podjebavalica, otforena tema

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by vudd »

milozvuk jata i blata ...
blockbuster
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

vudd is on the road again!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

demijan wrote:matori drndavi
jesam! :oops:

unervozio si se. ae pokusaj ponovno, bez predskolskih profanosti; vjerujem u tebe, mada necu drzati dah.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

Param-parcad wrote: nemam reci za takvog jadnika
ae, ae, pretjerano si samokritican... ja sam stanovista, kak ti uopce nisi retardirani loznicki mandov, tkoji se plasi izac iz ormara, vec osoba sa posjebnim potrijebama, ukrstena medj zeljama i mogucnostima, u okrutnoj zbilji svijeta, tkoji ga konstantno odbacuje.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

yasujirozu wrote:
demijan wrote:matori drndavi
jesam! :oops:

unervozio si se. ae pokusaj ponovno, bez predskolskih profanosti; vjerujem u tebe, mada necu drzati dah.
pedofilcino drndava...dno dna...sa vama se ne komunicira,ne diskutuje vi se samo maltretirate...nema nista odvratnije od stoke koje napada decu...imao sam jednog slicnog i vezbao je da zadrzava dah svako vece kada se ugasi svetlo...stavimo mu kesu za djubre oko glave i tako...dogurao je jednom do par minuta
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

:-D
e, nemoj se ljutit, ali izrazito si glup.

poz
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

Kad si ovakvog pacifistu kao sto je demijan uspeo toliko iznervirati,onda zamisli kolika si ti smradina?hajde sad izvuci neki modifikovani citat iz moje recenice i kreni sa psihoanalizom o mojoj sklonosti ka muskarcima,odbijanju na koja nailazim u pravom svetu,naravno,zacini djomlom u svom satro-alanford-kurtonskom stilu...hajde opleti.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

Yazavac nista ne govori o sebi ali nacin pricanja i vrsta uvrede dovoljno govore ko je i sta je i kakav mu je karakter...Samo sljam nad sljamovima te napada preko porodice posebno dece...Ja se inace u zadnje vreme strahovito kontrolisem i jedino moze malo vise da me izbaci iz takta napad na porodicu.Sljam je to ukapirao i tako igra...Ja samo kazem da nikad u zivotu nisam nikom ostao duzan za takve uvrede...Ovo je virtualni svet i cekacu dovoljno dugo ako treba da ga opalim tako da mu mozak izadje na usi...
A to ko je izrazito glup ili ne i ko ima koliki koeficijenat inteligencije je nebitno.Obicno takvi pametnjakovici na kraju ispadnu obicne sisice...
No zivot je more...ko zna sta sutra donosi...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by ziki »

Vama je to od hemije koje koristite...
Imao sam komšiju koji je morao 24 sata da podjebava i omalovažava druge da bi se sam osećao kolko tolko normalnim.
Morao je da hrani taj svoj ego tako sto bi iz čista mira vredjao ljude, i neretko sam se smejao svojim šalama.
Ipak, to je radio samo kada je bio urađen, kada nije bio urađen nije ga bilo nigde sedeo je kući sam, očajavao, sažaljevao sebe i masturbirao...
Na kraju se skinuo sa droge i ostao je bez i jednog prijatelja, nije više imao energije da se nesmeje ni kad je bilo prirodno nasmejati se, a kamoli da podjebava nekog.
...
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Djomlanija »

ziki wrote:Vama je to od hemije koje koristite...
nisi u pravu i boli nas tuki za tvog komsiju :smt062
Locked