Sta je sa SEXOM?!?

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

anfakabl wrote:Želim samo reći da su Novosađanke najbolje ribe.
...ma nikad...jedino se dobro trpaju ali ti to posle na nos izadje...
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by anfakabl »

haha sinak, ala te napucala neka Sosa :-D
all that I want is to play
User avatar
SuperSynthetic
Posts: 470
Joined: Fri Jan 18, 2008 10:14 am
Location: Beograd

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by SuperSynthetic »

Vidis kako, u Srbiji mozes naci ruralna podrucja, urbana podrucja i urbana podrucja u pokusaju-palanke. U ruralnim podrucjima je zastupljen onaj zdravi seljacki mentalitet ljudi. U urbanim podrucjima kao sto je Beograd prisutan je jak urbani mentalitet koji asimiluje sta god da pristigne spolja. Dakle veliki grad kao New York u malo manjem izdanju. Inace najveci u regionu.
U palankama kao sto je NS je zastupljen palanacki mentalitet, koji neki nazivaju i malogradjanstina. Mentalitet koji karakterise komplex malog grada koji nikada nece postati veliki.
-He who makes a beast of himself gets rid of the pain of being a man-
Covek bez Vere pati a da mozda to i ne zna.
Dijana
Posts: 5
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:23 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dijana »

ooo pa ko bi rekao da su ovisnici ovako napaljena bica:)
p.s. mislim da su i Bosanke dobre ribe...samo nek su plave:P
User avatar
Vivaldi82
Posts: 264
Joined: Mon Nov 15, 2010 10:35 am
Location: Italija
Contact:

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Vivaldi82 »

jA SAM PLAVA,DUGA KOSA ,A I BOSANKA...mOZDA IPAK TO NIJE BITNO MUSKARCI NE VOLE PAMETNE RIBE KOJE PAMETUJU..TO JE TUZNA ISTINA..HA HA :-D
tri najteze stvari na svetu:prastati,zaboraviti i verovati...
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

SuperSynthetic wrote:Vidis kako, u Srbiji mozes naci ruralna podrucja, urbana podrucja i urbana podrucja u pokusaju-palanke. U ruralnim podrucjima je zastupljen onaj zdravi seljacki mentalitet ljudi. U urbanim podrucjima kao sto je Beograd prisutan je jak urbani mentalitet koji asimiluje sta god da pristigne spolja. Dakle veliki grad kao New York u malo manjem izdanju. Inace najveci u regionu.
U palankama kao sto je NS je zastupljen palanacki mentalitet, koji neki nazivaju i malogradjanstina. Mentalitet koji karakterise komplex malog grada koji nikada nece postati veliki.


Lokal patriota...lepo. ali NS je daleko od palanke. Osim toga, ti nemas blage veze ni odakle sam ni gde sam rodjena, zato shut up o tome!
A u Bg svega samo nigde Beogradjana (dodjosi)

Ma, necu da rspravljam o regionalno-teritorijalnom mentalitetu, meni su ovde svi ljudi dok se neko ne pokaze kao baksuzcina.

Takodje ne vidim da je moje pisanije malogradjansko, pre ce to biti tvoji pausalno doneseni zakljucci i komentari. Bez namere da vredjam.

Ovo sve je offtopicarenje, mozemo li se vratiti na temu ili je sex ipak najslabija tacka nekim ovde muskarcima koji se nadjose prozvanim (ne znam otkkud?!) pa se hvataju i za regije i za plavuse i za gradove?!

Koliko ti imas, bre godina? Zar ne mozes jednu najbenigniju raspravu da vodis bez tih proseravanja?
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
berliner
Posts: 106
Joined: Thu Dec 10, 2009 11:52 am

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by berliner »

Ma pustite to djecije prepucavanja,bolje da vidimo kakav narkomani imaju libido.
Ja za mene mogu reci da nisam imao problema,osim kada sam bio razvaljen.
Kako bilo,tako ostalo.
eh da ne bih samo tog dopa
User avatar
VVV -ex prokleti
Posts: 199
Joined: Fri Feb 26, 2010 6:22 pm
Location: Zagreb

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by VVV -ex prokleti »

Jes, brate nemoš svršit ima satima. Ali za suprotni spol to je primamljiva činjenica( ako nije i ona razvaljena), i teško da će se koja buniti ako joj pružiš prekonekoliko orgazama.
Dok sam bio razvaljen, imao sam ok libido, želju, bio i napaljen, al mi se nešto baš nije dalo....
Svijetlo ne može postajati bez mraka u koji bismo ga stavili
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

VVV -ex prokleti wrote: Dok sam bio razvaljen, imao sam ok libido, želju, bio i napaljen, al mi se nešto baš nije dalo....

E, ovo sam bas danas cula od supruge dugogodisnjeg narkomana! Kaye diyanje nikakav problem, ali nema volje......tako da to rade cca jednom godisnje. Ona nije na drogama.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
User avatar
Dreamer
Posts: 387
Joined: Sun Jan 02, 2011 5:07 pm

Re: Sta je sa SEXOM?!?

Post by Dreamer »

Zoey wrote:
VVV -ex prokleti wrote: Dok sam bio razvaljen, imao sam ok libido, želju, bio i napaljen, al mi se nešto baš nije dalo....

E, ovo sam bas danas cula od supruge dugogodisnjeg narkomana! Kaze dizanje nikakav problem, ali nema volje......tako da to rade cca jednom godisnje. Ona nije na drogama.
Standing On The Edge,Flirting With Disaster
Locked