Sta je sa SEXOM?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

Ja bih vrlo rado napisao celu expertizu na temu sexa osvrcuci se na svoja iskustva ali imam utisak da ovde nije ni mesto ni vreme za to. Potrudi se da bude.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

SuperSynthetic wrote:
Zoey wrote:Opste je poznato da zavisnici imaju velikih problema sa libidom, erekcijom, a kod zena volje za tim i nema (osim u zikri, jel....).
znam vec unapred da mi skoro niko nece odgovoriti na ovu temu jer je na zalost, to jos uvek "tabu" i "sramota" priznati da u vezi s`tim postoji neki problem.


Ja molim one iskrene, otvorenog uma i hrabre da podele svoje iskustvo sa mnom,

U medjuvremenu cu i ja napisati koju na tu temu...


Hvala unapred!
Vidi, pocela si temu koja nije tabu medju zavisnicima nego je generalno neka vrsta tabua o kome niko ne prica otverono. Hoces da ti iskreno ispricam pikanterije iz moga zivota ali to trazis vrlo neiskreno. Kao da si pitala -kako jebete?- Pa sta tebe zabole mala? Dodji pa probaj ako mi se svidis. Na nacin na koji ti pitas mozes jedino da dobijes ovakav odgovor.
Ocigledno je da provociras iz ko zna koga razloga. Ako te decko ili muz ne jebu dobro onda to lepo i kazi pa ces i od mene dobiti iskren odgovor. Bas me zabole da budem tvoj experimentalni pacov na kome dedukcijom donosis zakljucke. Izvini na grubosti. Sama si trazila.
Jako si lose pocela, mada se slazem da o temi sexa treba pricati na ovom forumu. Aj mo ponovo...kuc...kuc...ja sam ta i ta i eto muci me to i to konkretno...onda ce ti se bez da pitas drugi nadovezati.



Hajde lepo,otvorenog uma i srca proitaj moj uvodni post! nemam nameru da provociram, ali na zalost, sam spomen sexa kod ljudi izaziva ovako negativne reakcije.
Dokurcilo mi je vise da se prevodim i objasnjavam sta sam mislila svojim pitanjem, ako ti nije jasno, ja ti bolje nikad necu uspeti pojasniti.

Nisi ni citao moje postove, to se sad jasno vidi, jer da jesi video bi da ja jako malo znam o zivotima zavisnika a i sama sam ta. Jednostavno, nisam se druzila sa sebi slicnima po tom pitanju. \studirala sam psihologiju. Ako nesto pitam, pitam bez zadnjih namera, provokacija i slicno.
Otvorene duse, srca i uma.....znam da je zavisnicima tesko i da je puno vremena potrebno da nekome ponovo veruju, ali ovde smo bas radi te resocijalizacije i tog viseg cilja.
Ako ce ti biti lakse da odgovoris, seti se da se ne poznajemo, da kuckas blejeci u monitor i to je to......
A na kraju krajeva ne moras ni da odgovoris, ali malo mi je previse optuzivanja na ovoj temi, te bih vas OD SRCA zamolila ili da je preskocite ili da podelite svoja iskustva.

Hvala najlepse!
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

SuperSynthetic wrote:Ja bih vrlo rado napisao celu expertizu na temu sexa osvrcuci se na svoja iskustva ali imam utisak da ovde nije ni mesto ni vreme za to. Potrudi se da bude.


Zasto da ne?!?!? Ne mislim na seksualna iskustva kad smobili zdravi, nego na sex u fazi drogiranja
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

Zoey wrote:
SuperSynthetic wrote:
Zoey wrote:Opste je poznato da zavisnici imaju velikih problema sa libidom, erekcijom, a kod zena volje za tim i nema (osim u zikri, jel....).
znam vec unapred da mi skoro niko nece odgovoriti na ovu temu jer je na zalost, to jos uvek "tabu" i "sramota" priznati da u vezi s`tim postoji neki problem.


Ja molim one iskrene, otvorenog uma i hrabre da podele svoje iskustvo sa mnom,

U medjuvremenu cu i ja napisati koju na tu temu...


Hvala unapred!
Vidi, pocela si temu koja nije tabu medju zavisnicima nego je generalno neka vrsta tabua o kome niko ne prica otverono. Hoces da ti iskreno ispricam pikanterije iz moga zivota ali to trazis vrlo neiskreno. Kao da si pitala -kako jebete?- Pa sta tebe zabole mala? Dodji pa probaj ako mi se svidis. Na nacin na koji ti pitas mozes jedino da dobijes ovakav odgovor.
Ocigledno je da provociras iz ko zna koga razloga. Ako te decko ili muz ne jebu dobro onda to lepo i kazi pa ces i od mene dobiti iskren odgovor. Bas me zabole da budem tvoj experimentalni pacov na kome dedukcijom donosis zakljucke. Izvini na grubosti. Sama si trazila.
Jako si lose pocela, mada se slazem da o temi sexa treba pricati na ovom forumu. Aj mo ponovo...kuc...kuc...ja sam ta i ta i eto muci me to i to konkretno...onda ce ti se bez da pitas drugi nadovezati.



