POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Post by ziki »

Evo vam informacija ko hoce neka veruje ko nece jbg.
Buprenorfin se u drajzerovoj dobija jednim pregledom i razgovorom, sve sto oni traze je da se udje u apstinenciju i normalno pare./
12 000 din kosta uvodjenje buprenorfina i 20 000 din.mesecno lekovi i bolnicki troskovi.
Moze slobodno da se trazi i dobija se jer za te pare njih mnogo zabole da nekog odbiju, daj pare i evo ti buprenorfina a to za dzabe malo teze ide.
...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Post by Voyager »

Stigao sam sinoc kuci, bio sam premoren i onesvestio sam se u krevetu vec u 10pm.
FIno sam se odmorio...

Bobane, ne trcim ja u Beograd zbog svog Buprenrfina, ja sam ovde rekao da mi nije nikakva frka i da sutra dodju i da mi ga ukinu.

Trcao sam u Beograd zbog drugih stvari - a dao sam juce cak popodne sebi oduska da se nadjem sa starim prijateljem tamo i da odigram mech tenisa da se malo opustim.
Imao sam i divnu porodicnu idilu sa zenom i decom mog najboljeg prijatelja tamo, igrao sam se sa klincima njihovim i bilo mi je predivno.

Tako da sto se moje slobode tice, nemam nikakvih problema.

Jeste, moze se u Drajzerovoj dobiti Buprenorfin, ali to je ne zato sto to ova drzava to dozvoljava, vec zato sto direktiorka Drajzerove ne obraca paznju na restrikcije iz Ministarstva.

U Novom Sadu je takodjhe moguce dobiti Buprenorfin zahvaljujuci profesoru Vuckovicu.

A zaliha u bolnicama nema nikakvih i nemojte da budalite, vec slusajte ovog ovde Voyagera koji zna bolje od vas o tome !

Buprenorfina nema u bolnicama niti u apotekama, nego se narucuje posebno za svakog pacijenta kada pacijent plati.

Dakle Buprenorfina NEMA u bolnicama niti u apotekama i to je tako i to je realnost.
Da ga ima, ja bih ga podizao prvi u apoteci.
U Vrscu u mojoj klinici je bilo 17 kutija 1x7 tableta sto je ostalo od onog sempla koji smo dobili od Alkaloida 2010. godine.
To je stajalo u apoteci psihijatrije od onda i skupljalo prasinu, nikada niko ovde u Vrscu nije platio ni detoks njime.
Kada sam stigao u Vrsac sa izvestajem za Buprenorfin, direktorka psihijatrije je nameravala da unisti svih 17 kutija u skladu sa vazecim propisima, jer su pomislili da mu je istekao rok - na kutiji pise BROJ DOZVOLE taj i taj, pa ispod pise VAZI DO tada i tada.

To nije rok trajanja, vec datum do kada vazi dozvola za stavljanje u promet.

Bentlijevim supstancama ne istice rok trajanja, te sam ja jos dok sam bio na KC-u u NS-u preko keve intervenisao, te direktorka nije unistila tih 17 kutija.
Dosao sam u Vrsac i morao sam da potpisem dokument da se slazem da na svoj rizik uzimam lek kome je prosao rok.

Tako da ja dobijam Buprenorfin besplatno i svih tih 17 kutija koje je bolnica imala je otislo na mene - imam jos tacno do 22. Marta, jos par kutija.

Do tada cu se skinuti sa Buprenorfina, inace bih morao da pocnem da placam tih 18.000 dinara mesecno, da bolnica uvozi za mene nakon sto potrosim sve zalihe od tog sempla koje je Vrsac dobio.

Znaci tako, da bude jasno.

Zamolio bih ljude koji nemaju dobru volju i sposobnosti da se prikljuce ovoj mojoj asocijaciji da napuste ovu temu - zamolio bih administratora, Sanelu, da obrati paznju i da svaki sledeci post koji je napad na mene ili ovu ideju OBRISE !

Dok sam bio u Beogradu, cuo sam se sa profesorom Nikolom u nekoliko navrata.
Pod kontrolom su mnoge stvari i RZZO je potpuno usvojio neke njihove smernice, odnosno smernice koje su iznete u Nacionalnoj Strategiji.

Ali to je zapravo nista, to je konstrukcija kako bismo imali neki privid da se nesto desava i da se ide u napred - jos nije dovoljno.

Odoh da stavim kafu, a kada se svi probudite, radimo sumiranje i prelazimo na sledeci nivo.

Ta-da...

V
Last edited by Voyager on Mon Jan 23, 2012 10:56 am, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Post by saša-ex »

-Druze Tihi, nestalo je Buprenorfina, sta cemo sada???
- Ne brini druze Tihi, zaplenicemo kontigent koji ide vozom za Grcku, nece se fasisticka cizma sladiti s onim sto je naman lek!!! Idemo drugovi, borba nas ceka.....

Sala Voyo, sala, nemoj se ljutiti ;)
SAMO CEO ŽIVOT...
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Post by Voyager »

Voja nasmejan i shvatio je shalu.

Ta-da...

V
Voyager
Posts: 1078
Joined: Sun Nov 13, 2005 12:54 am

Re: POZIVAM VAS NA ORGANIZACIJU

Post by Voyager »

E, sada...hajde lepo da se nabrojimo svi koji su uz mene i koji su sposobni za ovo, pa da predjemo na sledeci nivo.

Svi koji ste ucestvovali u ovoj temi, ali i koji su samo citali, neka mi se jave na PP sa potvrdom da krecu dalje samnom !

1. Predstavite mi se punim imenom i prezimenom
2. Navedite mesto/grad odakle ste
3. Navedite svoje godiste
4. Da li ste zavisnik, bivsi zavisnik ili suovisnik/roditelj/partner/saradnik
5. Zatim struku
6. E-Mail adresu
7. Skype username


Ta-da...

V
Locked