Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
dobrica
Posts: 35
Joined: Wed Sep 21, 2011 9:48 pm

Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by dobrica »

:axe: Zdravo svima, mojim saborcima!Došao sam dotle da mi život nalaže da idem dalje; što povlači par pitanja a to su:-Kako do osobe suprotnog pola a bio si narkoman i da li joj reći?
-Kako naći nove ljude za druženje i prijateljstvo, a da nisu iz te priče niti su ikada bili? -Kako se zaposliti prema svojim sposobnostima, a ispoštovati bar neke svoje želje prema poslu koji tražiš u okolnostima naše zemlje?
:rolleyes:
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by sunrise »

Samo iskrenoscu.....ako si ok i sa sobom i svojim ja i svojim zivotom ok svatko ce prihvatiti nesto sto je bilo i jest dio tebe.........ali muljanje,petljanje i laganje...time ces samo dobiti kick in d ass
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by teodora4 »

kako bi to naporan zivot bio.....naravno da moras reci...uostalom, vreme se podosta promenilo...a i nepostoji neki drustveni karantin za narkomane i narkofile i bivse....ipak deo drustva nije toliko tolerantan, pa ti vidi hoces li se upecati na foru i do kraja zivota jadno i bedno kukati kako nije fer sto te svi gledaju ispod oka ili prihvatiti posledicu i te situacije prevazici...srecno!
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by sunrise »

ma,kad nadjes neku osobu hvala Bogu da ne moras odmah,halllo ja sam tai i taj i narkoman...ali,kad sve pocne ici u nekom smjeru pa istina mora izaci vani....to je uvjet za bilo kakvu iskrenu vezu

kroz job mozes naci nekog frenda,kroz internet isto tako,kad izadjes vani ces upoznati nekoga....otvori se,idi na nova mjesta...
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by Boban »

dobrica wrote::axe: Zdravo svima, mojim saborcima!Došao sam dotle da mi život nalaže da idem dalje; što povlači par pitanja a to su:-Kako do osobe suprotnog pola a bio si narkoman i da li joj reći?
-Kako naći nove ljude za druženje i prijateljstvo, a da nisu iz te priče niti su ikada bili? -Kako se zaposliti prema svojim sposobnostima, a ispoštovati bar neke svoje želje prema poslu koji tražiš u okolnostima naše zemlje?
:rolleyes:

Sto rece sunrise samo iskreno.Ja sam nasao osobu koja me razume ,razume moju bolest i zajedno prolazimo kroz teskoce koje me pogadjeju s vremena na vreme.Kako sam je nasao?Veruj nemam pojma splet okolnosti i situacija kroz koje sam jos jednom shvatio da slucajnosti ne postoje.Sve se moze kada se oslobodimo lanaca zavisnosti.Puno strpljenja i razumevanja za druge koji nas vole i koji nas ne vole.Sve ce samo po sebi doci ne smemo dopustiti da nas neke sinice slome.Samo hrabro,samo napred.Pozdrav.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Zalečenje od zavisnosti šta posle, kako se zaposliti?

Post by demijan »

Najbolje je da se bacis u politiku...tamo su ionako sve lazovi,lopovi i prevaranti...Brzo bi se uklopio.Moze i neka komercijala,prodaja sta li ista stvar.Ako si zavrsio faks ladno mozes u neki upravni odbor.Salu na stranu tesko i za ljude koji nikad nisu imali problema a kamoli za ostale koji nisu resocijalizovani...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply