Zablude o recidivu

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

zeleni wrote:ama zumbara, ko dete se duris. nije stvar u tome da ti vise nikada ne postavis ni jedan tekst. ja nisam stekla utisak da likujes. al sam stekla utisak da pametujes. i to onako, povrsno. na prvu loptu. pojednostavljujes. ponekad do besmisla.
a propos recidiva. to je pipava i teska i komplikovana i zaguljena i podmukla i kakva god sve ne tema. da postoji neki jednostavan recept kako da se spreci recidiv, onda bi svi naucili tih devet ili koliko pravila kao oce nas i problem narkomanije bi bio resen. to su isuvise pojednostavljeni odgovori na teska i licna pitanja. probaj malo da upoznas i razumes problem, pre nego sto pocnes da delis savete kako se on resava.
slazem se....
ali vi ne pisete mnogo o tome...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zablude o recidivu

Post by zeleni »

o cemu?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

zeleni wrote:o cemu?
O tome sta vam sve pomaze da ne napravite recidiv kada prodjete kroz mnogo toga...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zablude o recidivu

Post by zeleni »

pa sto kaze vudd, pod jedan - duboko disanje... :-D

nego,
sto pitas to za recidiv? sta te cacka u toj prici toliko?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

Zato sto je bivsi decko zbog naseg raskida recidivirao...ja mislim da nije a on i dalje tvrdi da jeste.(što je sada potpuno nebitno)..ali i zbog toga sto i sama pokusavam da shvatim da neko ko prodje pakao opet pozeli da recidivira pre nego nesto drugo...
Last edited by zumbara on Wed May 11, 2011 4:36 pm, edited 1 time in total.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Zablude o recidivu

Post by zeleni »

zumbara wrote:Zato sto je bivsi decko zbog naseg raskida recidivirao...ja mislim da nije a on i dalje tvrdi da jeste...
jebiga, znas ono sto kaze branko miljkovic - ako smo pali, padu smo bili skloni...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zablude o recidivu

Post by sanela »

zeleni wrote:
zumbara wrote:Zato sto je bivsi decko zbog naseg raskida recidivirao...ja mislim da nije a on i dalje tvrdi da jeste...
jebiga, znas ono sto kaze branko miljkovic - ako smo pali, padu smo bili skloni...
Zeleni, nevezano za narkomaniju, ova izjava je meni jedno vrijeme stajala na FB. :)
E sad, a propos teme. Djelimično sam ja kriva, jer sam je ja stavila na ovo mjesto, jer sam mislila da će nekome možda biti korisne informacije (jer i edukacija je dio tretmana i oporavka). Slažem se s tobom da su odgovori na pitanja u vezi ovisnosti lični i da se ne može generalizirati, ali mislim da zumbara i traži lične odgovore na svoje pitanje.

@zumbara. Iako upravo rekoh da ne treba generalizirati, ovaj put ću to napraviti, jer je u ljudskoj prirodi da okrivljuje druge za vlastite poraze. Tvom momku je puno lakše okriviti tebe za svoj recidiv, nego pogledati u sebe i pronaći pravi uzrok recidiva, koji je bio, daleko prije, nego što je on uzeo drogu.

@vudd. broji, broji, broji i koristi x u ćošku monitora i diši diši diši
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

:smt102 ....ja ću samo reći -hvala.

i ovaj lep smajlić ... PDT_Love_14

ps. žao mi je što je on zbog mene, (ah ta ja, opet zbog mene) danas napustio ovaj forum..njemu bi bio mnogo korisniji i potrebniji....
Last edited by zumbara on Thu May 12, 2011 1:35 am, edited 1 time in total.
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Zablude o recidivu

Post by vudd »

@Sanela
taj coskic i x shvatam kao''nemoj ba vudd ovde da dolazis i da mi plasis ovu metalik zelenu zunzaru,te ostale potencijalne nobelovce i hobi- spasitelje zagubljenih narkomanskih dusa''
Korektno...samo malo pickasto.
vudd psuje,ne umije rijecima i smajlijima,ali nije bas sisa, pa da na taj nacin...
Imas tamo opciju banovanja, pa klikaj Sanela.


.
zumbara wrote::smt102 ....ja ću samo reći -hvala.

i ovaj lep smajlić ... PDT_Love_14

ps. žao mi je što je on zbog mene, (ah ta ja, opet zbog mene) danas napustio ovaj forum..njemu bi bio mnogo krisniji i potrebniji....
@metalik zelena
Proganjas onog nesretnika i ovde,kopiras tekstove koje vec kopiraju ljudi na Anonimnim narkomanima, a ima ih dovoljno ukoliko nekog zanimaju.Al jebes to,bitno da je Sanela rekla''dobro je mala,neka te 'vako..'' i da si ti uzvratila odgovarajucim smajlicima

Bas me cudi da je momak napustio forum.Al nije to zbog tebe... :)
Ipak je tebi ovakav forum potrebniji
Pored ovog foruma,mozes da se obratis I Kalinicu&ekipi ''sve za ljubav''
Last edited by vudd on Thu May 12, 2011 3:13 am, edited 1 time in total.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
zumbara

Re: Zablude o recidivu

Post by zumbara »

Daj ba vudd sto ga branis i ba sto mene napadas vise, ako hoces i ti bezi sa foruma, zaboga, zbog moje malenkosti.....
Post Reply