Cijene narkotika?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

denism
Posts: 9
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:53 am

Cijene narkotika?

Post by denism »

Zanima me koliko košta gram heroina u HR? I opčenito me zanimaju cijene, jeftine droge-skupe?! Imate saznanja? hvla
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cijene narkotika?

Post by zeleni »

a jebiga... i mene zanima kada ce amerika i engleska biti zemlja proleterska...
nego...
kakva su ti ovo pitanja? sta si ti, denism? narkoman u najavi? suovisnik? student koji pise seminarski na temu narkomanije? sta?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Cijene narkotika?

Post by MarilynManson »

zeleni wrote:a jebiga... i mene zanima kada ce amerika i engleska biti zemlja proleterska...
nego...
kakva su ti ovo pitanja? sta si ti, denism? narkoman u najavi? suovisnik? student koji pise seminarski na temu narkomanije? sta?
a ja baš htjedoh napisat....
možda hoće kupit pa preprodavat. po jeftinijim cijenam da potuče konkurenciju.. a taman postao kako dilerima treba noge polomit..eee....ccc... i još svašta napišem ali!
liku je sestra ovisnica .
postao je Moja sestra-dno dna tako ti ja pobrišem svoj predhodni post, zato spuščaj loptu zeleni, al meni baš žao ovg predhodnog posta zanaš šta sam sve napisala taman se istresoh kad nađem ovo. pa ništa drugi put na nekom drugom hehe
izvini densm, u tom slučaju mogu ti približno reći iako mislim da nije po pravilima foruma da se može naći gram horsa oko 300-400 kn ovisno o kvaliteti da douredim možda čak i 500 bilo prije ima godinu i pol
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
denism
Posts: 9
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:53 am

Re: Cijene narkotika?

Post by denism »

Zanima me, da bi mogao imati neku procjenu koliko para je otišlo na heroin, i to je to, samo to sam htio znati..

@Zeleni, zašto si se pozvao na moj post, izvini ako sam te na bilo koji način uvrjedio, pokušaj krizu rješavati na drugi način!
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cijene narkotika?

Post by zeleni »

Zanima me, da bi mogao imati neku procjenu koliko para je otišlo na heroin, i to je to, samo to sam htio znati..
vidi, denism, na glupo postavljena pitanja dobices isti takav odgovor. jedno je - koliko ste novca potrosili na drogu, a drugo je - zanima me koliko kosta gram heroina...
i da ne bi bilo kako sam ja dezurni drkadzija letos na ovom forumu, evo da ti odgovorim na tvoje pitanje. ja takve racunice nikad nisam izvodila, jer bi me izbedacile. to je prosuto mleko. da se vrati ne moze. gledam kako dalje, a ono sto je bilo ne mogu da promenim.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Cijene narkotika?

Post by winston85 »

denism wrote:Zanima me, da bi mogao imati neku procjenu koliko para je otišlo na heroin, i to je to, samo to sam htio znati..

@Zeleni, zašto si se pozvao na moj post, izvini ako sam te na bilo koji način uvrjedio, pokušaj krizu rješavati na drugi način!
Mnogo...
Zadovoljan?
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Cijene narkotika?

Post by MarilynManson »

winston85 wrote:
Mnogo...
Zadovoljan?
give me five!
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Cijene narkotika?

Post by winston85 »

five :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
denism
Posts: 9
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:53 am

Re: Cijene narkotika?

Post by denism »

I koliku gramažu koristi jedan narkoman sa 5g staža?? Otprilike, vaša neka procjena
Eto ako neko može lijepo odgovoriti bit ću zahvalan
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Cijene narkotika?

Post by zeleni »

to sto ti pitas.. na to ne postoji univerzalan odgovor. sta ti znaci pet godina staza? bez prekida? zavisi brate i koliko imas para da mozes da sebi nabijes toleranciju... od mnogo cega...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply