Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

naprotiv

Post by mise en place »

mislim da ipak treba sve reci,gdje ces veceg opterecenja nego od ovog moga ali ja to za sebe,jebiga treba sve reci bilo to i ono najcrnje pa u tome i jeste fora ,ti cuti pa ce ti ta muka preko vene onda valjda van.Nemoze to tako ,mislim ja treba biti spontan i sve reci ma kakva istina bila d.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ništa,ništa Ramona je moja SEKA ona meni moze reci sve sto hoce a isto tako vjerujem da sve sto mi kaze drsko,lijepo,ruzno,slatko ona to kaze zato što me voli i zato sto i ja nju volim.Sunce drago burazerovo!!!! :smt060 :smt058
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare druze jesi li se malo bar smirio?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja sam na četu pa ko hoće nek se pridruži,ako ne onda ću sama sa sobom tamo da ćaskam,hehehe :lol:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Ja sam se upracvo vratila iz Zvezdara teatra....Bila sa kevom na nekom prijemu,i pozorišnoj predstavi...i malo sam popila :partyman: ....
Shone je jeo prase....Jadno prase....sad sam mu rekla....jadno malo prase... :smt117 (ovo je kokoška ali nema veze)
SLAVA TI NIJE OPRAVDANJE :!: :!: :!: :smt044

Šta mi vi radite večeras????
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ništa ZVRKSS ,cak je gore nego sinoc drugic moj dragi.Jooojjj kako sam živčan, opet ljudi Omar ne spava , 4-ta noć kako nema spavanja.Divno,lijepo krasan preduslov za jedno fino ŠIZENJEEEEEEE.Ljudi ja cu vam samo reci da djelujem izgubljeno i nemocno,jer ne znam sta da radim sa tim mojim snovima i sta sa Metadonom.Ma dobro Metadon se zna kad-tad se mora skinuti,tu nam sta se raspravljat.Ali sta sa ovim,danas nakon 2 gdoine i 9 mjeseci iskreno govoreci i bez imalo stida i dvoumljena.Imao sam veeellliku želju da uzmem heroin tjžuto, ali eto sticajem okolnosti,drugova,drugarica,sestri i brace ja to ne uradih ,zato sad hoču da naglasim KOLIKO OVAJ FORUM VALJA NAMA OVISNICIMA, EVO DANAS JE SPASIO MENI ŽIVOT.
Sve je to fino i lijepo ali ne moze uvijek forum sprijecavati kad zagusti,ne znam živ sta da radim.Svasta sam pomislio, da uzmem a da nikom ne kazem i da se pravim budala.Ali ja sebe znam, ako uzmem danas ,eto mene i sutra,znaci jedan problem vuce drugi za sobom.Ljudi razapet sam koooooooo,reci te mi,JEL DE DA JE NAJBOLJE RIJEŠENJE OTICI SA OVOG SVIJETA????
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nije to rešenje Omare moj,to je beg...a svi imamo takvih trenutaka...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

OMARE,RETKI SU LJUDI KAO TI,I TI ZNAŠ KOLIKO TE JA CENIM I POŠTUJEM :!:
Molim te,sedi razmisli,smiri se malo-uvidećeš da to nije rešenje,jer sreća i smeh te čekaju iza nekog ugla života-ja ti garantujem...
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Evo razgovaramo, kako mi to mozaes Pepi reci, hajde sjedi ,razmisli,i uvidjeces.Sta cu ja to vidjeti, ehjjj ,sta,svi mi budimo realni,molim vas.Normalna djevojka nece za decka imati ovisnika i tacka.Drugo,gdje god se zaposlio, prvi onaj avaz o mojoj prošlosti,ko sam bio ,ja automatski dobijam otkaz,jer sam ovisnik.Puno,puno Pepi se skupilo u ovoj maloj dusi, ne mogu ba vise.Ja živim sam od 1992 Pepi, ja sam rucam,pijem kafu,jedem,pricam.Bolje je biti u rahatluku,bogami,sve mi je gore i gore ,evo 4 noć nista od spavanja.Divno
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Znam da ne postoje te reči koje ti mogu olakšati situaciju...ali....Veruj mi,devojka koja te bude volela voleće te zbog tebe samog,i tvoje ličnosti,i neće joj biti bitno da li si bio ovisnik-u krajnjem slučaju nisi seriski ubica!Ovo mogu da ti potpišem!
Teško mi pada tvoja samoća,i kada bih ikako mogla da ti pomognem,veruj mi da bi to uradila,ipak znam da nemaš ništa od mojih reči...
Probaj da se okreneš sebi i stvaranju svoje sreće-nadajmo se da ima Boga,i da će ostale stvari same od sebe doći.
Locked