horo(r)skop

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

Post by mise en place »

buraz,Omare.. pa nije valjda dotle doslo jebote,ako je tako hajd na ispiranje ali i to prvi put culem:Bajramski list pise:
Nas dragi i uvazeni prijatelj Omar nadimak Omco nalazi se na intenzivnoj njezi-njegi.Nakon sto je ovoga jutra pojeo punu tepsiju hurmasica popracenu i kojo tulumbom,nasao se u neizlaznoj situaciji morao da se obrati za ljekarsku pomoc(zvao tetku,sve po redu upomoc ali nista.
Nego drzimo mufige da se brzo oporavi,e da je bar podjelio te silne peximete sa rajom koja za njima ozbiljno pati,tako da jos jedno halpaoljivost je pobjedila razum...
Omcu zelimo brz oporavak
mise...
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jarane jel mi to stvarno ne vjeruješ, pa znaš ba kakav je SAMO RUČAK BIO.A da ti ne pričam ostalo ba, pa kod jedne tetke ,pa druge ,pa rođak ,pa Tatina tetka ,pa fakat nije čudo ,stare mi.Neka Mise ,samo se ti zafrkavaj ,hehehehehhe ali dobro ,mozes ti.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

M4j4 wrote:
palefaced wrote:zelis reci da nemam?! :o
pih sada si me razocarala... pa ti ocito nisi skuzila kako ja prezivljavam svacije muke ovde kao da su svoje... maltene kao dzizus krajst sam... pa stoga se trudim biti uvijek pozitivan i malo oraspoloziti ljude.
inace, ovde u samoci i avetinji moje prazne sobe... grcim se od bolli... tudje boli koja me se dotice kao moja.
Od kada si ti postao emotivac? (a ja te kao znam :-D )
otkad sam na primjeru mise-a vidio kako to ovde na forumu pali kod pi... hm, zena. :-D
inace, ne znas me jos uvijek ali upoznaces me, polako... i poslije ces se kajati jer ja sam sve ono cime te mama kao klinku plasila, bozija kazna za sve sto si ikada zgrijesila mislju, djelom i propustom amen! :twisted:
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ARCHY wrote:Ipak i nas vodolija ima dosta ;) Nafurali ste me da citam taj horoskop vako rano...a kod mene tek 5:55 ujutro. Kako sam ga procitala tako sam se i isfurala...boze sacuvaj!!! Ali nedam se...valjda cu i ja uspjeti odspavati malo (jos jedna noc bez spavanja prodje)...i onda cu poceti moj dan od pocetka. Pozdrav Palefaced...izvini buraz sto sam nako naglo sletila sa msn-a. Comcast tj. cable provider se sjebo...citav Seattle nije imo kablovske skoro dva sata. A lud si ko struja...pozuri klepi taj certifikat ili sta ja znam koji je klinac i zadaj se prema Seattle...a za ostalo cemo se dogovoriti na pm ili msn-u;)

Luno pozdrav i cmokic...
ma nema frke, pa nismo pupcanom vrpcom vezani :D pa mi se moras pravdati, sve 5.
a dolaska sto se tice... razmislicu, ti mi djelujes jedna od onih zena na kakve me baba upozoravala.
i am what i am and what will be will be
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Samo ti slušaj babu! Te stare žene znale su šta govore! Zipa!
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

zvrky wrote:Da i ja se pitam od kad je postao emotivac,ali dobro ljudi se menjaju,m4j4 dobar ti avatar
hajde mahaluse vise... gledajte svoja posla umjesto sto olajavate i tracate posten svijet. sta vas i briga jesam li ja emotivac ili ne, sic!!!!
btw... maja izgleda bolje od avatara. :-D
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

katarinadimedici wrote:Samo ti slušaj babu! Te stare žene znale su šta govore! Zipa!
naravno, sta mislis kako sam prezivio do sada sretno neudat i bez alimentacija na grbi? :-D
baba iva... ako imate na nebu internet i citas ovo - hvala ti za sve!!!

