Cijene narkotika?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Cijene narkotika?

Post by sunrise »

U hrv.se prodaje 0,2gr za 100kn,skoro 15 E...vani je gram vec od 30E na dalje,zavisi od koga uzimas
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Cijene narkotika?

Post by sanela »

Ova tema bi se mogla podvesti pod najbesmislenija ikad na forumu.
Bogati šta ćeš dobiti time što saznaš koliko je love tvoja sestra potrošila na dop? Da joj nabijaš na nos i stvaraš osjećaj krivice? Tako ćeš je BAŠ motivisati na liječenje. Ali malo sutra... Što @zeleni reče to je prosuto mlijeko. Završi s tim. Vidi šta sad, kako dalje... prošlost je završena.
underground

Re: Cijene narkotika?

Post by underground »

sanela wrote:Ova tema bi se mogla podvesti pod najbesmislenija ikad na forumu.
Bogati šta ćeš dobiti time što saznaš koliko je love tvoja sestra potrošila na dop? Da joj nabijaš na nos i stvaraš osjećaj krivice? Tako ćeš je BAŠ motivisati na liječenje. Ali malo sutra... Što @zeleni reče to je prosuto mlijeko. Završi s tim. Vidi šta sad, kako dalje... prošlost je završena.
bas evo citam ovi dana forum aktivno sto napadas sve redom sanela normalno je covjek pitao neznam cemu ta tvoja agresiva iskuliraj matora alo
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Cijene narkotika?

Post by sanela »

Ako razmislis o tome sta je svrha foruma, mozda i skontas zasto sam napisala to sto sam napisala... :smile:
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Cijene narkotika?

Post by Param-parcad »

Hehehe,fulio si poentu stari...I pride ti je Sanela Šuknula :lol:
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: Cijene narkotika?

Post by ziki »

Ja sam izracunao za sebe otprilike, ne bas tacno u dinar.
Oko 160 hiljada evra...na drogu.
To je mnogo para, da sam odvajao na stranu danas bih bio miran narednih 20 godina da nista ne radim vec sve cetri u vis i da uzivam.
Ali posle jeb... nema kajanje gotovo sad.
Sad idemo ispocetka.
...
underground

Re: Cijene narkotika?

Post by underground »

Param-parcad wrote:Hehehe,fulio si poentu stari...I pride ti je Sanela Šuknula :lol:
nisam ja fulio poentu znam ja o cem pricam svoj ti poso kume :wink:
Post Reply