, ali hebo te.. ovo je zaista too much
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Ja ispadoh psihopata. :twisted: A imala sam mnogo bolje misljenje o sebi! :D
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

u svim ljudima, skriven u najmracnijim uglovima svijesti, cucim ja - the ticking bomb... cekam svojih pet minuta.
netko me prepozna, neki se od toga preplase i zatvore u sebe a neki me pozdrave i prigrle znajuci da sam ono sto su cijeli zivot cekali da ih oslobodi. :-D
neki me opet nikada ne prepoznaju ... njihov peh. jebi ga, ne moze se ono uvijek pobjedjivati.

palefaced over! 8)
i am what i am and what will be will be
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Erineja.odličan ti je potpis...samo se ne slažem u vezi onog dela sa prošlošću....
Pozdrav...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

e pepe....sega a ja kontam bas to da napisem. hehehehe. Buducnost mozemo promjeniti ali proslost ne. Sto je bilo bilo je.. we must make the best of it. Sve i da je bila losha i sa greskama ok...danas smo jaci zbog toga, no ne trebamo se kajati i kukati za onim sto je bilo. Gotovo bilo je ..tu se ne moze nista. Ali zato mozemo nesto danas. SAMO DANAS MOZEMO PROMJENITI...a sutra zavisi od danas. :wink:
erineja-pozdrav!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

klavir

Post by mise en place »

Da upravo razmishljam kao psihopata..
Ovaj ludi komshija pojacao televizor da daske,izgleda gluh totalno,a ovde se apsolutno nishta necuje...Da sam ja u pitanju odmah bi neki Shvabo zvao muriju,ali poshto nisam ja "stranac" onda nema veze.
Nego psihopata u meni sad bi mu uletio na gajbu i nabio ekran na glavu,nije normalan.Neke Bavarske ruk-cuk pjesme i to.
Samo da mi ovde na gajbi ne spavaju sad bi se pojaco ko na woodstocku..

Karl Heinz Rumenige ,zwei und zwanzig centimeter..

auslender raus
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hahahahah centimetar hahahha....e a Karl hajns i to ma pravi woodstock ismijah se....
cmok mise....
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

I ja sam zadnja dva tipa pokupila na sahrani :-D .Sala mala...Normala koka ubila sestru da joj se tip pojavi na sahrani. Joj legenda je. Vidis ja zavidim takim ljudima koji imaju muda da nesto tako urade. Zamisli biti lud dovoljno da nemas strah ni odcega...ono furas svoju furku kao u filmu SAW ili SAW2 sto je nedavno izasao. Ja bi preporucila da ko god misli da je sifra nek pogleda te filmove. LUDILOOOOOOOO
Locked