KO OVDE IZLAZI UVECE I KOJI FAZON SE FURA

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Kako ne izlazim od kuce do 7Eleven-a i nazad...i tako vise puta dnevno!!! Ko nezna sta je 7Eleven da vam ja kazem. To je jedna mala trgovina kraj koje najvece crackheads, prostitutke i ostali poput nas svrate milion puta dnevno i ono prose. Mole se bogu za pomoc a neprave korak da uspiju. Et...doduse ja neprosim. Ja se pucam energy picima, cigarama i kafom. Pa zafali mi par puta da moram otici do tamo.

Provod mi je bio sjedenje na wc solji i rokanjem u venu. Za ostalo nisam znala. Ja sam povucena narkomanka...ne da sam povucena nego s vremenom je doslo do situacije da mi moja paranoja nije dozvolila da imam social life...sem hook me up with 8ball.

Jebiga sta cu kad sam taka...NIKAKVA!!!
User avatar
Igla.U.Plastu.Sijena
Posts: 76
Joined: Wed Jun 01, 2005 11:21 pm

Post by Igla.U.Plastu.Sijena »

MrzimZivot, znaš šta bi ti Niče uradio...ih? :D
vraćam se odmah!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

huh?
ne kontam.....a ko konta heheheh
7 11 a? heheh a ja volim qt -quick trip...eventualno circle k. :-D Uhh Mrzim zivot...promjeni nick. Jel me cujes?????? heheheh...
NA nanananna..... :wink: :wink: !!! e ma znamo mi i sta je provod i sta je zezancija i sve...i moci cemo se i provoditi i zezati u zivotu. Samo treba malo vremena. Da se mozak vrati na svoje. Pa hajde reci mi jesi se isto osjecaa kad ti je bilo 14? nisi...dobro mozda ne 14 eto recimo 10, 11 12??? bila si happy...hodala, izlazila ...ono oko zgrade barem heheh. Ne...nije sve u vezi droge. sad nema droge i nama ne moze biti fino??? nije tacno. nema droga veze s tim.... nego nashe trenutno stanje (dobro ono je izazvano drogiranjem no).... nismo ni tamo ni 'vamo....Evo pogledajte one sto su uspjeli da predju "'vamo"...sad su ok. Sretni, puni zivota i ljubavi... polako. doci ce sve na svoje. Mi smo i dalje isti ljudi kao sto smo nekad bili....samo da se malo saberemo...dobro mozda jednom oduzmemo....pa opet saberemo :-D
Eto bas je veceras bio Depeche Mode....gledala sam ih prije ...ali htjela sam opet. No...nisam mogla. Ne zbog toga sto necu da se drogiram...nego zato sto nisam psihicki (a ni fizicki) bila ok za to veceras. Mantalo mi se, sva sam bila :roll: ...i ostanem kuci. Pogledam film sa mamom i sekom....i super. bas mi je prijalo to tako. E vidite... a prije bi bilo aaa Petak a ja kuci (dobro kod mene je uvijek bila subota)...uhh moram izaci i tako to....ma ne moram. Radim ono sto mi prija a ne sto je kul i u folu. Jebesh to.
Ocigledno da mi je bolje.....heheheh. Malo sam bistrija. I nije tako strasno...ovo skidanje sa subutexa.... da znate samo. Kad vam ja to kazem. jebesh i metadon i sve....Ovo je najbolji nacin za to....bezbolno...i ok. Majke mi. Eto tako...sve vas volim ( ko da sam se rolala sinoc pa me neki after glow udario)....!!! e za to....E cu uzeti...hocu. Necu reci da necu jer hocu....nekad...i ponekad. A sve ostalo....barem dop znam da necu. eto toliko. odoh sada...
:-D :wink:
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Neka me bona, neobracaj paznju na nick....Jebo nick....neprestavlja nista sem da sam bila u k*rcu kad sam se registrovala.

Ti znas da ja lolim zivot :D
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

Posto sam novi imam neka prava, a? A jedno od njih je i zakasnjela reakcija...
lako je vama u BG-u ili negdje u Americi...ja isto nisam izasao od EXIT-a, uh u stvari lazem bio sam na ovom Europskom u Basketu u BG-u i tad sam posljednji put izasao kao u grad i te spike.
U ovom mrtvom Sarajevu, normalan covjek vise i nema gdje izaci, svi nesto cooliraju, nesto se gledaju , svi su kao smrknuti i naravno svi su postali schminkeri, a i nekih mjesta da ima.....ma nako, i ako se sta fino otvori odmah nagrnu ovi papci i ti se slikaj.
Ne fakat i zelju za nekim kao izlascima su ubili u meni, ja u glavi vec imam projekciju kako to sve izgleda i kako su se svi upeli i glume gospodu. Sve u svemu sad umjesto izlazaka sjedim kuci i pikam PS ili X box i lagano, doduse ljeti gotivim rostilje i lagano merakanje, zimi snowboard tako da time nadoknadjujem....
gdje su sive celije
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

dobri gostu, znaš da si pomalo u pravu?
ja često dođem u sarajevo i uvek mi nešto bude tužno... jebi ga, nije to stvarno grad kao nekad.
ono posle rata odmah kad sam išla, bilo je jezivo, ali smo se sjajno provodili.
sad kad dođem, odem u buybook preko dana na kafu, a uveče u onaj kafić maleni između vijećnice i onog parkinga :) ne znam kako se zove... ili kod akademije, kod onog bioskopa... trasa, jel? U neki noćni izlazak ja ne znam da ima u Sa da se ode?

A Beograd je posebna priča. hiljadupetstotina mesta da izađeš, a gde god da mrdneš, bože sačuvaj od ekipe. Kao, ima super mesto, dva puta odem tamo, treći put je već fazon dve manekenkice i jedan bisinessman, ruku pod ruku...

Tako da ja uglavnom gledam filmove i čitam knjige i primam goste na gajbu :)
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Nocni izlasci su davno isfurali bar za mene...sta ja znam meni je furka podpaliti vatru u kaminu, skuhati caj, staviti nargilu na sto (pretezno apple flavor tabbaco), podici kakav film i sjedi i uzivaj. Nit imam snage a i ni volje da hodam po kakim diskotekama, klubovima i tako tim pizdarijama. Znaci ja ko prava penzionerka!!!
User avatar
uvjek dobar gost
Posts: 22
Joined: Thu Dec 01, 2005 2:49 pm
Location: blizu schwrakina

Post by uvjek dobar gost »

I sama sam ti takva.....ja kad sam to bio na Europskom bio sam jednu noc na nekom splavu, a drugu u nekoj basti, al ne mogu da se sjetim kakvoj i bas mi je fino bilo, ovaj Vlado (beogradjanin) nam je tacno rekao gdje ko izlazi i fakat je tako i bilo.
Hocu reci kontam da se u Bg-u zna (koliko toliko) gdje ko izlazi, mada eto ti rece da je i tamo situacija naopaka... ovdje je situacija da te bog sacuva - pozdrav BG-u...
Ma valjda je sve vako zbog ovih silnih seljacina...
gdje su sive celije
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

nije valjda.....nego sigurno!!!
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Jebiga naseljenici sami....smrc smrc
Locked