Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

idel braco narkomani?
fanatik imal jos kave za umorna apstinenta?
btw tipkovnica... moja je do prije mjesec dana bila posve ok a otkako se opet navukoh - evo je sva sprzena. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mogu vam reći da sam i ja spavala do sad ali ne od sinoć nego od popodne,mrtva sam bolesna i garant ću da zakačim neki bronhitis,ili upalu pluća....treba mi čajjjjjjjjjjjjjjjjj koji toliko mrzimmmmmmmmmm,Šta vi radite ljudi?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ja se spremam da odem na pivu, dvije... Mozda prethodno napisem jos ponesto u wordu. Pukla me inspiracija maljem po glavi.
User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

ja sam uparanoisao kako cu dobiti pticju gripu jer mi imunitet trenutno slab i odlucio sam danas cijeli dan ostati u kuci navucenih zavjesa i zatvorenih prozora. :D
najvejrojatnije cu nejveci dio dana igrati morrowind koji nikada da mi dosadi.
i am what i am and what will be will be
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E Vlado blago tebi ja nemam s kim nigde,svi nešto imaju neke obaveze ili ih mrzi ili su već negde otišli i tako a rado bi popričala sa nekim,pa eto dođoh ovde da pričam sa vama....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Šta radim...
NERVIRAM SE :!: :!: :!:
Opet mi je uključen burazerov jebeni program za skidanje muzike i komp mi je tako spor aaaaaaaaaaaaaa :smt021
I tako sedim pored otvorenog prozora u bratel majci i smrzavam se,bolje rečeno drhtim,a keva me cima da popijem lek....a trbala bi da počnem da učim,a burazer spava,a ja sam popušila paklu u roku od sat vremena,i cima me psihopata :smt066
Ma sve u svemu standardna situacija :smt032
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

E ja ne mogu više,stvarno sam odlepila,mislim da me opet neće biti neko vreme jer je ova moja nenormalna mama,poludela i uopšte ne znam šta hoće od mene,eto taman sam se smirila i opet mora da sere...volim vas sve i prijatno...........Dođem ovde da sa nekim proćaskam ali i odavde me teraju sad ću sve da razlupam pa neće niko da koristi kompijuter....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

nektar pivo,popij i zakucaj

Post by mise en place »

neznam ljudi nekada sam i to praktikovao,opijem se do besvjesti onako los,last exit,ali jebiga onda padnes mrtav u krevet i sova.Tacno znam gdje bi me to pivo sada dalje odnjelo(u ckupi ljepu) pa nazad jos gore.Pijem caj na hektolitre "long live kamilica"sta cu nema mi druge a i mrvica mi je predlozila neku meditaciju pa nije bilo lose par je prosjo par minuta.Skonto sam dok napisem jedo slovo tresem desnom i ljevom nogom jedno deset puta.Kad bi bar naucio pisati nogama d.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

wow kakve loshe vibracije uuuuhhhh....... '
Sta vam je? Joj i ja tripujem da cu dobiti ovaj flu-kaze umrla neka zena vec a ocekuju da umre do 5ljudi ove godine u mojoj drzavi od prehlade. AAAA-naravno ja hipokondar odmah kontam kako cu to biti ja jer mi je imunitet 0. I stalno imam temperaturu i nekakva sam sva nikakva....i onda dodjem ovdje i vidim da ste i vi nikakvi pa mi je onda lakse da budem nikakva s vama :-D
heheheh
odoh....ne znam tacno gdje ali idem....caos
zvrky-ma kazi mami "neka bona mama sta ti je....popusti me malo"! Mrzim kad se to desi...
pepe zatvori prozor i ne daj nikome da te cima.....to je to :wink:
Omare-pij svoje tablete i polako samo.....pricaj s nekim o tome svemu.....izbaci to iz sebe. Napisi sve na papir ako nista......pomoci ce. Mislim, vrijedi pokusati
Vlado....bas ti je lijepa tastatura sada......ko crna ovca hehehe....nemojte ljudi biti destructive....sta vam je.....udahnite duboko...popijte malo caja od kamilice i sta god jos hocete :-D i polako
eto ne znam......svi ostali.....bye bye
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

E,Lunice Lunice.....
Zajebane stvari se dešavaju večeras....Ja sam se tako unervozila da ću :smt066 ....UHHHHHHHHHHHHHH :!:
Locked