podjebavalica, otforena tema

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

ih svadjamo se :-D ne svadjamo se golubice :D
Znaci Yazo ima dobro dusu :D To su kvaliteti koje postujem...a opet ima dara i za sarkazam tako da mi je i to zanimljivo...
Nego zanimljiv izbor reci.Srce u kome pevaju hiljadu slavuja...lepo receno,zapamticu ovo...
Dobro jutro Yazo
kisa malo paducka ali bice lep dan :D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by sanela »

anfakabl wrote:sokole, s kim se ti svađaš?
nisi provalio ključnu stvar - u yasi se krije srce u kojem pevaju hiljade slavuja.
Heeej, gdje si Anfakabl? Šta se radi?
Živa? Zdrava? Udata? :D
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by anfakabl »

pozdrav šefice.
dobra sam ko pčelica :-D
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Boban »

anfakabl wrote:sokole, s kim se ti svađaš?
nisi provalio ključnu stvar - u yasi se krije srce u kojem pevaju hiljade slavuja.
Bio je tu neki yasoriou ili tako nesto provlacio se iz posta u post sa kritikama i to uvek ako je grupnjak onda se privlacio vecini kako bi satrali onog nemocnijeg.I sada je tu ali pasivno posmatra demijanove napade.Ta pesma slavuja moja anf mislim da se pretvorila u huk sove i to sve redji i redji.Davno su slavuji pevusili jednu te istu pesmu,davno su napustili srce yaze i sova matora se naselila...Vidi se draga da nisi dugo bila ovde :D Veliki pozdrav za tebe :smt026
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by anfakabl »

pozdrav brate bobane :D

ma ljudi se vazda grupišu, to im je u prirodi.
eno siroti check nadrljava po stoti put. dečko voli biti u centru pažnje.
a yasu je nežna duša, zato onako razgovara. trešnja japanska.
all that I want is to play
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by Boban »

anfakabl wrote:pozdrav brate bobane :D

ma ljudi se vazda grupišu, to im je u prirodi.
eno siroti check nadrljava po stoti put. dečko voli biti u centru pažnje.
a yasu je nežna duša, zato onako razgovara. trešnja japanska.
Ma chek je dosao da pozove ljude na svoj sajt da kaze kako sanela se grebe po ambasadama tj. da ocrni admina pa jos da napise kako je bivsi narkoman.Hteo je skretanjem paznje na sebe kao sto radi"mala od skandala" obrati pozornost ljudi sa foruma i pored svega napise da na njegovom forumu niko se nikom ne ismejava znaci potpuna sloboda sto je laz.Vec treci put dolazi u pokusaju da ostavi linkove za njegov forum gde ima jako malo clanova i jako malo aktivnih ljudi koji pisu.Cisto je hteo da povede deo clanova sa ovog foruma tamo propagirajuci slobodu i pricajuci kako tamo niko nikom ne sudi sto je laz jer ja sam bio tamo i citao taj forum nisam se registrovao nego trazio informacije o doktoru Vuckovicu.Hteo je da povuce deo vojske sa sobom tamo isto kao necastivi kad ga je Bog sutnuo sa neba :D .Kako si ti Anf,sta se radi na estradi?Dugo te nisam cuo...
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by demijan »

Tresnja japanska?
Japanci su izuzetno cenili tresnjin cvet videvsi u njemu kratki ali velicanstveni zivot...Glavna karakteristika tresnjinog cveta je da kada pada pada odjednom.
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by anfakabl »

dobro sam. prava ženica domaćica. gajim jednu biljku i dva mačora, idem na pilates, vozim rolere, održavam par površnih kontakata sa frendicama, čitam, blejim, gledam filmove.
kad se setim u kakvom sam stanju bila kad sam se registrovala ovde, lele :)
mogla bih do treće godišnjice dolaska na forum da nabijem iljadu postova, da budem kul :-D
all that I want is to play
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by preispitivac »

anfakabl wrote: mogla bih do treće godišnjice dolaska na forum da nabijem iljadu postova, da budem kul :-D
Hehehehe, Anka, lud si lik :). Pozdrav veliki
Jurim rep
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: podjebavalica, otforena tema

Post by anfakabl »

anka fabl hahaha
pozdrav tebi :D
all that I want is to play
Locked