Sanela?!?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Sanela?!?!?

Post by Dreamer »

draga Sanela,

Da li si ikada ucestvovala na nekom drugom forumu? Pitam samo. Ti si resila da zakljucas samo moje teme zbog anemoziteta, nicim izazvanim, prema meni. Ja imam 200 postova, pa sta? Jesi li ti ovaj forum oformila da se pise ili da stoji?!?

To sto si obrisala teme je velika greska. Nisi bila ovisnica pa ne znas. Ja kada sam posecivala ovaj forum kao gost, MNOGO su mi znacile neke teme, neke su datirale iz 2008!

Isto tako, danas ili sutra ili za 2god.pojavice se neko ZEDAN INFORMACIJA, kao sto sam i ja bila......zbog njih teme treba drzati otkljucanima, a zakljucati ih samo u slucaju vredjanja na rasnoj,politickoj itd.osnovi.

Te offtopike je moderator duzan da brise i premesta gde im je mesto, a ne da se teme zakljucavaju. Nije sad vaznosto su moje. Ja se licno ne osecam povredjeno, ali otkud ti ideja da ti kao soc.radnik zakljucis da je meni ipak dosadno?!?


Jesi li ti procitala odgovor na tvoje pitanje zasto sam ja ovde? Jesi li procitala da mi je ovo pomoglo? Tebi to nista ne znaci? Treba da budes ponosna,da sipas casu dobrog vina i da nazdravis tome.


Od tebe sam ocekivala najvise ovde, a zakljucavanjem, zabranjivanjem i slicnim metodama NIKO nece napredovati!
Ma kako glupa tema bila, raspravom i razmenom misljenja mi naprezemo mozdane vijuge koje su atrofirale zbog droge i NAPREDUJEMO.

Nemoj nam to oduzeti.

Hvala unapred!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Re: Sanela?!?!?

Post by Zona Sumraka »

ja ipak mislim da je nekome dosadno...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sanela?!?!?

Post by Dreamer »

Zona Sumraka wrote:ja ipak mislim da je nekome dosadno...


Svako ima pravo na svoje misljenje. Postujem
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Sanela?!?!?

Post by 7474 »

Zoey wrote:
Zona Sumraka wrote:ja ipak mislim da je nekome dosadno...


Svako ima pravo na svoje misljenje. Postujem


samo je nekom manje a nekom više dosadno.. neko prosto ima višak vremena i dobru volju da odradi naivne budale!!!!



svaka čast, Zoey, uvek se iznenadim kad me neko prejebe!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sanela?!?!?

Post by Dreamer »

7474 wrote:
svaka čast, Zoey, uvek se iznenadim kad me neko prejebe!

Dragi 7474.
\Evo ja se javno izvinjavam sto ti juce nisam dozvolila da uradis sranje sa svojim zivotom! Eto.Nisam mogla to da ti dozvolim, a jednog dana ces mi biti zahvalan na tome.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sanela?!?!?

Post by sanela »

Iako si odlučila da odeš, odgovorit ću ti na postavljena pitanja.
Prije svega, kada neko u roku od 10 dana napiše 200 postova na forumu, ja jedino što mogu pretpostaviti jeste da ima jako puno slobodnog vremena, odnosno da mu je dosadno.
Kada u tih 200 postova budu uključena pitanja poput onog nos ili igla ili da li će dijete koje rodi ovisnica biti dobro ili neće, a pri tom postavi bezbroj podpitanja unutar teme i na kraju zaključi da će dijete ipak biti dobro, osim što će eto malo krizirati, ja onda mogu samo da zaključam takve teme, jer izgube smisao nakon toliko odgovora.
Kada neko otvori temu o sexu na kojoj ima više pljuvanja, nego odgovora na temu, onda jedino što mogu da uradim jeste da zaključam temu, jer tema izgubi svoj smisao. Tema je premještena u Opće diskusije, jer ipak NIJE ISPOVIJEST, a koncept pdf Vaše ispovijesti je takav da podrazumijeva pisanje životnih priča, odnosno predstavljanje.
Kada je neko ŽEDAN informacija, on prvo pročita sve ono što piše, pa onda postavlja pitanja, ako ne nađe odgovor koji je tražio. A ne otvara bezbroj novih tema o jednoj te istoj stvari, a da pri tome ne zna ni kakav odgovor traži - tu mislim na tvoju neodlučnost kako ćeš se skidati, bolnički detox, supstitucija metom, ili već čime, blokatori - da ili ne, pa postavljanje 1001 pitanja na koja ti samo tvoj doktor može dati odgovor, pa onda si čista i ne znaš hoće li te takvu primiti na detox, ali kasnije napišeš da ćeš ipak ući navučena, pa se raspituješ hoćeš li osjetiti krizu ako te budu skidali Buprenorfinom... Vidiš, sve tvoje postove sam čitala i na osnovu njih formiram mišljenje.
Tebi je 33 godine, imaš dijete, ali sadržaj tvojih postova je kao da piše neka tinejdžerica. Tebi treba stručna pomoć i treba da je tražiš na pravom mjestu - u bolnici, na psihoterapiji i uz tvoje veliko zalaganje. Umjesto da se baviš sa sobom, ti ne prestaješ pisati po forumu i ne prestaješ se baviti irelevantnim stvarima.
Ovdje su dolazili razni ljudi da pišu, pa i svi ovi koji sad pišu su nekad bili novi. Ali, svako ovdje je reagovao na tebe na sličan način. E pa zapitaj se zbog čega je to bilo tako...
Slušaj, ja lično nemam ništa protiv tebe, a ne vjerujem da bilo ko, ko te nije upoznao, ima. Mi formiramo mišljenje jedni o drugima na osnovu pisanja, a ne na osnovu izgleda.
Vidim da si se sa Nikom upoznala, pa da ste se posvađali... zapitaj se zbog čega.
Draga moja, liječi se...
Ja ti želim da uđeš na detox, dobiješ odgovore na svoja pitanja u real world i da se počneš mijenjati.
Sa srećom...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Sanela?!?!?

Post by AnAna_mo »

Nisam bila na forumu mjesec dana (a inače sam tu od 2007. a čitam od 2005.) i bilo je dovoljno samo da preletim pogledom i da izvučem zaključak:
na svakom koraku tvoja tema, na svakoj temi tvoj nick je zadnji, a teme koje otvaraš su...moronske. Igla ili nos?- Folija!
Potpis.
Post Reply