horo(r)skop

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

horo(r)skop

Post by Ramona »

Evo pomislila ja da će bit zanimljivo čut ko je što, bar za nas koje zanima horoskop (u ovo ne ubrajam one iz ženskih časopisa i dnevnih novina, nego 'pravi' horoskop) - ja Lav (s podznakom u Škorpionu)
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

Post by play »

Pazi kad sam strelac,a za podznak nemam pojma...konj valjda...neznam majke mi...
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Hehheh a pravi si Strijelac, vražji :wink: :smt063
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

nesto najace

Post by mise en place »

e ljudi ja sam u tome Lav sa podznakom Lava u godini Zmaja...jedan covjek astolog mi je rekao bukvalno da sam NAJEBO to je vatra ziva i "BJESNA OLUJA" sunce,sunce
Shone
Posts: 87
Joined: Fri Jun 10, 2005 6:28 pm
Location: beograd

Post by Shone »

Ja sam strelac,u podznaku skorpija :smt041
PEPELJUGA
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

I ti si u podznaku Škorpion, stara? Eto ti vidiš - znaš što - čitala ja o tome - ima jedna knjižica s podznacima bla bla - o svima njima ima po dvi strane - a o Škorpionu ima 3 i pol !!! - kaže knjiga da je 'gadno' imat Škorpiona za podznak, tj. da ga često čak puno bolje 'osjećaju' oni koji ga imaju kao podznak, nego oni koji ga imaju kao znak - jer je on sam po sebi, tj. svojoj prirodi tajnovit, skriven, da ne kažem podmukao - pa kad je još tako smješten u pozadinu, to odgovara njegovoj prirodi, i tako potcrtava sve skupa - podznak ili ascendent je zapravo - kaže - znak koji se uzdizao (ascendere=uzlaziti) na nebu u trenutku kad si se rodio. Znači kad smo se mi rađali, dear Pepe, na nebu se dizala velika bakula i mahala otrovnim repom. Ili pizom dopa. O jejejej !!! Hahahha :lol: Ma nije tako strašno ipak, kaj ne? I tebe Strijelac izvlači, jer ti je tvoje Sunce u Strijelcu, tako da ti uvijek ipak prevladava volja za životom !
Last edited by Ramona on Tue Nov 01, 2005 3:44 pm, edited 2 times in total.
User avatar
Jelena
Posts: 122
Joined: Sun May 08, 2005 2:09 pm

Post by Jelena »

Ovan, podznak Vaga, mjesec u Raku, a saturn u Skorpiji :)
Zivot je lijep kada se zivjeti zna..
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eto, svak nešto u Škorpiji, hmmm ... a jedino Škorpija ima veze s okultnim, mističnim, alkemijom, magičnim napicima ...
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Eeeeee, Jara/vaga.

Imam negdje svoj natalni horoskop sto mi je uradila jedna fina gospodja i zalijepicu ga ovdje ako ga pronadjem.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Za Jarca neću reć, al Vage su mi strašno drage ... A e e, imam i ja, imam i ja natalni: napravila mi ga je cura koja me dotad nije poznavala - pa kad mi ga je počela čitati, a joooj ljudi - ko da me netko šakom bija puka - sve istina do istine :? ... ali ne one univerzalne istine, ko kad ti Ciganka gata pa kaže 'netko je ljubomoran na tebe' (toga ima uvik, il se nama čini), 'željela bi promjenu u životu' (naravno, jer da sam hepi i prezadovolj(e)na, ne bi ni došla kod nje da mi gata), 'imat ćeš obitelj' (naravno, kakvu-takvu) ... nego prave pravcate istine, o mojim sklonostima, karakteru, željama, odnosima u mojoj porodici - ma strašno, ljudi, bila sam se šokirala ka ovaj ovdi :shock:
Locked