btw jebo te ja ili sam odlijepio ili se ovdu na forumu fakat cudne stvari zbivaju (smajli koji se zbunjeno coha po glavi).
nisam danas uopce niti meskal pio, niti ikakva alkohola, niti sam se napusio... ali da me ubijes ne mogu pronaci jedan post gdje sam vidio da maja pise kako je u podznaku vaga. utjecaj izgleda komunikacije sa mojim rodom konfuznim.
e sad, bilo ga ne bilo, istripovao ja to ili ne... i iako uopce ne kuzim te podznake... ipak po kontekstu onoga o cemu se piskara ovuda skuzio sam da su to znakovi koji se razumiju i slazu.
cool. znaci maja ce razumjeti kada je slozim. rekao sam ja kako je to zena velika srca (onako, odoka, cetvorka :-D) a evo i zvijezde, sazvijezdja i galaksije su to potvrdile. :wink:
i am what i am and what will be will be
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

btw... ja ne bi bio ja kada ne bi bio anti necega... pa stoga evo vam jedan antihoroskop u palefaced style:




Ovan - bahati gadovi, uvijek moraju biti šefovi i glavni u svemu. Uzrok je, vjerojatno, mali penis ili minijaturne sise.

Bik - samozadovoljne šutljive seronje, dosadni ko klub filatelista.

Blizanci - glavni ogovarači i tračibabe, izdajice i prevrtljivci s dvostrukim mjerilima koja se mijenjaju svakih 10-15 minuta. Valjda je i sam Juda bio Blizanac.

Rak - posesivni luđaci, uvrijede se ako im 'dobro jutro' niste zaželjeli u pravilnoj intonaciji, mijenjaju raspoloženje kako im padne na pamet.

Lav - arogantni, vječni podcjenjivači, puni velikih planova za sve koji na kraju koriste samo njima (kao da ih je i briga za druge).

Djevica - opsesivno-kompulzivni neurotici koji se stresa oslobađaju čisteći stan, slažući robu i kineski porculan - prezahtjevne cjepidlake kojima ni previše nije dovoljno.

Vaga - narcisoidni shizofrenici, ogledalo im je najbolji prijatelj, treba im tjedan dana da se odluče hoće li naručiti Coca-Colu ili Pepsi, toliko su lijeni da je pravo čudo kako uopće ustaju iz kreveta.

Škorpion - samosažaljevajući autodestruktivci koji svoj čemer ne mogu podnijeti sami pa moraju povući još 100 ljudi za sobom. Da je sutra kraj svijeta, oni se ne bi šokirali, vjerojatno bi ga dočekali sudjelujući u sado-mazo orgijama.

Strijelac - raspikuće i kockari, uživaju soliti pamet, a entuzijazam im je toliki da je i oživjeti mrtve sasvim moguće - naravno, samo ako oni to rade. Užasavaju se priznati da znaju za osjećaj tuge.

Jarac - pravi pravcati goniči robova, vjeruju u sudbinu do zadnjeg slova, riječ 'oprosti' ne postoji u njihovu rječniku. Prodali bi guzicu za društveni status.

Vodenjak - vulgarni i nepristojni perverznjaci, vječita zabadala u privatni život drugih. Vjerojatno vas ne iznenađuje činjenica da je, prema statistici, najviše CIA-inih špijuna upravo u znaku Vodenjaka.

Ribe - samosažljevajući dosadnjakovići, čekaju da netko dođe i utješi ih, ne mogu se ni popišati bez tuđe pomoći, i najmanju sitnicu vide kao vrhunsku senzaciju pa gnjave ljude okolo. U pauzi, kad su dobre volje, bave se tuđim problemima, pa opet padnu u depresiju - i tako ukrug.







ne znam za druge ali meni je sve pogodilo... nego, mene sad ovde nesto zaintrigiralo.
moje laicko poznavanje funkcioniranja ovih kojekakvih horoskopa mi je dovoljno da skuzim kako oni klapaju po tome principu da u momentu kada si rodjen polozaj zvijezda i pplaneta je utjecao na tvoje karakteristike.
ok, ali u cemu je fazon sa ovim antihoroskopom? je li on funkcionira tako sto se izracuna u kom su polozaju u odnosu na zemlju bile supernove, bijeli patuljci i crne rupe?
i am what i am and what will be will be
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Hehehe,palefaced,odlican ti je taj horoskop! A ja jesam vaga u podznaku
(shizofrenicaru jedan) :wink:
Image
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

VODOLIJA RULZ!!!
Locked