Druženje poslije komune

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Druženje poslije komune

Post by Šmizla »

Uh...kod nas još traje metadonska faza...samo što sad ja idem po terapiju srijedom i on zajedno sa mnom nedeljom...većina iz mog okruženja kaže da sam budala jer se žrtvujem za nekog ko to ne zna da cjeni. Ponekad zaista i mislim da su u pravu 100% !!! :?
On se trenutno druži samo sa mnom...nema društva...ponekad ga nazovu ''drugari po igli'' da im sredi tablete ali ja negodujem pa on uglavnom kaže njima da ne može da im pomogne.
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Druženje poslije komune

Post by sanela »

Šmizla wrote:Uh...kod nas još traje metadonska faza...samo što sad ja idem po terapiju srijedom i on zajedno sa mnom nedeljom...većina iz mog okruženja kaže da sam budala jer se žrtvujem za nekog ko to ne zna da cjeni. Ponekad zaista i mislim da su u pravu 100% !!! :?
On se trenutno druži samo sa mnom...nema društva...ponekad ga nazovu ''drugari po igli'' da im sredi tablete ali ja negodujem pa on uglavnom kaže njima da ne može da im pomogne.
Taman sam se pitala kakva je situacija kod tebe, kad sam vidjela da si odgovorila Ivani.
Cijene naših izbora mogu biti visoke, ali mi smo ti koji ih pravimo. Ne pravimo ih zbog drugih, nego - zbog sebe. Treba toga biti svjestan.
Sve najbolje...
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Druženje poslije komune

Post by Šmizla »

Da, istina draga Sanela...ali što vrijeme više odmiče sve sam sigurnija da je moj izbor bio pogrešan. Naravno, svako ima pravo da mjenja i izbor, i stav, i mišljenje...to nam jedino i ostaje. ;)
I hvala puno. :smt039
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Druženje poslije komune

Post by sanela »

Šmizla wrote: Naravno, svako ima pravo da mjenja i izbor, i stav, i mišljenje...to nam jedino i ostaje. ;) 9
Hvala Bogu na tome!
:D
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Druženje poslije komune

Post by Šmizla »

sanela wrote: Hvala Bogu na tome!
:D

Vala baš! :D
BUDI NA ŽIVOTU!!!
Post Reply