DOPISIVANJE

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

DOPISIVANJE

Post by Vivaldi82 »

Nemam zelju pisati blog,kao neki,nekako mi je to previse javno,za iznosenje mojih slabosti,strahova i malih radosti.Imam potrebu dopisivati se s nekim,iskreno i cesto,kao sto sam se nekad dopisivala.JEL ima neko zelju(hrabrost :) )da se dopisuje samnom????Ariannavujatovic@live.it
PISITEEE PISITEE!!!
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: DOPISIVANJE

Post by sanela »

Sorry vivaldi, ali ovo isti kao neki teen forum ispade... ali, nije teen forum, nego forum na kojem pišu ljudi koji imaju mnogo svojih problema.
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: DOPISIVANJE

Post by AnAna_mo »

Ako sam dobro shvatila, Vivaldi upravo o tim problemima, radostima, događajima i životnim situacijama hoće da priča. Po mogućnosti s nekim normala sa foruma jer bi mogao razumjeti o čemu je riječ zato jer je bio, ili jeste u sličnom stanju.
Po meni je to OK, jer sam i ja sa jedno 15-ak članova foruma u kontaktu preko FB-a.
Pa kad se samo sjetim maratonskih chatovanja sa nekima, to mi je bilo super u nekim situacijama.
Valja tako nekad podijeliti ili potražiti mišljenje od osobe koja
će te rado saslušati, posavjetovati i slično, ako ne to, zezancijom ti podići raspoloženje ili te nasmijati provalama na račun sebe i drugih.
Ovo se prvenstveno odnosi na druga Daču! :D
i ja odoh previše u širinu, šta ću, ponesoše me lijepa sjećanja i emocije. ;)
Nedavno sam se preselila, pa dok još malo stanem na noge i sredim internet, ima da vas sve udušim postovima i porukama!
Haj ćao!
8-)

















ije. ;)
Nedavno sam se preselila, pa dok još malo stanem na noge i sredim internet, ima da vas sve udušim postovima i porukama!
Haj ćao!
8-)
Potpis.
User avatar
MarilynManson
Posts: 51
Joined: Mon Jul 18, 2011 11:04 pm

Re: DOPISIVANJE

Post by MarilynManson »

pa dobro jeste javno, ali od koga? kad se lijepo predstaviš onda će biti javno, ovako pisala je -vivaldi-...netko bogzna od kuda i bogzna tko...nemoj da te to smeta ak imaš potrebu samo rokaj...jedino ako nije problem sa samom sobom onda je to druga priča...a ionako tko kaže i može se zakleti da je sve na ovom forumu točno? može li netko garantirati da među nama nema nekih psihopata koje pišu krimi romane...možda sam ja ta? tko to može reći, možda sam lažna, možda je moja ispovjest lažna, tko može išta tvrditi sa sigurnošću osim činjenice da ja doista nisam Marilyn Manson a ti nisi Antonio Vivaldi! :wink:
al kako god....nego barem započni o čemu želiš chatat, možda se netko i doveže... :)
I don`t like the drugs, but THE DRUGS LIKE ME!!!
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: DOPISIVANJE

Post by Vivaldi82 »

Draga Sanela ,ja uopste ne zelim imati neko teen ili flert dopisivanje da mi prodje vreme.Zelim diskutovati i poveriti se nekom ko je imao ili ima probleme slicne mojima ,i moze me razumeti i biti potpuno iskren i bez predrasuda(sto je na forumu nekad nemoguce)ipak u dvoje ,i na papiru se mogu napisato stvari koje sebi tesko priznajemo .Imala takvo dopisivanje ,i puno mi je pomoglo u teskim trenucima tako da znam o cemu pricam .Ana je shvatila poentu.

Merylin,pisati na forumu ili blogu je jedno ,a privatno se dopisivati s nekim je druga stvar.Uostalom ljudi koji su duze na forumu me poznaju ,znaju ko sam ,odakle sam i da sam iskrena.Cak sam jednom stavila i moju sliku,zbog nekih provokacija ..Nije problem pisati na forumu ,informisati se ili pomoci drugima koji traze odgovore.. ne krijem se niti tezim nekakvoj anonimnosti...Ma dopisivati se s nekim ciju pricu poznajes i biti ubedjen da ce te razumeti ili pokusati da razume ,cini da pises bez straha ,otvoreno,najisjkrenije, jer znas da neces procitati zajedljive komentare ,nego prijateljski odgovor i ako treba dobronamernu prediku...

Ako neko voli i zeli da se dopisuje u meni ce naci iskrenog i odanog prijatelja i sagovornika...
Ariannavujatovic@live.it
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
Post Reply