Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Naša raja kod Omara na kafi!!!

Post by Fanatik »

Uvijek sam imao ovu stranicu i to odkako sam prvi put dosao na ovaj forum.Ja,Ramona i par starih frendova stalno smo se nalazili u jutarnjim casovima na kafi, naravno ja i ovaj put otvaram nasu stranicu sa ciljem da se druzimo, pricamo, da se pomazemo kad je neko loše i ono najvažnije DA SE PAZIMO.
Želim vam ugodno druženje.Voli vas vaš brat Omar-Fanatik
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Image
cmok....
odlicna ideja....
problem,uspjeh, pad...sve...bas ovdje uz kaficu.

ps pa dobro nije bas kafica ali i cokoladno mlijeko se racuna jel de?
laku noc......tj dobro jutro
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Pa mislim ko voli sta da pije neka pije jel tako, evo na primjer Ramona voli makijato, ja volim onu pravu crnu Bosansku kahvu sa rahat lokumom.Uglavnom cilj je da se druzimo, i da se volimo. 8)
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Di si, braco dragi? Dobro ti jutro, tebi i sviiimaaaaa! Dojdite na kaficuuu! Ja bi bosansku kahvu pravu s rahat lokumom jooooooj A ