Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

tako pise.....Ha Zvrky???
Ja rekla....ona napisala....sve u svemu-istina. naravno nisam ja to izmislila...ali zna zvrks o cemu ja pricam...heheheheh. Samo da znas da se salim-za svaki slucaj da napomenem :-D

Malo vi furate neke kilometre i folove jeli? hehehe Ovde su milje nema kilometara....Tako da bi vam mozda bilo lakse(bez kocke mislim) :-D
archy-stavi sliku na fotke na ispovijestima-smanji je...i stavi-cmok
Pepe, Kate, Sivi, Zvrky, Jelena, Play,Shone,Suncice, NS NS NS-gdje steee???????
Dark ANgel, mica, Erineja,LULU????? sta se desava....????
ostali-cmok
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ehhh, evo nime opet.I naravno ,opet sam se izvalio na kladionici kooooo isćerupana patka sam došo.Hhhehe, ša ima ljudi , kako ste , jeste li se napjkili .Uf ja sam odspavao na foru nekih 5-6 sati.Dobro je i to hvala bogu.Nega vidim da ste svi tu ,joojj bas mi je drago :) .ARCHY,ARCHY đe si ti nam te ko ciganska godina.Ejjj Ramona ona ti je slikica mrak, a vidim ne javljas mi se na mobitel RAMONA, istucu te ba nemoj me sikirat.
Ej napravio sam kahvu crnu ko ugalj i evo, cek da srknem, ohoooo ma hajde nigdje nema zemlje ko BOSNE samo rado ove kafe bogomi. :-D Naravno da neko ne misli, ja se ovako samo u sali izrazavam.Ehhhh, sta ono tjedo reć , ahaaaa i opet sam ti Vlado care izvrnuo na Interu đaba meni i - ili plus golova ja vazda fulim , doduse nisam fulio prije neki dan ali eto posreci se nekad.Cek malo da srkenm, ohooooooooo.Ljudi ljubim vas, dođite kod nas na kafu, da tracamo komšiluk, da igramo flaše ( đe mi to pade na pamet) hhheheheh.Ajd
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Samo da kazem moderatorima, ja znam da ova stranica izbija od koncepcije foruma.Ali iskreno da vam kazem, ova stranica mi daje snagu da pocnem dan sa merakom , jer cim se ustanem prvo sta uradim jeste , pristavim fukaš, eh onda sjednem i upalim kompjutor i uzivam u ispijanju kafe i pricanju sa mojim drugovima.
Tako da molim sve moderatore da uvaze ovu moju molbu i neka ostave bar ove stranicu za jedno intezivno druzenje.Ono bez ikakvih tema, kako ce provesti dan ili imaju li problema.Hvala Mustafi,Saneli i ostalim.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Braco jebentimišajarca tvoga - nemam poruka na mobitelu - a ja sam mislila da'š bar ti imat koju, a izgleda meni da si i ti bez poruka, eli? Nismo se čuli odonda.
Evo kaficaaa
Image Image
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ohoooo,evo fuka, toooooo.Ma ti znas sta ja naj, naj,naj vise volim .A to je kafa, ne mogu ja zamisliti jutro-dan bez kafe.Bez svega mogu, bez cigara, bez rucka ali bez kafe jooookkk.Nemam ni ja kredita na mobitelu a eto to se vazda desava pred kraj mjeseca kad sam kokuz.Hehhe, inace Rmonicicu sta inace radis, stani malo srrrrrrkkkk.Hhehhehe
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Heheh srrk srrrk - a evo i ja srrk srrk - ali stvarno - evo me s kaficom ispri ekrana - jope zvizdin u ekran - ja ljudi inače pretjerujem s ovim kompjuterom - pa da što svrhovito radim, reka bi čovik aj, nego forum i sve neka zajebancija i jao - hehe - braco je l' dobra kafica, je l' ti slatka puno (ja usula jebi ga) :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Luna naravno da znam o čemu pričaš...posle kiše...SUNCE...hehehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Izgleda da ce me ufatiti gripa, evo boli me glava, koljena, i polako gubim snagu.Jooojj kako mrzim gripu, mrzim, mrzim, mrzim.Jooojjj, kako sam bolestan, maloprije ko fol izašao da popijem kafu , hejj zamalo nisam zaspo u kaficu.Ma na znam sta da vam kazem.Inace ovde je vrijeme fuj, ne znam sta je gore vrijeme ili ja sam.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
starkid
Posts: 136
Joined: Fri Sep 02, 2005 2:36 pm

Post by starkid »

ma vreme je gore, 100% :) :) :)
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ništa ljudi vas dragi Omćo je hastaaaa.Bogami ce me ufatit grip.Ko zna možda je to i pticiji grip.Ako je to to, ajde da se fino izljubimo.Hhhehhehe :oops: De da vidim koliko mi je temperatura, ufff 37-9 pa ja znao sam.E sad bi opsovo ali necu.
Locked