Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

pade mi na pamet da otvorim ovu temu jer je svim narkomanima zajednicko sjebavanje zuba...pizda sam i ni sam ne znam kako cu otici da zavrsim zube pa rekoh da vidim,ima li neko gori od mene.ja sam jutros izvadio dva raspadnuta a imam(tj nemam ) ih jos sest.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dee_87 »

hah.. Kod mene non-stop pucaju.. Kutnjaci su mi se svi sjebali, samo osipaju jbte... I ja sam se prije mjesec dana skontala otic da to sredim .. Mrzim ic zubaru... Pozz
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by anfakabl »

moji su (kuc-kuc) dobro, fala na pitanju.
Remont urađen, sad se brinem kao nikada, koristim konac, paste za preventivu i tako.
Tipično ponašanje kompulsivno :D
Nemoj se plašiš i ne daj da ti povade zube, može mnogo toga da se izleči. Menjaj zubara ako je neki ...., napaljen na ekstrakciju. Ima mnogo posla oko lečenja zuba pa ih ponekad mrzi da se cimaju.
Mene je zubarka maltretirala po 2-3 sata kada me konačno uhvati na stolici, kaže "znam da nećeš doći 2 meseca pa da iskoristim priliku".
Pregrmi, mo'š ti to. Treći put će ti biti ladovina :)
Kad sam ja, kao neopevana kukavica, mogla (a nije me bio blam ni da sedim na stolici zatvorenih usta i cmizdrim kao beba) - onda možeš i ti.
all that I want is to play
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by winston85 »

Ja ću povadim sve zube samo ostavim dva za suncokret.
A ozbiljno sada, da li znate da je pasta za zube jako štetna, naime sadrži fluorid koji šteti mozgu.
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

pozz dee,ni ja nisam zaljubljen u cika zubija...anfakabl,jesi li imala neki raspadnut zub do korena posto su ovi za vadjenje upravo takvi.moze li nesto da se nadogradi da znam da odem dalje iz ove provincije gde zubar prvo sebi zvekne anesteziju(rakiju) pa se onako zakrvavljenih ociju napali i izbaci frustracije na musteriju?
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

winston85 wrote:Ja ću povadim sve zube samo ostavim dva za suncokret.
A ozbiljno sada, da li znate da je pasta za zube jako štetna, naime sadrži fluorid koji šteti mozgu.
a dop,to ti ne smeta,cak stavise,zdravo je za mozak je l`? :)
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by winston85 »

dop me podmlađuje :D
ma vadi zube, ozbiljno, mani te popravke. Bome kad zubalo zaboli, ajme, glavom tučem u zid...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by anfakabl »

jesam brate, imala sam dve krhotine od zuba, užas totalni. Čak sam se pitala kako se to uopšte vadi - kad ono, za čas.
Urađena su mi ta dva implanta, malo skupo, ali sponsored by muž, tako da se nisam puno jedila.
Kada mi je ugradila implantate trebala sam prestati pušiti jer pušenje je jedan od uzroka odbacivanja stranog tela od organizma. Ali...jok, nisam bila u fazonu da ne pušim, pa je ipak sve prošlo ok.
Ma biće ti super kada rešiš problem sa zubima. To sranje te samo vuče nazad, bežala sam i ja (i bilo mi je grozno).
Kada je napokon sve završeno osećala sam se kao da mi je neko skinuo 50kg sa duše, bukvalno sam lebdela :D
all that I want is to play
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

u pravu ste,treba to vec jednom resiti...ne bih ni isao da mi nije pocelo da se oseca iz njih kao iz septicke jame.ali kad se setim kako mi je lobanja skripala jutros...uuuuhhhh,jebote...sto ne mogu da me uspavaju,zavrse posao i probude,nego moram da gledam dijapazon bljestavih klesta,lomaca(kako ovo samo zvuci)burgija...kao da mi nije dosta muke nego jos zubar poce da svira kurcu u fazonu"sta si cekao?" i te fore.maaa...
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by anfakabl »

winston85 wrote:Ja ću povadim sve zube samo ostavim dva za suncokret.
A ozbiljno sada, da li znate da je pasta za zube jako štetna, naime sadrži fluorid koji šteti mozgu.
hehe bićeš faca sa dva zuba, ali nemoj da budu zlatni, to je isfuran fazon.
A ovo za fluor...hm, mala je to koncentracija da bi ti mogla naštetiti.
Znaš li koliko otrova unosiš svaki dan kroz GM hranu? Ja ne znam, al garant je zajebano.
Ako ti je tolika drama, a ti ko moja baba Melanija - umači četkicu u onu plavu kutijicu sode bikarbone :-D i trljaj.
all that I want is to play
Post Reply