Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by sunrise »

ja se cesto pitam kako to da je Bog dao crncima tako divne zube???? oni koji me znaju znaju da ovo pitanje nema veze sa Afrikom,moje dijete je crno.....kako to,mi se mucimo,lome se,kvare,a oni ko biseri?????
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
teodora4
Posts: 191
Joined: Wed Apr 27, 2011 11:50 am

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by teodora4 »

e stvarno!!! moja baka je obozavala crnce!!!zbog glasa igre i zuba!!!:)))
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by sunrise »

hej,draga ne samo to???? Bog im je dao predivna misicava tijela,kad i zena ima 75kg izgleda ko curica i osmej angela i najljepse osmjehe na svijetu.a i poneki smisao za modu i ples i ne da su cool nego su coool
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Vivaldi82 »

Ne bojim se zubara,malo je neugodna inekcija ,posle nje se zavalim i zatvorim oci ,uvek trazim anesteziju i to jacu tj ceo spric a ne pola,a zubara ne izbegavam,nego nisu stizali da mi popravljaju zube koliko su se brzo kvarili oni vec plombirani,tako da je ostajao samo koren koji se morao ukloniti.fali mi nekih 10 zuba ,a imam i 2 za vadjenje.razmisljam o inplantu i ja,gornjih zuba,bolje da to ucinim sad nego kad pocne da se primecuje ,ali ovde kod mene te operacije kostaju od 1500€ na gore,mozda sacekam da dodjem u Srbiju,izaslo bi pola cene,inace mnogi Italijani idu u Sloveniju i dr. Balkanske zemlje srediti zube.
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dee_87 »

Ja sam uspjela narucit se za operaciju 2ce... Ali, prije operacije moram popravit ono sto se da i povadit sto treba ... Sva sreca sto imam to zdravsveno osiguranje, jedina pozitivna stvar sa biroa za zaposljavanje... Kod mene zubi non-stop pucaju, imam jos 3-4 izvadit, tako da ostajem bez kutnjaka... Al zato cu da bacim osmijeh od uha do uha za novu godinu kad sve sredim :D
User avatar
lizard
Posts: 347
Joined: Thu Dec 06, 2007 7:50 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by lizard »

Porculanski, al' nisu svi :D
Odem 1-2 godisnje na kontrolu i to je to, osim sto mi treba kredit, kako to slatko moja zubarka kaze; pa da budu k'o u crnca :-D
BAŠ SVE TI DAJEMO I OPET MALO KOLIKO TE VOLIMO...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by sunrise »

njih je Bog blagoslovio lijepim zubima a na nama je da kesiramo za porculane i implantate
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by sunrise »

Ja sam imala zicer zubara u Bg ovu zimu i planiram opet kod njega kad malo zahladi da me dostuka do kraja...zicer iskustvo....prvo inekcija,sto jaca to bolja i onda gledam tv i neke serije dok on radi...covjek je zicer,fakat nista ne boli a ta inekcija,pa mi smo junkiji,sta da se zalimo zbog par uboda??? aha,ovu godinu je moja apoteka od mene dobila soma e za metadon....soma f.E sam ja platila glupe recepte,lijepa svota...ali,kad vidim da mi je jedan posjet okulisti uzeo oko 130e nekako i nije velika
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
Post Reply