Sjebana.....losa vest....

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Sjebana.....losa vest....

Post by Dreamer »

Danas je nas virtuelni prijatelj 7474 hospitalizovan zbog pokusaja suicida....srela sam njegovog najboljeg prijatelja i on mi to veli....kaze popio je celu flasu Pompe za sudove i zavrsio na psihijatriji....bas losa vest.

Iako me je pljuvao, ja znam, a verujem i svi oni odavde koji ga poznaju da njemu nije zameriti jer decko ima ozbljnih problema. Nadajmo se samo da ce ih ovaj put resiti, i da vise nece svaki dan pokusavati samoubistvo.....

Pokusala sam....sve sam cinila,a kratko sam ga poznavala, jednostavno, neki ljudi ne zeli sebi ta pomognu, a na moje insistiranje da se leci decidirano je odbijao.

Ja se samo NADAM da ce ovaj put, pa makar pod tom prisilnom hospitalizacijom da uspe.

Nikice, zelim ti svu srecu ovog sveta, zelim ti puno zagrljaja (znam da ih volis, kao i ja :) ) u zivotu i da ne mislis samo na negativno. Evo, uprkos svemu sto si uradio JA kad se izlecim cu ti pokusati pomoci.

Ljubb.i brzo ozdravi!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by bojanol »

Valjda će biti ok. :(
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by Dreamer »

bojanol wrote:Valjda će biti ok. :(

Ja sam mu vec rekla da mu zelim sve najbolje, pokusavala da ga motivisem, pa cak i teram da se leci, ali on nije hteo ni da cuje-vec je lezao tamo i radije bi se ceo zivot drogirao nego lecio....njegove reci. Uostallom izaci ce pre mene pa ce ovo procitati pa nek ima obraza da kaze da sam ista slagala.....

Da li ce biti ok ili ne zavisi samo od njega, ja bih ucinila sve da mu bude bolje, a i ne samo njemu. To sam i dokazala ostavivsi obaveze prema detetu o dojurivski kod njega da ga sprecim da se ubije.

Vec sam pisala ovo, tako da ne duzim, Nikice, MOLIM TE, razgovaracemo o onim sudskim procesima, tvom sinu itd.i POMOCI CU TI da bude bolje.

Ljubac.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by Pawa »

Zoey wrote:Danas je nas virtuelni prijatelj 7474 hospitalizovan zbog pokusaja suicida...
Tuzno... :(
Ne znam da li mi je tuznije ovo sto Nik sebi radi ili sama pomisao da mnogima cak ni deca nisu dovoljan i jak motiv za lecenje i oporavak.
Neka mu je Bog u pomoci, i sada, a i nakon ovoga.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by Dreamer »

Pawa wrote:
Zoey wrote:Danas je nas virtuelni prijatelj 7474 hospitalizovan zbog pokusaja suicida...
Tuzno... :(
Ne znam da li mi je tuznije ovo sto Nik sebi radi ili sama pomisao da mnogima cak ni deca nisu dovoljan i jak motiv za lecenje i oporavak.
Neka mu je Bog u pomoci, i sada, a i nakon ovoga.

Cuti bre, kad sam mu ponavljala da ima dete i realno ja kao ja imam nacine da mu pomognem u vezi deteta, on je rekao da ga vise boli kurac i za dete i za sve.

Ja opet pokusam da mu kazem da je to trenutno,afektirano stanje,on nastavlja po svome...a pre toga mi satima prica koliko mu je stalo do deteta.

Cinjenica je da Nik ima i drugih problema psih.prirode sem zavisnosti i ja ga opet molim da,umesto da bezi malo-malo u suicid, da ih pokusa resavati. Iako sam ga videla 2 do 3 puta, ponudila sam mu SVU mogucu moju pomoc. Jok.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by AnAna_mo »

Pozdravi mi druga Nika ako budeš u kontaktu s njim. Reci mu da ima mahanje od male Mostarke.
Potpis.
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by Zona Sumraka »

povraca mi se od koristenja nekog mucenika, koji je nazalost imao tu nesrecu da spadne na doticnu kao jedinu utjehu, da bi se sebi digao rejting...zoey blago meni, pomozi ti sebi, a Niku ima vec ko ce da pomogne...
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by bojanol »

neodgovornost prema detetu je baš bad. ja to vrlo dobro znam. nisam imao priliku da se multipliciram (znaci navoda), ali glupo je. valjda će mu se utroba popraviti, ali glava... pa voleo bih.
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by Fela Kuti »

...
Last edited by Fela Kuti on Sat Feb 05, 2011 11:53 pm, edited 1 time in total.
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Sjebana.....losa vest....

Post by winston85 »

...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
Post Reply