Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

zumbara

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by zumbara »

Dobar dan svima

winston85 wrote:Ja ću povadim sve zube samo ostavim dva za suncokret.
A ozbiljno sada, da li znate da je pasta za zube jako štetna, naime sadrži fluorid koji šteti mozgu.

Mora da se sališ...jedeš li pastu????!!
Nešto možda utešno -koliko se vi plašite zubara, toliko se i zubari plaše vas :)
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by winston85 »

Parame, uradi li išta?
anfakabl wrote:Ako ti je tolika drama, a ti ko moja baba Melanija - umači četkicu u onu plavu kutijicu sode bikarbone :-D i trljaj.
:D pa to i radim
A sa pastom nameštam frizuru..
Pozdrav za babu Melaniju, zna žena šta radi. :)
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
zumbara

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by zumbara »

winston85 wrote:Parame, uradi li išta?
anfakabl wrote:Ako ti je tolika drama, a ti ko moja baba Melanija - umači četkicu u onu plavu kutijicu sode bikarbone :-D i trljaj.
:D pa to i radim
A sa pastom nameštam frizuru..
Pozdrav za babu Melaniju, zna žena šta radi. :)

Sada kontam zašto je pasta štetna za mozak :)))) prodire kroz frizuru ;))
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by anfakabl »

zumbara wrote: Nešto možda utešno -koliko se vi plašite zubara, toliko se i zubari plaše vas :)
nije utešno.
I još nešto - zašto zajebavaš mog malog garija?
all that I want is to play
zumbara

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by zumbara »

Možda i nije utešno ali je delimično istinito....
ne zajebavam nikoga, samo se šalim, a u prilog tome govore smajliji...
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

bilo je fantasticno,kao sto je to uvek slucaj kod zubara...nista lepse nego kada ti sece dasni,a ti svaki cas pljujes krv...komadice zuba,gnoj koji bazdi kao 1000 godina zaboravljena septicka jama...sada sam otecen kao covek slon i imam savove.ne smem da se smejem,ne smem da se derem...makar mogu da kucam iz sve snage po tastaturi.eto toliko za sada...na zalost,nastavice se.
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by draguljce »

Dobra tema, hehe.
I ja sam jucer popravio dva zubica uz pomoc moje "Zubic vile" koja uvijek ima sirok osmijeh ( jbga nema zlatan zuba ali eto). :)
Nemam vise nista za roviti i dubiti ma da me jucer prvi put zabolilo dok je zena radila do duse ja nisam htio anesteziju, poslje se satima osjecam ko debil koji vazda brise pljuvacku koja Ne curi! Rekla mi da dignem ruku kad zaboli, kad god sam digao ruku ona NISTA, tako da sam poceo i sa nogom, odgovor na ta "dizanja" je bio :"Znam, mora ovo da boli". Ali super, jos samo imam da ispoliram ovo zuba i biti cu ko' djecacic sa samo niknutim zubalom ( odbijmo par njih koji fale), tripujem porasce, polako. :D

zivi i Zubati bili :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by AnAna_mo »

Lijepo izgledaju, ali osjetljijvi ko govno, svako malo im treba tretman. Perem minimalno dva puta dnevno (i kad mi padne na pamnet) i koristim ko0nac, ali svako malo otpadne komadić plom,be koja sa sobom povuče i mali komadić zuba...Ali kakvi su mogli biti, za 10 su !
Potpis.
User avatar
dee_87
Posts: 162
Joined: Sun Mar 06, 2011 12:33 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by dee_87 »

Alo druze, kako napreduje tretman kod zubara? Potpuno te razumijem i pravo mi je zao sto moras prolazit sve te zajebancije.. Ako ti sta znaci imas punu moralnu podrsku od mene.. Jer i sama sam u k.. imam dvicu za operaciju, narucena.. Et izdrziiiii, budi dobro i javi kako napreduje... Pozdrav ti!
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: Alo djaneri kakvi su vam zubi?

Post by Param-parcad »

sutra vadim jos dva komada...ludenje,shizenje,madness...
Post Reply