Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Sto bolan Vlado snimas stomak, jel sve udure.Reci mi jel to stvarno ides u komunu?, svaka ti cast ako je to tako.
Lunicu, sta je tebi?, da nije i tebe grip ufatio?, ne znam i meni je isto stanje.Nekako sam slab i trom, boga pitaj kazu raja da ima te gripe koja mrcvari ,ono polako i dugo ,bas odvratno.Nego ti drmni casu loze, da ubije te bakcile.Šalim se naravno.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

wow kakva pozitiva :-D
a tek je jutro....hehehhe
Ja mrzim glad....a stalno sam gladna. ne znam sto...pregledala sam krv (secer)-sve normalno....Kontam je.i ga....tako bih barem znala sta mi je....sad opet ne znam. Mozda je do stomaka.....kontam....ali covjece krci....umire od gladi. A jela sam....ne znam....
Cak sam i smrsala kilu-dvije.....Ludilo. Da sam ovako prije jela bila bi ko' trokrilni. Ne znam.....zaista!
Skontala sam da moram jesti cesce i po malo....ALi dojadi i to. Nekad sam znala po citav dan da ne jedem i tek navece budem gladna. A sada....non stop. Ne znam...da li neko ima slicnih problema? Koje, naravno, nije imao prije :-D
Mozda je vrijeme da se vratim fitnesu-vjezbe,kick boxing(inace super stvar....izlupas onu vrecu uhhh)....bice da je to! Jer uvijek sam bila aktivna a sada-ma nista. Nemam snage da ustanem...mrzim to.
Vlado ba...sta bih ja dala da imam tako cist zrak i zelenilo.....pa covjece....
ajde...bice bolje :wink:
cmok
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Dobro jutro svima....Ja,tek probuđena i krmeljava nastojim da se spremim,i da idem kod mog mnogo dobrog drugara....malo da učimo... :smt041
Sve vas puno pozdravljam i ljubim,i želim vam divan dan :!: PDT_Love_18
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

omare.....bice da je to! Bas mrcvari-haos.
Moram poceti da pijem noni ....prestala sam :oops:
neke vitamine, bilo sta....ne moze ovako....vucem se ko' puz po kuci....
fuj fuj!
Nekako me strah da mi se ona stara snaga nece nikad vratiti.....ona energija, volja....Da odem u gym, i zezam se tamo satima....Nista mi nije mrsko. A sada mi je mrsko da mislim a ne da dizem tegove... :(
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eh ljudi ode Omćo malo do Čaršije da prošeta, popije kahvu sa rahatom, malo sa rajom da prozborim i tako to a kada dođem javi cu se naravno.Vrijeme je sivo i tmurno ali đaba ja sam navikao da se šećem po gradu i da gledam fine djevojke.Uglavnom zelim vam ugodan dan i budite mi fini i mojne mi nervoze i svađe. :smt076 :smt040
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Lepo se provedi Omare KRALjU :!: PDT_Love_18
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Omare, nije nista ozbiljno, samo je jetra malo uvecana (166 cm)... Nikako mi nije jasno kako se cijeli nisam pretvorio u jednu ogromnu, bolesno bijelu jetru, koliko sam alkohola popio...

Fakat idem u komunu, trebam prekosutra na zadnji kolokvij i onda ce da me konacno prime. Nesto kontam, nema teorije da ostanem tamo za vrijeme SP u fudbalu. I iz zatvora bih pobjegao zbog sporta.

Ja sam tu gripu odradio prije nekoliko dana. Morao je neko iz raje preuzeti stafetu. Omare, ti je predaj Styxu.

I tako...

Sta raditi veceras ?... U pabu je promocija laskog piva, flasa od 0.5 l je 1,2 marke. Kako ostati trijezan ? Tuzicu kretene zbog nanosenja dusevnih patnji.

Luna, hoces da mijenjamo stanove ?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja i nisam baš najboljeg raspoloženja danas,mnogo sam nervozna i mislim da ću danas nekoga da ubijem ili je najbolje da sama sebe ubijem što bi stradao neko ko nije kriv nizbogčega,aaaaaaaaaaaaaaa,poludeću........
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Kato što se ne javljaš na tel? A kažeš ja zaboravila tvoj broj,sinoć smo te zvale ja i pepeljuga da te čujemo ali ništa!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Heheej ljudi, kako je danas? Hm hm, evo vidim Zvrxx danguba nešto neurozna, eli Zvrkyce, popij ti jedan plavi apaurinčić, dat će ti Pepe, znam da ih imaš, ptičice :wink: Luna nam je gladna non-stop ka zmajček, eli Luna hehe dobro je to draga, bolje nego obrnuto - a što kaže Vlado evo aj da se minjamo za stan oliti misto boravka.. Omćo, braco, ti si mi oke danas, dobro dobro super(p)ička hehe, evo Vlado u predkomunalnom stanju - a jooj mačak, pa što nema telke tamo pa da gledate tekmu, Nunićki navijači eheh - niš, zaleti se ti do mene ... evo Pepe ide učiti - ko prava dobra cura ... M4J4, di si ti danas, neeema te :wink: ... Kate draga, di si ti - kako su cure danas, je l' te slušaju? Evo ja sidin i 'vako :shock: u ekran, stvarno san u kifu s tim kompjuterom, pa yebateled raširiće mi se guzice još ... a strah me za oči/vid, sjebe ekran vid, to je neporecivo i jasno jojojoj, a ja po cili dan pip tip klik skrol tik pip klik klik ...
Image
Locked