Zablude o recidivu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zablude o recidivu

Post by zeleni »

ako hoces i ti bezi sa foruma, zaboga, zbog moje malenkosti.....
ti, bre, zunzo, rastera drustvo. otiso djole, sad jos samo da ode i vudd, pa da ti zasijas u punom sjaju. buduca predsednica odeljenske zajednice. e, al cekaj, batice, nije to lepo tako.
Last edited by zeleni on Thu May 12, 2011 2:34 am, edited 1 time in total.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

o DA.. :-k ...jao bre zeleni kako bih ikada mogla da zablistam na ovom forumu, šta pričaš bzvz... [-X
tragi-smešno mi je kako ja smetam ligi odabranih...i kako sam ja oterala ikoga sa ovog foruma... i laku noć.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zablude o recidivu

Post by sanela »

vudd wrote:@Sanela
taj coskic i x shvatam kao''nemoj ba vudd ovde da dolazis i da mi plasis ovu metalik zelenu zunzaru,te ostale potencijalne nobelovce i hobi- spasitelje zagubljenih narkomanskih dusa''
Korektno...samo malo pickasto.
vudd psuje,ne umije rijecima i smajlijima,ali nije bas sisa, pa da na taj nacin...
Imas tamo opciju banovanja, pa klikaj Sanela.
@ vudd
Imaš pravo da shvatiš kako želiš. Ono što sam ja željela da kažem jeste da nekad treba biti otvoren i za komentare ljudi koji su potpuno drugačiji od nas. Ako pročitaš tekst koji je zumbara postavila, bez predrasuda da je ona "hobi-spasiteljica izgubljenih narkomanskih duša", možda vidiš i nešto što bi mogao iskoristiti u smislu educiranja o ovisnosti, odnosno sprječavanju recidiva. Ali, ko je zunzara da kaže nešto preuzvišenom narkomanu? Joj, što vas *ebe vaš ego. Niko nije pametniji od vas kad je ovisnost u pitanju.

Mada su i suovisnici bolesni, jednako kao i ovisnici. To što zumbara piše ovdje, iako je završila s Djoletom je indikator da ona nije završila s njim, nego samo tako misli. Da je završila bolila bi je briga za ovakvim forumom, posvetila bi se sebi, išla bi na psihoterapiju, bavila se slikanjem, išla na kafu s drugaricama, a ne bi se zezala ovdje s nekim vudd-om i zelenim. No offense...

Baš mene briga za smajliće i ulizivanje... ih, baš ću od smajlića sa foruma da živim. Nego, ima i zumbara pravo da piše ono što piše, pa i po cijenu da niko ne prihvata ono što napiše. Sve dok ne flejma, ne svađa se, ne psuje i ne vrijeđa druge.

Vudd banovaću te kad zaslužiš. :D
Pozdrav svim zaraćenim stranama. :-D
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

..mislim da je odgovor realan i objektivan. :smt039
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Zablude o recidivu

Post by vudd »

Mislim da bi isto,ako ne i gore,bilo da neko od narkomana dodje na forum udruzenja ''kolo srpskih sestara'',ili neko slicno sranje...
Jebes ego,nidje veze.

Samo kometarisemo,pricamo jebo ga ti...

Zumbara moze da kadi ovde do mile volje.Mozda i naleti na neki ok tekst,mozda nekog i spasi.
Naravno da je prsla i naravno da je sjebana u glavu cim baulja ovuda,bez i jednog valjanog razloga(ako cemo iskreno).Nije ovisnik,nije suovisnik, osim sto joj djole zbriso iz realnog ,a i ovog virtuelnog zivota...
I naravno da ne moze da zna bolje o ovisnosti,od nas samih...

Preuzviseni narkomani?
no koment
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

vudd wrote:
Zumbara moze da kadi ovde do mile volje.Mozda i naleti na neki ok tekst,mozda nekog i spasi.
Naravno da je prsla i naravno da je sjebana u glavu cim baulja ovuda,bez i jednog valjanog razloga(ako cemo iskreno)....
Bas ti hvala na komplimentu!
vudd a sta ti radis ovde na forumu? psujes i zezas narod...tvoje ispovesti nema, ne pises o sebi, o svojim problemima..... :smt102
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Zablude o recidivu

Post by vudd »

:smt100
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zablude o recidivu

Post by sanela »

vudd wrote:
Samo kometarisemo,pricamo jebo ga ti...
Super onda...
;)
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Zablude o recidivu

Post by vudd »

samo kometarisemo,pricamo bla bla bla
Vidi fali mi slovo,jebote... :finga:

Evo da ne bude da vudd samo serenda

Zivot je fensi bez drojza.Svi mi mozemo,samo se pravimo...
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zablude o recidivu

Post by sanela »

vudd wrote:
Evo da ne bude da vudd samo serenda
Jašta nego samo to radiš :smt016
Odoh na put, neće me biti do petka. Nemoj za to vrijeme forum u zrak da digneš.
Post Reply