Voyager??

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Voyager??

Post by Sagy »

Šta bi s tim čovjekom?
Pročitao sam njegov post ispod,ali tek sad mi nije ništa jasno.
A žao mi je,zanimljiv je lik,i mnogo toga zna(bar u teoriji).

Praksa,,eeeee,tu svi pomalo "štekamo i zapinjemo".
Stvarno mi je žao što je otišao.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Voyager??

Post by zeleni »

vratiće se rode...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Voyager??

Post by Dreamer »

Steta ako je obrisao svoje postove jer je vecina bila ok za tu tematiku kojom se on bavi, a to je supstitucija. Verujem da je mnogima mogao pomoci onim sto je pisao, i bio bi gubitak na neki nacin za Forum ako toga vise nema. Jebes ga. Ona vredjanja nisam ispratila ali sam primetila da je Ziki na jednom mestu napisao ime i prezime doticnog a to je uslov No.1 da se neko banuje.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Sagy
Posts: 150
Joined: Sun May 30, 2010 8:38 am

Re: Voyager??

Post by Sagy »

Daj Vojo,vrati se,forum nije isti bez tebe.Baci bar koju PP.
I sjeti se uvjek mog mota:

PRODANE DUŠE MOGU DA NAM *UŠE
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Voyager??

Post by Vivaldi82 »

Ne mogu da verujem da nema Voje ,oterali smo ga ..
A mozda mu je i dosadio forum pa je samo sacekao neku vecu prepirku kao onu sa Zikijem da mu posluzi kao razlog da ode.U svakom slucaju to je njegovo pravo i izbor ,al mogao je da ne obrise svoje postove samim tim sto oni velikom vecinom uopste nisu bili licni ni ispovedni ,ma informativno napisani sa dobro proucenim informacijama koje su pomogle mnogim ljudima
,ali Voja ih je izbrisao jer je hteo da nas kazni tj ako neko nece vise da pise ne mora ,trebao bi bar stajati iza onog sto je vec napisao ,a ne brisati...POzd Vojo,falices nam ,sigurna sam da si imao tvoj dobar razlog za ovakvu odluku ,al koga nema bez njega se moze ,naviknucemo se i bez naseg naucnika ,pre ili kasnije
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Voyager??

Post by Boban »

Mozda je bolje za njega ako neko vreme ne bude na forumu.Odlucio je da donese neke krupne korake u svom zivotu.Glavni razlog mu je bio to sto su se izneli neki podatci iz njegovog zivota istiniti ili ne ali zbog toga su mogli da nastradaju ljudi iz njegovog okruzenja.Bio je u losem stanju i bas u tom trenutku su ljudi poceli da ga udaraju i traze mu rupe u postovima praveci se pametni ko da nikada nisu bili u krizi i prelazili iz jednog u drugo stanje.Ponekada ovaj forum u nekim stanjima zakopava coveka u oporavku bas zbog licnosti djankozla koji zedni cekaju da neko poklekne.Ja ga u potpunosti razumem.Ako ce mu bolje biti i ako ce se bolje osecati samo neka pali.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Voyager??

Post by ivica »

Vratiće se on samo kad ubije zikija.
ignorance is bliss!
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

Samo da vam kazem jednu stvar prijatelji.
Od kada mi je gospodin Sveznajuci zapretio nozem a i magijom itd. sutradan sam imao jednu gadnu situaciju, imao sam jedan konflikt gde je jedan promaseni covek stvarno izvadio noz na mene, u tom guranju pao sam na jedan betonski ivicnjak i trenutno imam dva naprsla rebra i ozbiljnu povredu.
Da ne bih zvucao kao sujeverna baba reci cu javno ovde, ja jesam narkoman ali poticem iz svestenicke porodice i familije,brat mi je svestenik i dva starca, dede po ocu i majci tako da nisam sklon sujeverju.
Otisao sam na facebook profil doticnog i on se stvarno tamo izjasnjava kao satanista, pod veroispovest mu stoji pentagram kao kuca.
Nemojte mnogo da vam bude interesantan a pogotovo nemojte sa njim da ulazite u svadje.
I sta treba da predstavljaju one njegove poruke gde ljudima uzvraca samo sa x bez teksta cim ga neko malo napadne i nema misljenje kao on.
Znaci covek upotrebljava u praksi ono sto je naucio o crnoj magiji i tim sranjima.
Sad mi svi mozemo ovde da se smejemo i kazemo da je to decacka glupost i igrarija, ovde se radi o coveku od 26 godina koji je posvecen tome sto govori i radi.
Voleo bih da mozemo da se vidimo svi koji se pokacimo ovde oko voyagera, onda bi se videlo ko je on a ko sam ja i ko prica gluposti a ko ne.
Ja na takve ljude nisam navikao i nemam nista protiv nikoga bez obzira na naciju,veru itd.
Ja sam 90 i neke godine na koncertu KUD IDIJOTA, kad su srbi neki hevi kurci poceli da ih gadjaju i nazivaju ustasama skocio na binu sa jos tri ortaka i izvadio Tustu, i ekipu i izvadio ih iz govana a svima u hali sam preko mikrofona jebao majku, posle sam sa ljudima otisao na pivo i pazio ih dok nisu posli nazad za hrvatsku.
Znaci nisam neka picka.
Ja znam da je decko interesantan sa tim svojim teorijama i znanjem o svemu i svacemu, ali voleo bih da imam ovde sagovornike a ne nekog da mi baca neku crnu magiju.
Ovde ima par lljudi narocito iz hrvatske koje sam procenio kao skroz dobre momke, tu su i ivica i sagy itd.
Ovi moji iz srbije ili vojvodine mi cesto nesto uteraju kurac tako ne poznavajuci me uopste.
A ta crna magija ma koliko delovala kao izmisljotina i glupost provlaci se hiljadama godina kao i hriscanstvo i prava vera, islam itd.
Znaci stvarno ako me jos neko bude prozvao zbog voyagera ugasicu se sam, ne treba mi takav razgovor.
Last edited by ziki on Wed Feb 08, 2012 4:10 pm, edited 1 time in total.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Voyager??

