TEMA: NISTA!!!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

Luna,ne brini za to sto pise za neki lek,eto na primer moj tata pije neki lek za smirenje a pise na internetu i na leku da se daje epilepticarima!!ali sluzi i za smirenje! a katapresan ti je prvenstveno za spustanje pritiska,no isto ga prepisuju za smirenje,znaju doktori sta rade :wink: a i logicno,kad se covek nervira,digne mu se pritisak!
Super sto imas s kim da se druzis,bas mi je jako drago,ides i na AN,nisi barem kuci non stop.
Aj ljubi te tvoja seka maja,izvini sto sam bila onako nadrkana pre neki dan CMOK
Image
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Eeee zbilja, zaboravili mi ovu 'temu' ... aj lupi Ramona, kaže hehe ... evo u glavi mi je Luna kako kaže da je biće pobrkala lončiće (a nije, al eto) pa mi smišno haha brkenzi lončićiće everi dej, jes aj brk :-D
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Post by M4j4 »

cmokenzi,kikiriki,everi dej,giv mi madr lajf anadr
ju kakav mix :-D
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ehh stara dobra vremena
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

da da Ester tako je bash. Nadam se da cemo uspijeti...svi. I da cemo barem na ovoj temi...imati neku normalu ...ja svadje ovdje necu dopustati...odmah da vam kazem. Ako nemate nista da kazete...hehehe...nemojte ni pisati..... :-D ester(sega moja drugarice se tako zove)....gdje si u usa(ako nije bad da kazes..ili mozes na pm)...cisto onako...
one day at time ljudi.....!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

hehehhe...jeste kako nije. Ja sam tamo gdje i muhe umiru od vrucine ljeti :-D ...inace ga zovu the hottest city hehehehe. AL ne zato sto je extra nego zato sto je fakat vruce. Javi se na pm ako zelish. A za thanksgiving...ma trebala sam ici...al ostala sam kuci. Pa smo ovdje ..zajedno rucali i to. Nisam bas naj danas pa reko' neka me kuci. A ti???
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

ester

Post by mise en place »

Ove prilike da te pozdravim i dobrodosla..mada si mozda duze tu od mene
Drago mi je da si clen toliko dugo,kratko vremena,samo tako.

pozdrav
mise

neboj se avatara ,nece ti on nishta
M4j4
Posts: 596
Joined: Tue Aug 23, 2005 10:29 pm
Location: ucmala sredina smor-city

Re: ester

Post by M4j4 »

mise en place wrote: neboj se avatara ,nece ti on nishta
:lol:
A sta tek ja da kazem,hehehe :-D ma,ja samo kosim travu nocu,nebojte se :-D
Image
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Mise , pa gdje si ti?>??? jesi ok? Pisi....
dobro je dok je trava Majo hehehe
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ester, forum je uzas postao. Svi su fol iskreni i cisti a pola raje se puca i to uveliko. Neznam, mozda je do mene jer ja sam razocarana u zivot, sebe a pogotovo druge. Mozda sam negdje na dobre sihre nagazila ili mi je neko dobru ono crnu (woodoo) magiju nabacio. Posto i jesmo na temi NISTA...DALI VI VJERUJETE U TAKE STVARI??? DALI IKO IMA ISKUSTVO S TIM SRANJIMA???

Ja licno imam osjecaj da me neko prokleo pa imam uzasan i tako crn pogled na zivot. Volila bi da mogu da se promjenim i ako iko ima savjet kako da to ucinim RECITE jer mi je stvarno dopizdilo da na sve gledam ovako crno. Il moram nesto mjenjati ili cu se roknuti (ubiti).
Locked