TREBAM HITNO SAVJET_EPHEDRIN

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Odmah da skrenem paznju svima koji misle da ce kapima za sirenje zenica uspeti da ih prosire i da tako prikriju efekat heroina, da to ne funkcionise tako!

Imam ortaka koji je to pokusao, tri dana smo ga vodili za ruku, jer nista nije video! To je isto ono sto ti kod lekara koriste za sirenje zenica, e, vid ti se skroz poremeti (nije opasno).
A efedrin se koristi za "dizanje", to znam jer jedan moj ortak da mixuje sa kokainom (ne kapi, naravno vec tablete). Inace taj ortak je cinkaros najgori! Tako da mi i nije ortak, vec bivsi ortak!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Mark_Renton wrote:Odmah da skrenem paznju svima koji misle da ce kapima za sirenje zenica uspeti da ih prosire i da tako prikriju efekat heroina, da to ne funkcionise tako!

Imam ortaka koji je to pokusao, tri dana smo ga vodili za ruku, jer nista nije video! To je isto ono sto ti kod lekara koriste za sirenje zenica, e, vid ti se skroz poremeti (nije opasno)

shta tri,ja nedelju dana nisam mog'o npr. da citam poruke sa telefona :D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

(uvik me nasmije ovo tvoje 'ma straight sam ko lenjir' - hehehehe!!!!)
Blago njemu kad ima efedrin 'za nos' - heroin za bolove - kokain za koncentraciju - xtc za rekreaciju - ibogain za inicijaciju - gljive za inspiraciju - šit za relaksaciju ...
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Post by oxo »

Ramona wrote:(uvik me nasmije ovo tvoje 'ma straight sam ko lenjir' - hehehehe!!!!)
:lol:
ZeRo_cool
Posts: 1
Joined: Mon May 30, 2005 8:28 pm
Location: Beograd

Post by ZeRo_cool »

ili je preshao na drugu goodru ili je stvarno bolestan
Hey ljudi zajebavanje je ZAKON!
User avatar
LuLu
Posts: 77
Joined: Tue Apr 19, 2005 3:57 pm
Location: ZemljaCuda

Post by LuLu »

E decko, slusaj ovako. Prvo procitaj sve sto je do sada napisano, jer ce ti pomoci u vezi tvog informisanja i toga svega.

Druga stvar, jasno i glasno, Ephedrin se ne moze stavljati u oci. Nisam sigurna, ali mislim da bi ti spalilo oci covjece, to je neka vrsta acida i nije namjenjena da se stavlja u oci, tako da NE TO NIJE MOGUCE! A i ako prvo uzmes exer i zjenice ti se prosire, pa poslije se naduvas vutre(recimo) zjenice ce da ostanu prosirene...first effect stays, kontas?! Ammm ako ih uzima, tu bocicu sto ima je veoma mala da bi se on nesto time udario ... ma ne znam ni ja sama. Ako ju je dobio u apoteci onda nemas za sta da brines....

A i daj pitaj ga onako, opusteno, buraz jesi li to opet poceo? Pa brat ti je, kontam ...
Ja kad ne spavam po citavu noc, ili kad predjem granice pa odkuntam do 15h, meni moja sestra uleti u sobu i cima me sa pitanjima: Jel se to opet rokash, da vidim, da vidim, recu te starcima itd itd .... i onda joj moram reci o cemu se radi ili ne radi :))) anyways, popricaj sa njim mozda je to najbolji nacin. Mada ne obecavam da ces sazati istinu, jer ne znam tvog brata, ali ces barem moc skontati po njegovom ponasanju u kojoj je situaciji sada.... toliko ...

Pozdrav svima!
**I'm playing the game, the one that'll take me to my END, I'm waiting for the rain, to wash who I am!**

*U svijetu tajni, mi nismo sami!*
Locked