Odricem se sestre od tetke

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by ziki »

Ja neznam dali je to mana ili vrlina, ali kad god me je neko povredio na bilo koji nacin i ja pokusao da uzvratim istom merom, grizla me je savest.
I osecao sam se krivim uvek, a tome koji me je povredio nalazio sam opravdanje, sve verujuci nije namerno itd..
Mozda to i nije dobro, mozda trebam vise da drzim do sebe a ne da svakom nadjem opravdanje a sebe okrivim.
Cak i sada kad sam napisao ovo o sestri posle pola sata je pocela savest da mi sapuce, ma nisi morao..
I tako ceo zivot.
...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by Dreamer »

ziki wrote:Ja neznam dali je to mana ili vrlina, ali kad god me je neko povredio na bilo koji nacin i ja pokusao da uzvratim istom merom, grizla me je savest.
I osecao sam se krivim uvek, a tome koji me je povredio nalazio sam opravdanje, sve verujuci nije namerno itd..
Mozda to i nije dobro, mozda trebam vise da drzim do sebe a ne da svakom nadjem opravdanje a sebe okrivim.
Cak i sada kad sam napisao ovo o sestri posle pola sata je pocela savest da mi sapuce, ma nisi morao..
I tako ceo zivot.


Eto vidis, Ziki...poslusaj nekad savest. :)
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by nanii »

Ja se izvinjavam ako sam nekog uvrijedila, nisam mislila da stavljam neke cijene i etikete nikome, samo mislim da kad bilo ko od nas pomisli šta je sve radio drugim ljudima nema pravo da se ljuti na nekog ko je njemu uradio nešto slično.......

Kojom mjerom mjeriš, tom će ti se i mjeriti
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by Dreamer »

nanii wrote:Ja se izvinjavam ako sam nekog uvrijedila, nisam mislila da stavljam neke cijene ...

Nisi ti, ja sam. Iz zajebancije, sale, sege, kako ti volja. Neki su ovde to ispravno skontali, a ni Ziki se nije uvredio,i to mi je drago jer mi nije ni bila namera da ga vredjam.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by demijan »

Odricem se predhodnog zivota...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Odricem se sestre od tetke

Post by sunrise »

Ja obicno kad posudim lovu ja dam da pomognem osobi a tada ne ocekujem da mi vrati...ako moze ok,ali ne trazim nazad,pogovoto ne rodu.....
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply