Sta je sa SEXOM?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

toto-rina

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by toto-rina »

Kod mene je zavisilo od perioda. Za vreme prvih nekoliko godina drogiranja heroinom imao sam stalne veze pa si istreniran i onda je sex svaki dan od 45-1h obavezan. Istina je da na heroinu se teze svrsi ali posle 45 min uspevao sam nekako. Retki su bili trenuci da nisam. Nekada samo kada sam bas razvaljen i kada je casav podamnom skroz mokar od tucanja a ne mogu da svrsim, bilo je i da je dusek mokar ispod. To znate valjda to je ona krajnja izdrogiranost.
Onda je nastupio period kada je zivot ugrozen i kada se novomj dozom, spasava goli zivot tada nije ni do jela ni do kupanja a ne do sexa, sva energioja odlazi na poteru za drogom.
Period kada radis speed, sta znam imas zelju napaljen si ali je speed tako niska i ljigava droga da ti se od nje nekako skupi ona stvar, ma ne samo ona, skupis se ceo, prsti se stanje, krvni sudovi skupe, zima ti je a non stop te pecka telo. Jednom recju otrovan si i slicno bi ti bilo kao da si misomor pojeo. Na ekserima verovatno najlepsi filing i mozes 3-4 puta opusteno. Nisam imao ni na speedu ni na ekserima mnogo sexa. Onda je dosla koka koja je ostala do skoro i bila jedina stvar koju godinama sam uzimao. Koka te napali uzas, sav se treses od zelje za sexom, sve te pali, vise si raspolozen za extra perverzije nego na sam sex. Ne znam ja i drugarica legnemo na krevet ona rasiri noge ja joj se skroz priblizim moja glava na jednu stranu kreveta ona na drugu i ona sebe zadovoljava ja nju. Skroz priljubljeni, gledamo se u oci i dole. Nekada pricamo neke perverzije, nekada to radimo i pricamo o filmovima, samo se nagnemo da smrcemo. Na 20 minuta a svaki smrk posle minut izaziva takav flesh i svrsavanje na tom kokainskom flesu je neuporedivo sa bilo cime. Eto to je jedan deo mozda ostalke stvari nisu bas za pricu...
Naravno ne zelis da svrsis jer ti je sve vreme lepo kao strejt coveku trenutak pred orgazam i to zezanje
na kokainu je lepse od samog svrsavanja na njemu. Zeleo bi da nikada ne prestasne.
Ako je opustajuci raj heroinski flesh u krizi najbolji e onda je to ono vrh gde ne mozes dalje da se podignes. Znacfi ljudsko telo i mozak su dosli do kraja zadovoljstva dalje nema.
Onda sex, tablete za smirenje pa spavanje zagrljeni. Na metadonu ne znam to valjda je postalo normalno i ne zavisi od mene samo nego i od riba. Nikada nisam imao dug sex duzi od pola sata obicno oko 20 minuta dok nisam naleteo na moju dragu bivsu e tada nisam mogao dsa kuliram. Trajalo je 3 min max a za drugi retko kada da je bilo vremena. Naravno dok je ona bila sposobna posle je otisla u kurac a ja sam ostao da se lozim eto zato sto imas secanje na nekoga ko ti se svidja i koga volis i kakav je pre bio.
Jer nisam takav koji ce cim nije skockana da prestane da voli, voleo sam je i kada me doceka u trenerci i dzemperu i gacicama i sanjiva i skupljena u krizi, ali jbg...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by sanela »

SuperSynthetic wrote: Prvi uslov da pises na forumu je da si pismen. To podrazumeva da znas jezik koji se upotrebljava na forumu. Bio bi red i da kolko tolko pratis temu te da kazes ako imas sta. U suprotnom potrazis sajt Slovacko Romske zajednice, pa tamo lepo pises jezik koji razumes.
Kasno sam primetio nemusto, zlurado, tendeciozno, primitivne komentare pomenute individue inace ne bih ni postovao ovde. Vrlo tesko razumem romski jezik.
I na kraju, ja kriv. Imam nesto protiv teme*!*?... Moji postovi se brisu, a individuine ne. Jos me stavlja u istu korpu sa njim. Budi realna Sanela pls.
Nijedan post s ove teme nije obrisan.
Ako ti nešto ne odgovara, onda to kažeš fino, ne vrijeđajući onog ko piše.
Ako tebi ne odgovara jezik kojim ona piše, pa nemoj ga čitati. Ja zaista ne vidim potrebe da vrijeđaš i govoriš da piše romskim jezikom. Budi i ti malo realan.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

