Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

e vlado, kad je banja luka dobar grad sta je rupa onda tek. banja luka bila i vazda ce biti rupetina
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Majke mi, primjetio sam kad sam ja tu, nema nikog.Čim ja odem ,odmah svi dođu.Jel de svi me MRZE!!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Ime, jebiga jeste mala. Koliko je ovdje furaju na TV-u kao grad, ja sam mislio da je zajebala Mexico City.
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Omare, jebiga :).
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jest, jest Vlado.Jarane čir ako ne zaradim za 2 mjeseca evo glave ba.Pa ,ma ne mislim glupo je ovako Vlado da ti pricam a nema listica da ga vidis.Mislim, to je nemoguce sta sam sve pogađao a gdje sam pao.Jebo me, a ja sam stvarno primjetio da me ovde svi IZBJEGAVAJU, ma odo ja ba.
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

ma nije omare, vec ja ssam na poslu pa kad imam malo slobodno vise volim sa vama nego sa kolegama. njih cjeli dan gledam. ja ti nisam stalno ovdje. sinoc sto sam bio je cista slucajnost jer sam krenuo na koncert i uz put u net cafeu da provjerim u koliko pocinje, osta. hajd dobro je da me vedad banova pa stize na koncert.
vlado, mali grad ali rupetina. najnafuranija mahala na svjetu
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

"Ime nije vazno" Ma drug ,hahahha nisam ja to napisao za tebe ,hahaha nego za sebe, ali nema veze znam ja da ti rijetko dođeš ali ipak dođeš.Ipak i to je nesto, jel tako.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
pepeljuga84
Posts: 1057
Joined: Mon May 09, 2005 10:07 am
Location: Beograd

Post by pepeljuga84 »

Pa gde ste vi meni moji dragi drugari :!: :smt041
Ja sam sad ustala(inače sad je 19:15),pa reko da svratim kod Omara :smt049 na kaficu....pa gde bi otišla?
Pošto me mrzi da se obučem i izađem,ostaću celo veče kući,i smoriću se....već sam se smorila a ni kafu nisam popila :prayer:
Dobro....sve dok sam ovde na forumu dobro je :finga:
Možda spava sa očima iznad svakog zla,
Iznad stvari iluzija,izvan života,
I s njom spava,neviđena,njena lepota;
Možda živi i doći će posle ovog sna.
Možda spava sa očima iznad svakog zla.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Ejjj raja, ovo je danas 12-ti put da mi kompjuter zaledi.Evo kunem vas se svima koliko vas ima na forumu,ako još jednom zaledi.Onda ce ostati zaleđen do kraja njegove velike funkcije.Izvršitelj, Omćina desna šaka :smt024 :smt015 :smt021 evo ti,evo ti :smt021 :smt021 :smt084
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

hahahahhaha. Ja sam prije desetak dana pisao neku pjesmu i dobro mi krenulo i onda me sjebo kompjuter. Zato sam mu odradio tastaturu, bas sam je onako sa uzivanjem izlupao. Sad imam bijelu centralnu i monitor i novu crnu tastaturu.

Nesto imam osjecaj da veceras necu piti caj. :)
Locked