Hajde lepo,otvorenog uma i srca proitaj moj uvodni post! nemam nameru da provociram, ali na zalost, sam spomen sexa kod ljudi izaziva ovako negativne reakcije.
Dokurcilo mi je vise da se prevodim i objasnjavam sta sam mislila svojim pitanjem, ako ti nije jasno, ja ti bolje nikad necu uspeti pojasniti.

Nisi ni citao moje postove, to se sad jasno vidi, jer da jesi video bi da ja jako malo znam o zivotima zavisnika a i sama sam ta. Jednostavno, nisam se druzila sa sebi slicnima po tom pitanju. \studirala sam psihologiju. Ako nesto pitam, pitam bez zadnjih namera, provokacija i slicno.
Otvorene duse, srca i uma.....znam da je zavisnicima tesko i da je puno vremena potrebno da nekome ponovo veruju, ali ovde smo bas radi te resocijalizacije i tog viseg cilja.
Ako ce ti biti lakse da odgovoris, seti se da se ne poznajemo, da kuckas blejeci u monitor i to je to......
A na kraju krajeva ne moras ni da odgovoris, ali malo mi je previse optuzivanja na ovoj temi, te bih vas OD SRCA zamolila ili da je preskocite ili da podelite svoja iskustva.

Hvala najlepse!
Podeli prvo ti svoja. Tako se pocinje tema. Budi sigurna da ces dobiti onoliko iskrene odgovore kolko ti budes bila. Tako to ide.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by yasujirozu »

bratori bi umak'o aa?!
Ne mere.ba tak s' tica zovom - prvo cujmo sta osim prestarelog ega ponudjavas pa da vagamo.
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Vivaldi82 »

Bas tako Sinth,Ajde Zoey ako pocnes novu temu bilo bi red da ti prva odgovoris na tvoje isto pitanje,da bi nama bilo jasnije koje probleme ti imas,kad te sve to toliko zanima...Nije dovoljno reci eto studirala sam psihologiju..U redu je postavljati pitanja ,ali treba se i sam otvoriti i podeliti iskustvo da bi zasluzili odgovore..drugih,pozd
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
vudd
Posts: 2218
Joined: Fri Sep 26, 2008 6:06 pm
Location: Jugopotamija

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by vudd »

Pa kud Sinthetskog nadje da ti prica o sexu...Onakav sramezljiv,garant ce se zaliti Saneli
Fickt Euch,Ihr Mistgeburten....
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

yasujirozu wrote:bratori bi umak'o aa?!
Ne mere.ba tak s' tica zovom - prvo cujmo sta osim prestarelog ega ponudjavas pa da vagamo.

Znaci sva ova proseravanja sam morala da trpim samo da bi mi na kraju rekli da ja prva moram nesto da kazem da bih dobila nesto zauzvrat! O, jebem ti, pa jel to nije moglo lakse?! ;)


Pa eto, ja kao zensko (a za zene i bez ove bolesti vlada misljenje-pogresno, da one imaju slabiji libido i da im nije do sexa kao vama, muskima), ali kod mene je bilo ovako nekako-ako sam ful uradjena, ono ni previse ni premalo, osetila bih sexualnu zelju ali nikad nisam nesto trcala da je zadovoljim, cesce sam to "obavljala" sama........a u zikri...pa valjda 50 puta! Uzas!

ali, salu na stranu, cinjenica je da i kod nas zena dugom upotrebom dopa dolazi do smanjenja zelje, moze se cak reci i rapidno....to mi je onako bilo bas bez veze.Ali, moram priznati da imam nalete ludacke sexualne zelje, za koju nemam pojma za sta je vezana.....
sad cu biti prosta ali razmisljala sam ovako:"pa kad cu se j.... ako ne sad dok sam iole mlada?!"

jako malo sam sexa imala u zivotu inace jer sam tako prokleto izbirljiva, i ne kukam zbog toga jer mi se nudio i nudi na svakom koraku, ali ja biram da odbijem. Nisam nikakav moralista, samo mi se tip ne svidja :)

Jesam li odgovorila na svoje pitanje? Ajte sad vi, a slobodno me otvoreno pitajte sve sto sam zaboravila da pomenem :) za mene nema tabu tema, mozemo o sexu do sutra :D
Last edited by Dreamer on Thu Jan 13, 2011 2:32 am, edited 1 time in total.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Vivaldi82 »

:-D PDT_Love_10 :smt079 :smt102 :oops: :-D :-D
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Ima ova tema da raspali nase sexualne apetite, da ih digne iz mrtvih....:) :) :)

Kad zavrsimo s`ovim svi na grupnjak! :lol:
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Locked