Druženje poslije komune

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Druženje poslije komune

Post by teodora4 »

pa ne drobis bzvz.tacno je sve to.samo je suovisnicima, posebno onima koji nisu bili u toj prici, tesko da skontaju taj Ostatak. mozda i kapiraju ali ih plasi, mada je meni sasvim normalna takva reakcija, koja pak bivsem ovisniku smeta...vrzino kolo... :D
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Druženje poslije komune

Post by ivica »

S moje strane. :mrgreen: 6 godina u tom svijetu i evo nakon toga i u tom razdoblju , poznam osobno 5-6 muških i 2 ženske osobe koje su postali (normalni ljudi) od njih 100tinjak sveukupno. Odlučili dosta je, radi sebe i radi drugih podjednako. I dobro se snalaze i ponašaju i kreću u svom društvu i mogu bez problema među ovisnike i ne rajca ih dop (nema crva). A nisu bili u vjerskoj komuni naprimjer,sami su se skinili.
hm vjerske komune. Pročitao sam masu puta po raznoraznim lecima od svakakvih udruga,komuna,antidroga isprepadajljude kampanja... da se na heroinu može "završiti". A jednom jedan đanki u svom blogu je baš naveo da mu "završiti" to ima prizvuk konačnosti. Čovjek ukazuje na to da ako se navučeš da nije kraj svijeta.
Ja bi tu riječ primjenio ovako : ako se budeš drogirao izliječit ćeš se u nekoj vjerskoj komuni i završit češ kao čisti vjernik.
To bi bilo "završiti" i to debelo. Ovi što su se u vjerskoj komuni obratili :smt059 i sad su čisti , oni su završeni slučajevi i za takve je baš dobro da se druže sa ovisnicima. Kuš bolje ovi šuplje,a ovi prazno.
Je sad drobim? :twisted:
ignorance is bliss!
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Druženje poslije komune

Post by teodora4 »

ne! ahahhaha moras mnogo vise da se potrudis za tu etiketu :rock:
covece stvorila se posebna grana filosofije -- Zavisnost! toliko je obimna da moze iz psih slobodno u filos. savremenog drustva :!: ja nisam bila u komuni. i nije mi problem da budem u drustvu zavisnika, ali da, naravno da kod drugih budis sumnju kad si sa njima i pitanje da li ce to da te povuce nazad?.to mene licno ne dotice ali je cinjenica da se ljudi prepustaju svojim vulgarnim predrasudama .
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Druženje poslije komune

Post by ivica »

teodora4 wrote: covece stvorila se posebna grana filosofije -- Zavisnost! toliko je obimna da moze iz psih slobodno u filos.
stvorila se posebna blagajna.
ignorance is bliss!
User avatar
Šmizla
Posts: 180
Joined: Thu Sep 29, 2011 12:57 am
Location: Nepoznata

Re: Druženje poslije komune

Post by Šmizla »

Prokleto staro društvo... :( Recidiv!
BUDI NA ŽIVOTU!!!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Druženje poslije komune

Post by ivica »

Šmizla wrote:Prokleto staro društvo... :( Recidiv!
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=yKRQorWjuPA[/youtube]
ignorance is bliss!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Druženje poslije komune

Post by sanela »

Šmizla wrote:Prokleto staro društvo... :( Recidiv!
Draga, nije to do društva, nego do njega... On je odabrao to društvo... pitaj što?
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Druženje poslije komune

Post by teodora4 »

pa majmun radi sto majmun vidi bravo!samo sto ovaj majmun o kome je rec moze da se transformise u coveka koji ima sposobnost da ne radi sto vidi, ali ocito Ne zeli!!!!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Druženje poslije komune

Post by yasujirozu »

veliš majmun, citirajuć karijatidu visprene hiperbole ivicu, a?

pamjeti thy name is teodora -nepatvorena mudrost utkana u deduktivnu analitičnost.



prosim zatvorite forum, svje je rječeno u gornjem spisu.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Druženje poslije komune

Post by Boban »

yasujirozu wrote:veliš majmun, citirajuć karijatidu visprene hiperbole ivicu, a?

pamjeti thy name is teodora -nepatvorena mudrost utkana u deduktivnu analitičnost.



prosim zatvorite forum, svje je rječeno u gornjem spisu.
Ladno izvredjase coveka.Ok nije frka nisam znao da se neko moze vredjati a neko ne.Samo da znam da pomenem majke i ostalu blizu rodbinu kad me neko chachne :roll:
Post Reply