Sta sam ja uradila ovom forumu???

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by Dreamer »

Na raznim temama se provlaci moje ime.......cak i u sektoru "Hobi"! Neverovatno.


Evo recite ovde u sto kracim crtama kako sam ja naudila ovoj vasoj zajednici i nece morati niko da me banuje nego cu za dobrobit zajednice otici sama.


Sta sam uradila?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by Zona Sumraka »

kao prvo, skupljas kaktuse...
dete svemira
Posts: 938
Joined: Thu Oct 04, 2007 12:05 pm
Contact:

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by dete svemira »

Dobro dosla u narkomaniju sreco.

Po meni-samo si postavila pitanje u mozda malo pogresno vreme.A mozda i pravo...to sad ne znamo..
Nastavi da pises svoju ispovest i svoju borbu za cist dan.

Kaktuse-kako ih je Zona nazvala-imas svuda.

Seti se zasto si ovde?!
Misli koje misliš
su život koji živiš.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by 7474 »

dete svemira wrote:Dobro dosla u narkomaniju sreco.

Po meni-samo si postavila pitanje u mozda malo pogresno vreme.A mozda i pravo...to sad ne znamo..
Nastavi da pises svoju ispovest i svoju borbu za cist dan.

Kaktuse-kako ih je Zona nazvala-imas svuda.

Seti se zasto si ovde?!
Zoey se grebe za dop. otima.
radi se i dalje i koristi NS grupu NA da se snalazi za šemu!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by vudd »

Kaktuse i drukare... :)
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=L0T0e5YdRl0[/youtube]
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by saša-ex »

Nit prva nit poslednja....a ko je bolji,nek prvi baci kamen....
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by 7474 »

saša-ex wrote:Nit prva nit poslednja....a ko je bolji,nek prvi baci kamen....

ja na nju nisam bacio kamen nego 40 000 dinara!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by saša-ex »

vidim....
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by vudd »

Forumu nisi uradila nista,ali si Nika jebala :)
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta sam ja uradila ovom forumu???

Post by Dreamer »

Ja necu da se spustam na ovaj nivo, mislim 7474, sad si ga presrao! Blatis moje ime a video si me 2 puta, jos ti neki klipani ovde veruju.

Evo sta se desilo:


Sa 7474 odem prvi put na NA sastanak, jer tako smo se na PP dogovorili. Dop nije pominjan.


Da skratim, razlog zasto je 7474 ljut na mene pa me pljuje je sledeci:

Zove me sinoc u panici kako mora mene bas da vidi jer cu ga ja jedina razumeti, i jer on ima nameru da se ubije, javlja mi da je izotimao novac i da ce to biti dovoljno da bude mrtav.

Ja,naravno, cuvsi da neko hoce da se UBIJE, skocim od svih svojih obaveza oko deteta i odjurim na lice mesta.
E, tu pocinja tipicno dzanki cimanje sema, vozikanja mojim kolima kojekuda i ja sve vreme pizdim jer u zivotu nisam na taj nacin odradjivala kombinacije,ali ajde, iskuliram, kontam smiricu ga kad dodjemo kod njega u stan, i sve vreme potenciram na prici, na komunikaciji-da dodjemo do resenja problema itd......

Na sva to, on meni ponudi da "sad kad se overi, kad umre" ja uzmem nekih preostalih 11.000din.valjda!!!!!

Opet ja pocinjem da razgovaram a on ne slusa, samo se roka i bode, zovu neki likovi, placu jer on svaki dan preti da ce se ubiti i ja im objasnjavam sta se kog trenutka desava.


Da skratim: 7474 je ljut na mene smrtno,iz jednog razloga-sto je danas preziveo,sto mu nisam dozvolila da se ubije! To mi je rekao i telefonom i napisao u PP.


Sta tu vise ima da se prica? Ja sam budala jer sam sve svoje ostavila zbog njega,da se ne bi ubio, a on je obecao da ce sve uciniti da me uvredi.

NAPOMINJEM a i on to zna, samo svasta ce izmisliti da mi ukalja ime-da nisam niti cu sastanke koristii za sticanje kontakata za dilera! Uostalom, oni su normalni ljudi pa ce skontati i sami.

Glupo je da verujete u ove bljuvotine, jer ako sam bezmalo 10god.imala dilera, koji ce mi kurac njegov?!?


Ja zelim da se izlecim, njemu sam to predlagala-on decidirano odbija


Ja da bih bila i ostala zdrava ne smem da se druzim sa ljudima koji vuku na dno. To je on uradio i sigurna sam da cemo videti ovde jos njegovih bljuvotina.

Ko hoce, neka veruje. Ja sam ovde zbog sebe. A koliko vidim strukturu, mozda se necu ni vratiti.

Moji NA sastanci i moji novi prijatelji odande koji su jebeno zdravi su mi dovoljni!

7474, ako ce TEBI biti lakse, ako ces se osecati ispunjenije, bolje,zdravije-slobodno nastavi da lazes i da izmisljas, evo meni nece smetati znajuci da ti to pomaze.

Sve najbolje ti zelim.


P.S.najvaznije od svega je sto si ovim lazima i bljuvotinama ti u stvari meni nesto dao-jos jedan MOTIV da budem zdrava i cista, jer gledajuci tebe i slusajuci ova sranja, ja znam da ne mogu vise! necu da zivim tako, odbijam to, odvratno je.
Last edited by Dreamer on Fri Jan 14, 2011 2:51 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Locked