Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma ne mogu ništa da pijem osim rivotrila on mi je najbolji i umiri me i dobro mi je,aj na če...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Misliš na chat - jedva sam te skužila hehehee ... a čuj, ako budeš tu za 15tak minuta još - poslat ću ti pm - trenutno radim 4 stvari, da ti ne objašnjavam sad hehe (tila san reć 'priko telefona') ... a prije svega moram ić zapalit jednu ...cmok draga dangubice :wink:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa bravo Vlado legendo, ako si odlucio svaka cast.Ali SP uffff, to ne znam bil i ja mogo da to ne gledam.A to je jetra , bas gadno ,pa zasto bolan pijes kad ti je jetra u takvom stanju.Ja inace ne volim alkohol, mislim prestao sam piti jer kad sam pjan ,ja sam jako gadna osoba i zato evo vec 3 godine joookk alkohol.Bjezi ba , koliko mi je problema samo stvorio kad se sjetim i ne pada mi napamet ni pivaru da okusim a kamoli nesto drugo.
Romonicu moj, ja tebi necu nista reci osim samo jedne rijeci, voli tebe tvoj burazer.
ZVRKSSSS, mani se ba tableta i svega toga, izađi malo napolje prošetaj i onda pred vecer se fino istuširaj i popij caj od kamilice i vidjeces kako ces lijepo zaspati i smiriti se.Znam, i ja nekada uzmem tabletu ali nekad i popijem caj sve zavisi od težine problema, a pošto je tebi to iz nicega došlo ti popij caj.Cmokenzi svima, i VLADO igras li sta jel ???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja sad idem na trening....bog mi pomogao tamo jer ne mogu da se pomerim :lol:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

E Ramona, imaju televizor ali ga nikad ne pale. To mi je jos gore... "ee da je znat di je Ramona...".


Omare, ja sam gadan kad ne popijem :D ... To za caj od kamilice je istina, smiruje. Nisam jos listao listu za vikend, ali evo sta bih ja igrao od Goodyear lige : Cibona - Reflex 1; Helios - Partizan 2; CZ - Hemofarm 1 i Siroki - Bosna 1.

Odoh izaci, cini mi se da cu eksplodirati.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Hmmm imaju TV a ne pale ga, pa koji ce im onda Tv.Svasta, dobro si ti to Vlado a evo Bohum vodi super, ali Trabzon igra 0:0 i to je dobro ,igro sam manje od 3 gola.Ljudi ako dobijem na BINGU VODIM VAS SVE NA MORE KOD RAMONE, SAMO NECEMO KOD NJE SPAVAT.Hhehehheheh,ajd odoh gledat Bingo.Citamo se
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nisam otišla na trening,jer sam prsla skroz ubila bi nekog,što će se i desiti u najskorije vreme...a baš mi je raspoloženje na nivou :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Nisam ni ja otišla na trening,ali iz potpuno drugih razloga....
Bila sam kod drugara danas,i bilo mi je mnogo dobro...malo smo učili,malo sam ja napravila neku glupost...
Dešava se,biće bolje drugi put :!:
Veliki poljubac za drugara :smt008
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Da to je istina!!! Da vidis ovdje kakvih guzli ima....aaaaa! A po citav dan sjede na stolici i jedu gluposti...a dupe se siri
Image
Image
hehehehhe

j.bem ti kompjuter i sve heheheh
sve treba kroz prozorImage
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

zvrky u gym-i lupaj onu vrecu za kick boxing....znas kako smiri ihhhh. a spavas ko beba :wink:
A to za TV-pa cista loziona.....znaju i oni sta rade. Treniraju ti zivce hehehe...dok je jednog dana ne frcnes kroz prozor ko ovaj gore komp...hehehe
zvrky a mozes se i svadjati sa Iglom heheheh
Vlado-moras piti sok od borovnice, jesti voce, vitamin b, zeljezo-moze se to popraviti. Srecom!
Locked