podjebavalica, otforena tema

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Djomlanija »

Djomlanija wrote: mi jebali tebe Yasujiro Ozu
HA HA nije lose
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

Vrlo interesantno...Hajde ipak da se ja i ti orodimo,je l' ti mlada mama da ti param bude ocuh?ili pak,u krajnjoj nuzdi zet?Pa gde je vise taj vudd,majka mu stara?on je bar znao da se zajebava a tebi dzaba sto iscitavas"alan ford" kolekciju svaki dan kada jednostavno nemas to u sebi...razmisli to za mamu ili svecu!
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

yasujirozu wrote:
demijan wrote:ebacu te
digo ti se, najzad?
zovi odmah bivsu, obavjesti, mogucno je da ostavi blajvanje komsijinog kad cuje za tvoj naprijedak.
ne sekiraj se imam resenje i za takve ljige kao sto si tu...namazem ti kremu stavim ti erotiku na ljedja i cepam govedo...
Uzgred nekada su me neke stvari puno vise pogadjale sada vise ne...yazo lepi yazavcicu,kao sto rekoh bices moja kucka do kraja ovde...Znas sta radim sa kuckama?Natrtim ih zapalim cigaru i cepam...volite vi to...popijem u krajnjem slucaju cijalis a plus dodatna ispomoc par delfina koje imam dole tako da ces verovatno morati na usivanje posle tretmana...
Uzgred nadam se da se raspadas od horsa,i ostalog sranja...da si toliko razoren a delujes mi tako ono hrabro,bezobrazno da ces se malo i otimati...imam nekih veza u tim krugovima...mogu te ubaciti na jedno par dana da vidis sta je pravi muski sex i pravo manijacenje...da si ikad tako nesto video uzivo ne bi ti jezik bio ovako ogavan...U tim krugovima obozavaju smekere pune doskocica i sarkazma...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

demijan wrote: namazem kremu stavim erotiku na ljedja i cepam govedo...
ako to odista radis svojoj kcerki, ja sam zgrozen... ne ponavljaj obrazac - tvoj otac nije bio dobar covjek, te je trpanje tebe, omalenog trogodisnjaka, za svatku osudu.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

Auuuu,jazo...najebaces,eto videces!jeb'o ti meni(svoju)mater ako neces... :lol:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by yasujirozu »

Param-parcad wrote:jeb'o ti meni mater
vise puta, slaba dvojka. pozdravi je, ipak.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

jebes,jebes jazavce...i to opet pogresno radis,dupetom unazad.pozdravi svecu.
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by nanii »

Majko mila.............naziv teme treba preformulisati u incestoidno-homoseksualno-pedofilno takmičenje u ogavnostima..........

mogli bi ubaciti i poneku životinju u narednu epizodu ove sapunice

kakav zaplet............

odvratni ste svi zajedno
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Djomlanija
Posts: 84
Joined: Mon Jan 04, 2010 1:45 am

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Djomlanija »

daj nanii ne zajebavaj,nego uhvati se u kolo i opleti :rock: evo ti malo podsticaja kad si vec tu ...
nanii wrote:mogli bi ubaciti i poneku životinju
pa dobrodosla :bear:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Param-parcad »

nanii wrote:\.naziv teme treba preformulisati u incestoidno-homoseksualno-pedofilno takmičenje u ogavnostima..........


odvratni ste svi zajedno
A tko tebe uopce sta pita?ako ti se ne dopada ovdje a ti misa u ruke i proseci ga u nekom drugom pravcu...
Locked