Sta je sa SEXOM?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by vudd »

Zoey,,,mi te volimo...ja te volim.Nemam namjeru da pljujem po tebi(mada ,malo perverzije ne bi bilo na odmet...hihih)

Ako ti je tema ok...evo,i meni je.Samo znam da narkomani slabo mare za sex i ne vode bas nesto racuna o tome...

Zato,zivjela apstinencija, zivjele picke i zdravo karanje.
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Pawa »

vudd wrote:A to da volis kurac...jedna moja drugarica rece jednom''Pa koja ga ne voli'' :) ..salim se jos...
Gde si nasao tu nevaspitanu :D
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

preispitivac wrote:Ti kao da si u vecnom PMS-u. To je problem, niko ne zeli da te zajebava.

Ne razumem?! Sta za tebe znaci kada je zena u PMS-u?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

vudd wrote:
Ako ti je tema ok...evo,i meni je.Samo znam da narkomani slabo mare za sex i ne vode bas nesto racuna o tome...
Pa eto, to sam htela da cujem, da li mare,koliko mare, sta se desava po tom pitanju! ako smo kao bolesnici izgubili sve sto se moglo izgubiti, palo mi je na pamet da bi sex mozda mogao biti nesto sto nam je ostalo,nesto sto ce nas podsetiti da smo ljudi........



Volim i ja vas! :D
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by preispitivac »

Zoey wrote:
preispitivac wrote:Ti kao da si u vecnom PMS-u. To je problem, niko ne zeli da te zajebava.

Ne razumem?! Sta za tebe znaci kada je zena u PMS-u?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Predmenstrualni_sindrom

pritom nisam mislio da zadrzavas vodu u organizmu ili slicne promene :wink:
Jurim rep
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

preispitivac wrote:
Zoey wrote:
preispitivac wrote:Ti kao da si u vecnom PMS-u. To je problem, niko ne zeli da te zajebava.

Ne razumem?! Sta za tebe znaci kada je zena u PMS-u?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Predmenstrualni_sindrom

pritom nisam mislio da zadrzavas vodu u organizmu ili slicne promene :wink:

Pa nisam debil da citam Wikipediu zbog PMS-a! To sam pitala zato sto ne vidim sta je to tebe nagnalo da pomislis da sam ja u PMS-u.........uostalom, ja i nemam nikakve simptome i kad (valjda) jesam u PMS-u, pa i to pada u vodu.

Zasto traziti razloge zasto je neko otvorio temu, kakvog je ona sadrzaja itd....?! Ja ovo prvi put u zivotu vidim!
Sokirana sam.


Isto tako bi tamo nekom ko je pisao o suicidu mogao da banes na temu i da mu kazes da je ustao na levu nogu,jer si ti sujeveran pa stvarno verujes u to. Nemoj da se hvatas sad za ovo, bilo je iskljucivo hipoteticki.


Ne trebaju nam razlozi da bismo ovde bilo sta pisali, tj.delili...........ja ne mogu vise, preterali ste.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by sanela »

Eh dobroooo, vidim ja da ste napisali sve što ste imali na ovu temu.
Kako ova diskusija ne bi išla dalje u dubinu (shvatite kako želite), ja ću je lijepo zaključati.
Locked