Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

denism
Posts: 9
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:53 am

Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by denism »

Poštovana gospodo!

Svi samo pričaju o drogama, kako se skinuti, o problemima, o komunama.... ....

Zar niko nikad od tih narkomana, od lječenih narkomana, od suovisnnika, prijetelja nije vidio dilera, prijavio ga, slomio mu noge??? Na kraju krajeva, to su ljudi koji su vas sjeb...

Ja znam da jedan diler nosi moju odjeću, da ima moje stvari koje koristi...Mali je drekonja, sposoban samo za to, i nije za drugo da ga se smakne...Koliko god je to seljačko mišljenje, ali definitivno je to jedan način rješavanja od tog šljama..

Znate šta o tome?? Kako postupiti?
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by Zona Sumraka »

tesko da ces ovdje naci i jednog ovisnika kojeg je zli lerdi navukao na dop...sto znaci da problem nije u distribuciji, vec u potraznji...
denism
Posts: 9
Joined: Thu Mar 24, 2011 8:53 am

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by denism »

Pa da, probaš ti jedamput- dvaput, ali onda tražiš dilera, počinje period snalaženja-planiranja, tu diler od/pomaže, tu su kompenzacije, i to sve za dobro dilera koji te na kraju opelješi a ti ili si umro ili šta već ko zna.. Da nema dilera, nebi bilo tolikih problema, siguran sam...DObio sam želju za upisat još jedan fakultet-kriminalistiku :x
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by nepopravljiv »

dok je droge bice i dilera,ratovi opujumski su se vodili trgovina klasicna ono sto zbore pare obrcu dje burgija nece,dileri,padaju dolaze novi i sve u krug istorija se ponavlja :D :D :D para, satova, mob.tel.lap topova,digitalnih aparata,i sitnih dilera narkomana koji vfaljaju da bi se ogrebali za sitno ali oni glavni ne padaju,sreo sam neznam ni sam kolko dilera kojima brzo prodje rok trajanj.njih nit optuzujem nit pravdam ja sam prvi nekad kupim gram da bi imao jednom da se uradim vise ,ima i onaj stih pjesme nemogu da se sjetim ko to pjeva,kupujes,dodajes oduzimas i prodajes,
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by zeleni »

nepopravljiv, to pevaju brejkersi... :)
a sto se tice zlih lerdija, sto rece zona, onih sto ti prvo daju za dzabe, pa te posle prodaju u belo roblje, to su nebulozne price.
uostalom, nema mnogo dilera kalibra siptara i kuma. skoro svi na koje ja u zivotu naleteh su bili slepci isto kao i ja. sitne ribe u ovom moru plavom. narkomani ili bivsi narkomani, ljudi sa margine, uglavnom bez ikakve sanse za neki normalan zivot, pa rade ono jedino sto znaju. i za to placaju debelim zatvorskim kaznama.
meni licno mnogo vise smetaju krupni kapitalisti, ala miskovic, beko i slicna gamad, uvazeni "kontroverzni biznismeni" kojima pola drzave skida kapu i setaju se po raznim prijemima kao ne znam kakve ugledne zvanice, a svaki ponaosob je naneo vise zla nego svi ti sitni lerdiji zajedno. oni se po difoltu izlace za sve sto urade, a gulija placa. kad opljackas trafiku ides na mardelj tri godine. kad ojadis pola drzave, onda te zovu u americku ambasadu na prijem. e, meni to smeta.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by AnAna_mo »

denism wrote: Ja znam da jedan diler nosi moju odjeću, da ima moje stvari koje koristi...Mali je drekonja, sposoban samo za to, i nije za drugo da ga se smakne...
Jadan ti ako neki "drekonja", koji nije nizašta drugo osim za smaknuća, nosi tvoju odjeću i koristi tvoje stvari.
Ne postoji nijedan primjer gdje je diler na silu navukao nekoga gurajući mu drogu pod nos ili dajući mu je džaba...
Dok je narkomana kojima droga treba, bit će i dilera.
Kao što je Zona na početku rekla-dok je potražnje bit će i ponude.
Čuj polomit noge. Joj...
Potpis.
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by nepopravljiv »

pa to silom su nam nudili drogu dileri i navukli se,smijesn a clanci po novina pao sa 1 g. dolijao diler i sl. mada vidjeh juce na tv. zaplijenjeno 7,5 tona kokaina e to je posao a ne gluposti
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by dee_87 »

Mene nijedan diler nije navuko na gudru, nego ja sama sebe... I ni jedan diler me nije natjero da kupujem od njega robu, tako da nigdje veze da mi je neki diler kriv sto se gudram...
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by MarilynManson »

sto posto upravu dee_87, to ti je ono tražžili ste gledajte...

uostalom kako da polomim noge svom ajmo reć dobavljaču kad ga čekam ko ozebli sunca,
zovem dvesto puta u razna doba, zavisim od njegove milostinje kad nemam para, a kad imam para zavisim od toga hoćel me zajebat pa mi dat ono malo jada što nij eni g od grama, i jednostavno gledam u njeg ko u zlatan krst!

ujutro kad čitam novine i kad nađem u crnoj hronici da je presječen lanac krijumčarenja droge da su privedena lica ta i ta tzv "sitne ribe" istraumiram se i samo mislim da ne nađem incijale M.S. i tako to., al ti to očigledno ne razumiješ.
a nas niko nije tjerao ni našto, pogotovu nudio dopom besplatno na štetu sopstvene zarade, nego sami pali sami se ubili. njih ne treba ni dirat uopšte, ljudi si našli način da "prežive" ne radeći ništa...ljepota.

a ko je nama kriv kad smo znali a nismo htjeli da znamo, kad su nam svi govorili a nismo hteli čuti, kad smo vidjeli odrpane hoštaplere iz komšiluka kako muče ubogu staricu u tramvaju za šaku jada njene mirovine, a nismo htjeli to da vidimo i prihvatimo nego smo se odlučili počastiti njihovim ugledom ko je kriv? ja mislim da ne znam...možda naslućujem...
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: Ljudi koji uvažaju, preprodavaju, dileri!!!

Post by MarilynManson »

samo još nešto. moguće riješenje probleme dolazi!
odakle li nego iz Njemačke, uvijek su oni bili inteligentna nacija.
Radi se za sad o prijedlogu.
Pustite dilere da rade ali legalizujmo drogu! I to dijelit besplatno. Koji raj na zemlji.Ovo sad zvuči suludo ali skontaj malo.
Kad bi ista bila legalna i mogla se dobiti besplatno u anonimnim centrima, poslije par mjeseci niko ne bi dilao. Jer je ne bi imao kome prodati. Tako bi razjebali dilere, a i krijumčarenja i mučenja oko njih po granicama.
Poslije nekog vremena sve bi narkomane imali pod kontrolom,
pa bi ih preuzeli stručni ljudi na odvikavanje. lagano bi ih prebacivali na terapiju. Eto to su zamislili Nijemci. Pametni neki ljudi stvarno...
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
Post Reply