Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by anfakabl »

Param-parcad wrote:sto ne mogu da me uspavaju,zavrse posao i probude,nego moram da gledam dijapazon bljestavih klesta,lomaca(kako ovo samo zvuci)burgija
uh da, to je grozno. A ona burgija sa dubokim, potmulim zvukom? Brrrr, katastrofa. Ona piskava još i nekako.
Najbolje bi bilo staviti slušalice u uši i slušati dobru muziku, lakše bi čoek to pregurao.
Ma videćeš, biće ti zkn kad rešiš sve. Samo hrabro.
all that I want is to play
Deno
Posts: 115
Joined: Sat Sep 06, 2008 4:07 am
Location: Sarajevo

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Deno »

izvadio dvojku evo jos trne. u utorak brusim ostale i onda ide fiksni most sa osam zuba.
i ja sam konto drama koce radit zube ali kad sam vidio da je iglica ta koja te malo bocne a ono ostalo
bez bolova ide nikakva mi vise frka nije bila.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dopeFree »

Brate prvo anestezija pa nek ti vade sve ako hoće, nemaš opće frke :-D
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

dopeFree wrote:Brate prvo anestezija pa nek ti vade sve ako hoće, nemaš opće frke :-D
koja anestezija? :D sutra ujutru u devet imam zakazanu operaciju ciste i usput ce mi izvaditi jos jedan...takvu zurku i ludilo ni u snu ne bih propustio :roll: ako ne umrem na zubarskoj stolici,pisacu sta vas ceka.kazu ljudi da je masta ta koja ti produbi strah pa prema tome ne treba se mnogo zamisljati :)
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dete svemira »

KOja divna tema
hihihihihihihh

Moje iskustvo:
nema ovde smajli andjela :D :D :D :D

Moj prvi odlazak pre 4 godine je bio sa fotoaparatom i plisanim magarcem.Mislim da sam bila u fazonu da mu glavu otkinem.
Onda drugi odlazak,pa treci,pa peti-i prezivela sam.Sve sam radila sa anestezijom.
Sad-pre koji mesec-naletela sam na DIVNU zubarku-koja je pricala,pricala,pricala i imala divnu muziku u ordinaciji-i bez anestezije je radila i osetila nisam.E,sad-sad sam se i molila.
Koliko ovo moze da ti radi,koliko ne-boli ego.Boli dusa.Boli neki bol koji nije moj.Zamisli u tom trenutku da neko drugi sedi tu a da ti vozis bicikli negde i da osetis vazduh u ustima.
Jbg,koliko god cudno,ludo i blesavo da zvuci-u nekim momentima kad bas ne zelim da sam tu gde jesam-a ja zamislim nesto lepo sto mi prija.I brzo prodje.
Sad,sa druge strane,mozes realno da se isibas po ledjima i da kazes-jbo te zub,sedi,otrpi i za pola sata-sve gotovo.Ajde lepo moje musko,idemo.

Pa ti vidi. :D
Dobra vest-preziveces.
Losa-ako ne odes-moze i srce da ti strada.
Sve je ok.I ti-ne zaboravi to.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

hvala dete na utesnim recima...izgleda da su zene zubari zaista osecajnije jer sam cuo slicna iskustva,da kod njih nije bolelo.kud ja naidjoh na isfrustriranog magarca...ali ima ogromne podlaktice pa imam vise poverenja u njegovu snagu kada je vadjenje zuba u pitanju.mozda bih ja i otisao kod neke zene ali on je i oralni hirurg a ja imam tri ciste i sta cu...sam sebe sam doveo u tu situaciju,jebeni dop.to mi je izgleda finalna zikra koju mi je on ostavio u amanet(posto sam na njemu opusteno posmatrao raspadanje zuba,aj jeb'o ga ti,zub k'o zub-zvuci poznato :D )stavih smajli a najradije bi sebi opalio pesnicu u facu koliko sam veseo.jos osam sati do odlaska k' njemu...tic-tac-tic-tac...kako mi sad vreme leti...sto nije tako kada se covek skida sa dopa...zacas bi se skinuo :lol:
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dete svemira »

Javi kako je proslo kad se vratis.
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
dopeFree
Posts: 89
Joined: Wed Nov 11, 2009 10:32 am
Location: Zagreb
Contact:

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dopeFree »

dete svemira wrote:KOja divna tema
hihihihihihihh

Moje iskustvo:
nema ovde smajli andjela :D :D :D :D

Moj prvi odlazak pre 4 godine je bio sa fotoaparatom i plisanim magarcem.Mislim da sam bila u fazonu da mu glavu otkinem.
Onda drugi odlazak,pa treci,pa peti-i prezivela sam.Sve sam radila sa anestezijom.
Sad-pre koji mesec-naletela sam na DIVNU zubarku-koja je pricala,pricala,pricala i imala divnu muziku u ordinaciji-i bez anestezije je radila i osetila nisam.E,sad-sad sam se i molila.
Koliko ovo moze da ti radi,koliko ne-boli ego.Boli dusa.Boli neki bol koji nije moj.Zamisli u tom trenutku da neko drugi sedi tu a da ti vozis bicikli negde i da osetis vazduh u ustima.
Jbg,koliko god cudno,ludo i blesavo da zvuci-u nekim momentima kad bas ne zelim da sam tu gde jesam-a ja zamislim nesto lepo sto mi prija.I brzo prodje.
Sad,sa druge strane,mozes realno da se isibas po ledjima i da kazes-jbo te zub,sedi,otrpi i za pola sata-sve gotovo.Ajde lepo moje musko,idemo.

Pa ti vidi. :D
Dobra vest-preziveces.
Losa-ako ne odes-moze i srce da ti strada.
Sve je ok.I ti-ne zaboravi to.

Ovo bi trebalo zaljepit po zidovima svih ordinacija balkana
Mjesto gdje odbacujem svoje unutarnje demone:
www.detoxonline.bloger.hr
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

kakav bezobrazluk,otisao sam jutros i cekao sat i po vremena,iako sam imao zakazano...kada sam ga pitao dokle misli jos da pusta bosance preko reda a mene da ostavi da pauci oko mene mrezu pletu,on mi je odgovorio da najbolje odem i dodjem oko tri sata popodne...sta reci.
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by zeleni »

majstore,
bolje se ne zamerati nekome ko ce par sati kasnije da ti rovari po ustima... ne treba takve nervirati. moze da bude po dupetu...
nego vidi ti lepo najedi se barem do tri, jer ti posle nece biti do zivota.
eto, praktican savet zlata bla bla bla...
srecno...
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
Post Reply