SuperSynthetic-Mislim da je Sanela mislila na tvoj prvi komentar upucen meni na ovoj temi da zamajavam ljude, otvaram glupe teme itd....No, to je sad iza nas :)

super ste pisali o sexu, slobodno mi postavljajte pitanja jer ja ne znam sta da kazem, sta nekoga zanima, a ne bih da lupam i "zamajavam ljude" :evil: ;)


Naime, ja sam cula da kod muskaraca recimo, ko je dugo na dopu, njemu se uopste ne dize, nema volju za sexom, ma koliko kolicinski uzeo....koliko je to tacno, ima li takvim slucajeva?

O koki da i ne govorimo, ona je droga za sex :)

Jel istina da se dugogodisnjim narkomanima ne dize vise?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

sanela wrote:
SuperSynthetic wrote: Prvi uslov da pises na forumu je da si pismen. To podrazumeva da znas jezik koji se upotrebljava na forumu. Bio bi red i da kolko tolko pratis temu te da kazes ako imas sta. U suprotnom potrazis sajt Slovacko Romske zajednice, pa tamo lepo pises jezik koji razumes.
Kasno sam primetio nemusto, zlurado, tendeciozno, primitivne komentare pomenute individue inace ne bih ni postovao ovde. Vrlo tesko razumem romski jezik.
I na kraju, ja kriv. Imam nesto protiv teme*!*?... Moji postovi se brisu, a individuine ne. Jos me stavlja u istu korpu sa njim. Budi realna Sanela pls.
Nijedan post s ove teme nije obrisan.
Ako ti nešto ne odgovara, onda to kažeš fino, ne vrijeđajući onog ko piše.
Ako tebi ne odgovara jezik kojim ona piše, pa nemoj ga čitati. Ja zaista ne vidim potrebe da vrijeđaš i govoriš da piše romskim jezikom. Budi i ti malo realan.
nije ona nego on...nema veze...izvinjavam se na nicemu...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by sanela »

SuperSynthetic wrote:
sanela wrote:
SuperSynthetic wrote: Prvi uslov da pises na forumu je da si pismen. To podrazumeva da znas jezik koji se upotrebljava na forumu. Bio bi red i da kolko tolko pratis temu te da kazes ako imas sta. U suprotnom potrazis sajt Slovacko Romske zajednice, pa tamo lepo pises jezik koji razumes.
Kasno sam primetio nemusto, zlurado, tendeciozno, primitivne komentare pomenute individue inace ne bih ni postovao ovde. Vrlo tesko razumem romski jezik.
I na kraju, ja kriv. Imam nesto protiv teme*!*?... Moji postovi se brisu, a individuine ne. Jos me stavlja u istu korpu sa njim. Budi realna Sanela pls.
Nijedan post s ove teme nije obrisan.
Ako ti nešto ne odgovara, onda to kažeš fino, ne vrijeđajući onog ko piše.
Ako tebi ne odgovara jezik kojim ona piše, pa nemoj ga čitati. Ja zaista ne vidim potrebe da vrijeđaš i govoriš da piše romskim jezikom. Budi i ti malo realan.
nije ona nego on...nema veze...izvinjavam se na nicemu...
Ja govorim za zoey. Za koga ti govoriš?
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by preispitivac »

@Zoey
Devojko smaracice, da li si sigurna da ti ne zajebavas malo ljude ovuda? Razobadala si se kao priplodni bik zadnjih dana, idi jebi nesto....opusti se.
Jurim rep
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

preispitivac wrote:@Zoey
Devojko smaracice, da li si sigurna da ti ne zajebavas malo ljude ovuda? Razobadala si se kao priplodni bik zadnjih dana, idi jebi nesto....opusti se.

