DA LI NEKO ZNA..???

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:27 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

Jeste, Buprenorfin je lek sa kojeg moras (obicno niko nece/ne zeli/ne ume/ne moze brzo da ga odbaci) posle i da se skidas, jer si navucen kao konj.
A blokator je tu da ti da ono vreme da (ipak) ciste glave kupujes dane i vidis sta ces sa sobom.

Opet kazem, nisam ni na jednom, dakle nema razloga da "vucem" neku stranu jednom ili drugom.

ALI, ako covek zeli da bude CIST, hej, CIST, onda Buprenorfin nije odgovor.

Blok ce ti blokirati opoidne receptore i to je sva "strahota"?! Iovako su sjebani. Svejedno je potrebno Vreme da se to obnovi i mozak dovede u neko ok stanje, ali vreme koje na Bup.ne izlgleda isto. Na njemu priznajes nemoc i nesposobnost da ides kroz zivot bez opijata.

Znam, Voyo sve tvoje price o velikoj pomoci koju ti je on pruzio, ali ti nisi cist u glavi. Ja govorim o apsolutnoj cistoci.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:27 am, edited 1 time in total.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by ziki »

Nemora odmah buprenorfin, covek je vec izdrzao fizicke krize mozda mu to nije potrebno uopste, pogotovo ako treba da juri da ga nabavlja.
Prvo zaboravi da heroin postoji i ni u jednom slucaju nemoj da ga uzmes kao samo jos jedan put da ti bude lakse, jer ces samo da produzis agoniju.
Za spavanje bi ti pomogao flormidal, on kosta oko 700 din on ce sigurno da ti pomogne da zaspis a i smirice ti krizu.
A preko dana pokusavaj da setas nemoj da se prepustis depresiji i da se zakoves u krevet vec se zanimaj nesto, jedi normalno ako nemas apetit malo klopaj na silu i pij dosta tecnosti da bi ti radili misici kako treba, bubrezi, da bi regulisao telesnu temperaturu itd.
Moras da zapnes malo, ujutru bi bilo dobro da ustajes rano bez obzira koliko ti je tesko a posle podne odremas malo.
I najvaznija stvar volja, nemoj da padas u ocajavanje i beznadeznost nego guraj ima mnogo lepih stvari u zivotu koje mogu da ti dignu adrenalin i da te motivisu.
Ja sam bio u new yorku pre godinu ipo dana i sanjao sam ga posle toga vise puta, tamo kad odes vidis koliko zivot moze da bude napumpan adrenalinom i bez droge.
Ozdravi, otputuj negde kao turista malo osvezi memoriju,to ce da te rehabilituje psihicki.
Ili jednostavno radi nesto drugo sto volis.
Sve najbolje!
...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:39 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

Dodje mi da citiram nesto, pa vdim nesto sledece pa me mrzi.....Sta to rece ti?

"Te psiholoske krize zbog trenutnog manjka endorfina se nazalost ne mogu kupirati klasicnim antiderpesivima - beskorisni su u tom slucaju - manjak elana, volje za inicijativom, itd.
To treba leciti Buprenoprfinom."


Wow......Primetila sam da bi ti sve "lecio" Buprenorfinom, Buprenorfin je odgovor na sve, ali na sve. Mozes li ti da kazes coveku nesto drugo? Da ne gura covek odmah u sebe zamenu za drogu, pardon-supstituciju, nego da jebeno pokusa biti cist?
Samo Buprenorfin, samo on.....

Pretera ,brate
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by zeleni »

da da
voyi da se dodeli titula mister buprenorfin
sezona jesen/zima 2012

seksi madr fakr
:rock:
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

zeleni wrote:da da
voyi da se dodeli titula mister buprenorfin
sezona jesen/zima 2012

seksi madr fakr
:rock:


potpisujem :D
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Lady
Posts: 4
Joined: Sun Jan 22, 2012 4:18 pm

...

Post by Lady »

Video sam razne komentare,hvala Svima koji zele da pomognu,mnogo mi znaci!
Juce ujutru sam zvao dr na psihijatriji jer sam imao zakazano...Medjutim ona je na odmoru i zakazali su mi tek 28 Februara,sto je nenormalno! Otisao sam privatno u psihijatrijsku ordinaciju,jer mi je hitno bila potrebna promena terapije.Kao sto sam napisao,nikakvo dejstvo oni lekovi nisu imali.Prepisao mi je Flormidal 1X,Bensedin 3x1, Rivotril 2x1,i tri dana inekcije (bensedin i vitamini).Ali ljudi VERUJTE,ja sam tek jutros posle 6h zaspao.Preko dana mi je ok.,smiren sam,nervoza onako...Podnosljivo.Ja i dalje ne mogu da spavam,i sada je vec 2h,ja nemam sna u opste...Uz mene su moja devojka i majka.NAJVECA PODRSKA,bez njih bi sve bilo bezuspesno...
Vi mozete da me razumete,ali oni tj.dr izgleda ne mogu! Jer ne shvataju kolika je moja tolerancija.Zivim u malom gradu...U ustanovama u kojima sam bio,ljudi su totalno ne upuceni,kao da ne znaju kakva je to bolest! Pricaju mi neke price kao da treba da ostavim kafu i cigare.UZAS! Ne zelim da se navlacim na lekove,da bih se sutra i sa njih skidao...Potrebno mi je neko vreme da mogu da iskuliram,ali nikako da nadjem odgovarajucu terapiju.Pozdrav svima!
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

Jebes sad kafu i cigare, kupuj vreme, covece! Ni ja ne mogu da spavam a pola 5h je ujutro, pa sta sad? Grozno jeste, ali to je nista u odnosu na Onaj zivot, veruj mi....
Nikakve ishitrene odluke, kupuj vreme, budi sa devojkom, fizicki se aktiviraj itd....
Zajebi Buprenorfin (ni ne pomines ga, oooo Voyo, Voyo....), pij te lekove i njih uskoro nece biti i pevaj pesmu.
Normalno je da se osecas sjebano. To je dobar pocetak. Znaci da si cist, a to ce, mozda vec sutra proci i svaki dan ce biti nasmejaniji i vedriji.
Veruj mi, jebiga. Vecina nas je ovde prosla ISTO TO. Nisi sam, nisi jedini. Pisi, pitaj ili cuti, samo trosi dane pa ce svakim novim ici na bolje.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply