prvi put

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

.anestezijA
Posts: 1
Joined: Fri Sep 10, 2010 5:39 pm

prvi put

Post by .anestezijA »

zdravo svima.
vec neko vrijeme citam forum pa evo odlucih da se registrujem i da vas pitam nesto..
htio bih da probam heroin pa me zanima vase misljenje
probao sam travu, skank, hash, dspi, lsd, kokain i exer i imam veliku zelju za probanjem heroina.. utuvio sam sebi u glavu da necu nastavljati, samo jednom na nos.
znaci ja sam nesto kao narkofil haha
interesuje me ima li takvih koji su probali samo jednom i rekli ne. stvarno ne bih da se navucem..
post je shit, nisam vjest na rijecima al ruzumjecete me nadam se.. (:
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: prvi put

Post by sanela »

OMG :roll:
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: prvi put

Post by Pawa »

.anestezijA wrote:utuvio sam sebi u glavu da necu nastavljati, samo jednom na nos.
A sta mislis da li bi mozda bilo efektnije da odmah predjes na iglu? Ali molim te, samo pod uslovom ako uvrtis sebi u glavu da ces probati samo jednom i da neces nastavljati! Nikako drugacije! Mada... Uopste ne sumnjam u to da ce ti se "posreciti" i da ces vrtoglavom brzinom, od radoznalog i vrlo ambicioznog narkofila, avanzovati u iskusnog narkomana :-D

Pa brate mili da li bi voleo da si normalan? Da li zaista mislis da je bilo kome od ovih ljudi zivotni san bio da postane narkoman?
I da... Naravno da ti je post shit.

P.S. Mozda bi izmedju ostalog mogao da se zapitas jesi li narkofil ili vec narkoman pa da se, makar i eksperimentalno, pozabavis adekvatnim lecenjem.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: prvi put

Post by selma »

:roll: ...ovo je smješno..
kao da je tebi vazno sta neko ovde misli...znas sta ce ti svi reci...
...

sad da si mi tu zaljepila bih ti jednu pljusku.....bez uvrede.. :wink:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: prvi put

Post by saša-ex »

Nego sad nesto zamisljam sebe, pre nego sto sam prvi put uzeo dop, koja bi fora bila da sam dosao na neki ovakav forum ili jos bolje, uzivo pitao nekog matorog djankozu-sta misli, da ja probam??? ahhahahahhahah.....Ja mislim da se ovo neko sprda, ko jos pita ovakve gluposti.
SAMO CEO ŽIVOT...
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: prvi put

Post by AnAna_mo »

Čujemo se za dvije-tri godine, kad se nakačiš i dođeš ovdje po savjet kako sa se skineš.
Čuuus!
Potpis.
User avatar
Kruga
Posts: 398
Joined: Thu Jun 10, 2010 3:35 pm

Re: prvi put

Post by Kruga »

:arrow:
Pawa wrote: jesi li narkofil ili vec narkoman pa da se, makar i eksperimentalno, pozabavis adekvatnim lecenjem
:? :?: :?:
:(

... Bolje potražiti dražicu nego draž... eksperimentalno.
Ako želiš da otkriješ kako je to biti fil (prijatelj) u smislu traganja, a u suprotnom – garantovano postaješ maničan i nikada nećeš moći da se pitaš više Ti i blokiraće ti se dalja traganja.
Bukvalno.
Nećeš više nikada moći da se baviš onim šta želiš, jer ćeš uvek zavisiti... sve ćeš više morati i sve manje moći.
Last edited by Kruga on Sat Sep 11, 2010 4:26 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Param-parcad
Posts: 605
Joined: Wed Nov 11, 2009 3:44 pm

Re: prvi put

Post by Param-parcad »

ja mislim da bi ti trebao da probas heroin sto pre...i sam kazes da si karakter i da bi to samo jednom probao...ovima sto te bombarduju je krivo sto nisu jaki kao ti a ja verujem da si pametniji i da neces upasti u zamku kao mi glupaci i slabici bez obraza i karaktera.samo napred...imas moju podrsku.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: prvi put

Post by selma »

Param...ludak pravi! :lol:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: prvi put

Post by adam* »

Ja isto mislim da treba da probas i to kakav nossss....beee....oma igla u vratnu zilu...garant ces biti faca....
cucla cucla cuclica
Post Reply