TEMA: NISTA!!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

TEMA: NISTA!!!!!!

Post by Luna »

evo otvaram novi topik pod imenom NISTA!
Ovdje mozemo pricati o svemu i svacemu...i ne moramo se pridrzavati topika jer njega nema :-D
Dakle mozemo se zezati,pricati o pomracenju mjeseca, planinama, danasnjem danu, tockovima, stekama, lampama...pa o cemu god zelimo.
Eto...imala sam potrebu da to ucinim-kako bi se osjecali slobodnije i opustenije da pisemo o cemu god zelimo ovdje!
Eto pa izvolite.....sve moguce fix ideje, gluposti, provale, i sl....je dobrodoslo ovdje :-D

Tralalalalalalalalal----bla bla.......!!!!
Image
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

BRAVO :!:
Baš nam je ovako nešto trebalo...
Ja sam danas prespavala ceo dan,a sutra imam ispit,i moram da učim...i perem kosu,i lakiram nokte....Sve u svemu SMOR :!:
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Luna,ti ispade vidovita!!! Eto danas sam se malo osetila sputanom i ogranicenom kad sam videla Sanelinu opomenu "Opet zachatavate temu" ! Bas je trebalo ovako nesto...doduse,ima kafica raznih,no ja nikako na jutarnju ne mogu,ustajem kasno hehe...
Sutra idem u 16h kod neuropsihijatra,nije mi samo jasno zasto mi je zakazao kad jos imam pola kutije Zolofta,a covek je da ne verujete,mrzi svoj posao,nema zivaca slusati tuddje probleme,jedino pozitivno je to sto hoce da ti da recept za sta god trazis,ali jebiga treba znati traziti. Nemam sad inspiraciju da ista napisem,bas sam htela malo da procavrljam a za to nam i jeste ova tema!!!
Bravo,Lunice,srce,ja cu biti stalan pacijent na tvojoj terapiji! hehehe :D
CMOK
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hej...
idi kod psihologa. Psihijatar je samo za lijekove.....
Treba ti neko ko ce te slusati s paznjom i ko voli svoj posao. Za tvoje dobro.
Tebi ne treba recept...tebi treba dobra terapija i razumjevanje. Mislim ne treba ti samo recept. To ti moze bilo koji doktor dati.
ZAto nadji nekog psihologa ne neuropsih ili sl....pa ces vidjeti razliku.
Kod ovog idi po tablete dok trebas a kod drugog za ono sto ti stvarno treba :wink:
Drago mi je da vam se svidja ideja.....
cmok cmok

ps. nadam se da mi niko nece zamjeriti i da moderatorima nece smetati ovako nesto. U naprijed hvala..... :-D
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Bravooo Lunaaa :!: Heheh!!! A e, 'opet zachatavate temu' - a jebi ga - što možemo kad ne nosimo kapu, pa ... znate već - pa aj ti šuti kad ti je došlo nešto reć, zato da ne bi začetava eh eh eh ...
Uh moram se spremat a ja tu zasila, Bož' sačuvaj
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

djeces( hahahah).....nema veze ovdje je sve ok :wink:
nadam se da je to ok...
naravno nema psovanja i nekih glorifikacija dopa i sl.....
a ostalo je ok.....pa sta ima?
kod mene virus!!!!
trojan.
srecom stavih norton danas pa se evo borim cijelo vece s njim.
Pazite se,....stavite virus protection na kompove-eto norton ima 90dana trial-dzabe.
A dobila sam ga kroz aol messenger....neki windows update folovi kao...e u tome.
Ne boj te se ne mogu ga ovdje staviti ili nesto sl...samo vam ga neko moze poslati pa se protektujte :wink: i zazelite mi srecu
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Ne valja Norton,bolji je Kaspersky. Preporuka :wink:
Image
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

:smt026 Da,da,daaaaaaaa.Pozdrav svima nama
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

I norton i kaspersky su VELIKI i IZVIKANI programi. Detektuju oni preko 90% virusa, nije to problem. Problem je sto ti oni koriste 30% resursa kompjutera. I to je ono sto je mene uvek nagovaralo da ne koristim antivirus softver. Naravno, na kraju uvek dodje virus koji mi sjebe nesto i posle se kajem: sto nisam mogao da trpim taj glupi AV? I onda se pojavilo resenje: mali, zgodan, ne zauzima mnogo resursa, updejtovi su mu relativno mali (sto je veoma bitno za ljude koji koriste dial-up). Znaci ako ga updejtujes jednom nedeljno, trebas skidati malo vise od 100kb. Nije lose povremeno skinuti i S_T_I_N_G_E_R i njime skenirati kompjuter.
A onaj AntiVirus o kome sam pricao se zove AVG. Jedino sto je kod njega problematicno je to sto nikad nista sigurni sta je uradio sa fajlom u kome je nasao virus. Al' sve u svemu dobar programcic, ja sam ga trenutno obrisao da bi malo experimentisao sa ostalim programima... al' me mrzelo pa sam sad bez AV-a. Naravno, firewall vam je OBAVEZAN!
Mozete i probati i resenje koje se zove BitDefender, program koji u sebi ima i Firewall i Antivirus.
Bezbednost nikad nije na izmet!
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Rentone - 'ukrao' si mi foru - i ja rečem za nešto da 'nije na izmet' hehehehh - a virujte Rentonu za ove programčeke jer je on čovik od struke, eto samo to da vam kažem i da vas pozdrrraaaaaviiiiimmm: doooooooooobrooooo vaaaaaaam jutrrrrrrrrrooooooooooo, tj. dan! Cmok svima, nadam se da vam je glava lagana i da niste vezani
Locked