DA LI NEKO ZNA..???

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Lady
Posts: 4
Joined: Sun Jan 22, 2012 4:18 pm

DA LI NEKO ZNA..???

Post by Lady »

...Heroinski zavisnik sam tri godine,skidam se,ovo mi je druga nedelja.Fizicku sam prosao,ali se sada borim sa psihom.Na psihijatriji su mi dali rivotril 1x1x2 2mg.Koji mi nikako ne pomaze,znaci non-stop mi radi crv za heroinom.Da li neko zna koji bi lek mogao da mi pomogne,da mi ubije to zlo u glavi,ne mogu da izdrim,vec danima!!!...???
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Boban »

Na zalost brate za to tableta ne postoji.Bitka sa savesti je neminovna i nije lako ni malo.Sve sto smo uzivali placamo duplo.Izbor je tvoj ili umri ili se lechi tablete koja ce resiti sve nema.Mozda neka da ti pomogne da malo lakse pobedis sebe ali to moras otici i reci doktoru da ti ta terapija ne prija i da ti nesto drugo prepise.Pozdrav i cuvaj se.
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Fela Kuti »

Kao što Boban reče, za crva nema nikakva tableta.
Probaj nečim da se zanimaš, da ne misliš o tome, jer crva hraniš sam.
Što vreme više bude prolazilo on će se javljati sve redje i biti sve slabiji.
Zaheban je crv ali kad bi se sve završilo za deset dana svi bi se skinuli.
Drž se.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by winston85 »

U tebi su 2.vuka.
Jedan je taj crv, drugi njegov protivnik.
Pobedice onaj koga budes vise hranio...
No, kako vreme bude prolazilo on ce biti sve slabiji.
Izdrzi sada, najbitnije je da si zapoceo bitku.
Cuvaj se i ne odustaj sada.
Podrska je vazna!!!
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Lady
Posts: 4
Joined: Sun Jan 22, 2012 4:18 pm

...

Post by Lady »

Hvala vam ljudi.Predpostavljao sam da ce biti takvi odgovori,ali sam se ipak nadao da postoji neki lek koji moze da utice na te receptore.Dr mi je uz rivotril prepisao i bensedin,ali samo 2x uvece od po 10mg,to mi apsolutno nista ne pomaze! Nervoza,haos u glavi,nema spavanja itd.Da li bi smeo da popijem bar 3-4 uvece,samo da me smiri da mogu da zaspim???...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: ...

Post by Dreamer »

Lady wrote:Hvala vam ljudi.Predpostavljao sam da ce biti takvi odgovori,ali sam se ipak nadao da postoji neki lek koji moze da utice na te receptore.Dr mi je uz rivotril prepisao i bensedin,ali samo 2x uvece od po 10mg,to mi apsolutno nista ne pomaze! Nervoza,haos u glavi,nema spavanja itd.Da li bi smeo da popijem bar 3-4 uvece,samo da me smiri da mogu da zaspim???...


Smeo bi, ako nemas nekih drugih zdravstvenih problema, kazem ja. ALI konsultuj se prvo sa doktorom, jebem mu misa!
sve mu kazi.
A crva ces imati neko vreme, to je normalno i ocekivano. Ono sto ti sada treba da uradis je ne da izlazis i vilenis napolju (to ce te vratiti na stari put, nakon tako kratkog vremena apstinencije, VERUJ mi), nego da se izolujes, povuces iz drustvenog zivota i trosis dane. Jedan po jedan. To je za sada najbolje sto mozes za sebe da uradis, a sve ostalo ce doci samo. Moras verovati da je tako. Najbolje sto mozes da uradis je da ne radis nista; nikakva ludila, nove akcije, velike promene, nista od toga.
Budi strpljiv i kupuj vreme. Kako koji dan bude odmicao, crv ce se umiriti.
Nije dop sve na ovom svetu, misli pozitivno o svojoj cistoci, i zamisli da se samo jednom uradis.

Sta ces time dobiti? Par sati potencijalne ugodnosti i gomilu sati grize savesti i mrznje prema sebi. Nije vredno toga.

Kupuj vreme, polako, doci ce sve na svoje. Ne panici. Ako ne mozes da spavas, i to se vremenom resi, izdrzi malo. Previse tableta takodje vodi na losu stranu.

Razmisljaj malo.

Sve najbolje
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by winston85 »

Mislim da ti bensedin nece resiti taj problem sa nesanicom.
Eventualno da porazgovaras sa doktorom da ti da neki hipnotik za spavanje, Sanval, Miansan, moze i flormidal ali on je skup...
Kod Doce pa onda polako...
Dreamer wrote:Previse tableta takodje vodi na losu stranu.
vodi u isti cor-sokak... Tabletomanija i ostale etikete, pored f11 ne treba ti vise. Dosta i ta jedna...
Drz se...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

winston85 wrote:Mislim da ti bensedin nece resiti taj problem sa nesanicom.
Eventualno da porazgovaras sa doktorom da ti da neki hipnotik za spavanje, Sanval, Miansan, moze i flormidal ali on je skup...
Kod Doce pa onda polako...
Dreamer wrote:Previse tableta takodje vodi na losu stranu.
vodi u isti cor-sokak... Tabletomanija i ostale etikete, pored f11 ne treba ti vise. Dosta i ta jedna...
Drz se...



Nisam mislila na tabletomaniju, to se negde i podrazumeva. Mislila sam da vraca na dop. Ihhh, samo tako. Krenes sa tabletama, pojacavas jer te vise ne uspavljuju ili sta vec, za sta ih ko uzima....i nisi ni oprao zube a vec zoves lerdija.

Banalizujem, ali tako je. Alkohol,trava,tablete....sve to nas zavisnike u oporavku vuce na los put.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Voyager »

x
Last edited by Voyager on Sat Feb 04, 2012 12:27 am, edited 1 time in total.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: DA LI NEKO ZNA..???

Post by Dreamer »

Voyager wrote:Buprenorfin.

Ta-da...

V


Objasni coveku prvo da je to supstitucija. Mozda je ne zeli uopste, vec da bude potpuno str8
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Post Reply