Izvini,a zasto sam ja smaracica? Jel ovaj forum postoji da bi bili u interakciji i pokusali resiti svoje probleme?!
Ja nikoga ne zajebavam, to ti moze biti projektujes sebe.

Mozda ste vi, stari clanovi navikli na nekakvu ucmalost, post tu i tamo, ali po meni je ovaj forum prilicno "mrtav". to niposto ne znaci da sam ja ta koja ce ga ozivljavati, ali novi sam clan, imam gomilu pitanja i problema i pokusavam ih resiti.

Zbog cega toliko negativnih komentara na moje teme, kada ja samo zelim da pomognem i da mi se pomogne?!


Necu vise pravdati i objasnjavati sebe. ako te smaram, zaobidji moje teme, ok?

Hvala.


P.S.Mislim, tj.znam da sam pismena, kultivisana, kulturna i da nikog ne vredjam. U cemu je onda problem? Vi koji to radite meni....pa ako ce vam biti lakse da se na taj nacin izborite sa sopstvenim demonima-samo napred!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by preispitivac »

E, polako. Izvini, eto. Samo.... nekako si bas zensko. Nemoj da se uvredis, ali, zaletis se kao luda na nesto, pa podpitanja, pa podpitanja na podpitanja, kao neki control-freak a apsurdno je da dzanki bude control-freak. "Sta ce biti ako mi tamo bude plav zid? Kako da uzmem to sa te police ako tad bude mesecina jaka, a ja ne volim mesecinu otkad je Branko uzeo bio tu pumpu, a ona nije na vazduh, nego... Opusteno brate, samo polako. Ja kada bih pitao sve sto mi prodje kroz glavu, uploadovao bih giga teksta za 5 dana. Citaj malo vise, uglavnom sve pise ovde. Pozdrav!
Jurim rep
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

preispitivac wrote:E, polako. Izvini, eto. Samo.... nekako si bas zensko. Nemoj da se uvredis, ali, zaletis se kao luda na nesto, pa podpitanja, pa podpitanja na podpitanja, kao neki control-freak a apsurdno je da dzanki bude control-freak. "Sta ce biti ako mi tamo bude plav zid? Kako da uzmem to sa te police ako tad bude mesecina jaka, a ja ne volim mesecinu otkad je Branko uzeo bio tu pumpu, a ona nije na vazduh, nego... Opusteno brate, samo polako. Ja kada bih pitao sve sto mi prodje kroz glavu, uploadovao bih giga teksta za 5 dana. Citaj malo vise, uglavnom sve pise ovde. Pozdrav!

prihvatam izvinjenje :) i da, zensko sam, a mi brbljamo o navijene, bar ponekad.......

a sto se tice svih tih pitanja i potpitanja, postavljam ih zato sto nista ne znam, a i sam znas da je psih.lakse kad si upucen, sto je vise moguce....

a i tebi brate niko ne brani da postavljas pitanja........evo, ti i jos neki me nagrdise, nazvase smaracicom, ali to ne znaci da cu prestati da trazim resenje za svoj problem.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by preispitivac »

Zoey wrote:
a i tebi brate niko ne brani da postavljas pitanja.......
Brani mi to sto znam da vec pise 8)
Nego, sta bi sa tim seksom?
Evo, ja sam generalno opterecen tom malom zanimacijom. Ko ima frke sa libidom, nek varucka i cirka, i uvece visi po gradu dok ne ostanu samo "kurve i narkomani" (cale mi to rekao jednom, kao tipa, "sta ces u 4 ujutro u gradu kad su tada samo kurve i narkomani", a ja ga pitam "Gde su te kurve jebote?!" :D :D ). E, onda se baciti na kurve u ovom slucaju. :axe:
Danas placam telefon u ugledam nesto sto je ozarilo prostoriju celu, plavo, jagodice podignute, brada lepa, oci, jebote, kakve oci, pa na dole, ramena divna, kljucna kost ravna, grudi prirodne, struk,uh, lose mi je, i sveti gral moga postojanja, THE dupe :!: , jao, pa ceo zivot volim plavusice sa dobrim guzama, smrc, kako sad preziveti ovaj dan..... :rolleyes:
Last edited by preispitivac on Mon Jan 10, 2011 4:03 pm, edited 1 time in total.
Jurim rep
Locked