Post by ziki »

I samo jos nesto da razjasnimo kako sam ja mogao da iznesem necije podatke ime i prezime javno kad ovde svi imaju nick, covek je javno i ponosno rekao ime prezime i mesto gde zivi.
Odakle bih ja znao njegovo ime i prezime dali to ima logike, to zna administrator kad se neko registruje.
Jel vi znate moje ime? neznate.
Nemojte da me napadate tako napamet, jedan decko mi je posle te svadje rekao da sam mu poslao zahtev na facebooku i da preturam po licnim stvarima.
Kako ja mogu bilo kome da posaljem zahtev kad nikome neznam ime i prezime?
Serem se na facebook koristim ga samo sa bracom po nemackoj i francuskoj, uopste se ne zadrzavam na njemu.
I ljudi koji ne zele da komuniciraju samnom na temu neka me zaobidju, pricacu sa tih par momaka ako hoce i meni je to ok.
Ja se ovde ukljucim kad mi treba neki savet, informacija a uvek me neko uvuce u raspravu.
A mi srbi smo ovde najveci kompleksasi, neki put mi je zao sto ste iz moje drzave za koju sam krvario mnogo.
Znaci Ziki je ovde da poprica normalno sa svakim ko hoce a vi koji necete zaobidjite me u sirokom luku.
...
User avatar
Missy
Posts: 88
Joined: Fri Jan 27, 2012 4:02 pm
Location: Capital city in state of fallen

Re: Voyager??

Post by Missy »

ziki wrote:Samo da vam kazem jednu stvar prijatelji.
Od kada mi je gospodin Sveznajuci zapretio nozem a i magijom itd. sutradan sam imao jednu gadnu situaciju, imao sam jedan konflikt gde je jedan promaseni covek stvarno izvadio noz na mene, u tom guranju pao sam na jedan betonski ivicnjak i trenutno imam dva naprsla rebra i ozbiljnu povredu.
Da ne bih zvucao kao sujeverna baba reci cu javno ovde, ja jesam narkoman ali poticem iz svestenicke porodice i familije,brat mi je svestenik i dva starca, dede po ocu i majci tako da nisam sklon sujeverju.
Otisao sam na facebook profil doticnog i on se stvarno tamo izjasnjava kao satanista, pod veroispovest mu stoji pentagram kao kuca.
Nemojte mnogo da vam bude interesantan a pogotovo nemojte sa njim da ulazite u svadje.
I sta treba da predstavljaju one njegove poruke gde ljudima uzvraca samo sa x bez teksta cim ga neko malo napadne i nema misljenje kao on.
Znaci covek upotrebljava u praksi ono sto je naucio o crnoj magiji i tim sranjima.
Sad mi svi mozemo ovde da se smejemo i kazemo da je to decacka glupost i igrarija, ovde se radi o coveku od 26 godina koji je posvecen tome sto govori i radi.
Voleo bih da mozemo da se vidimo svi koji se pokacimo ovde oko voyagera, onda bi se videlo ko je on a ko sam ja i ko prica gluposti a ko ne.
Ja na takve ljude nisam navikao i nemam nista protiv nikoga bez obzira na naciju,veru itd.
Ja sam 90 i neke godine na koncertu KUD IDIJOTA, kad su srbi neki hevi kurci poceli da ih gadjaju i nazivaju ustasama skocio na binu sa jos tri ortaka i izvadio Tustu, i ekipu i izvadio ih iz govana a svima u hali sam preko mikrofona jebao majku, posle sam sa ljudima otisao na pivo i pazio ih dok nisu posli nazad za hrvatsku.
Znaci nisam neka picka.
Ja znam da je decko interesantan sa tim svojim teorijama i znanjem o svemu i svacemu, ali voleo bih da imam ovde sagovornike a ne nekog da mi baca neku crnu magiju.
Ovde ima par lljudi narocito iz hrvatske koje sam procenio kao skroz dobre momke, tu su i ivica i sagy itd.
Ovi moji iz srbije ili vojvodine mi cesto nesto uteraju kurac tako ne poznavajuci me uopste.
A ta crna magija ma koliko delovala kao izmisljotina i glupost provlaci se hiljadama godina kao i hriscanstvo i prava vera, islam itd.
Znaci stvarno ako me jos neko bude prozvao zbog voyagera ugasicu se sam, ne treba mi takav razgovor.
Khm,khm... hmmm... Zagolica me sad nesto,pa moram da pitam.. Da ti se ta nezgoda,ziki,nije mozda dogodila kad si se vracao iz murije posto si podneo prijavu za pretnju ubistvom?! Imalo bi neke logike.. :)
I jos nesto.. jesu li se momci iz "idijota" javljali kasnije da se zahvale za "cuvanje"? Msm,to bi bilo ok s njihove strane,da se bar na neki nacin zahvale pojedincu u masi loodaka sto ih je pazio i cuvao.. n'da..
Mudar covek ne kaze sve sto misli..ali misli sve sto kaze!
Locked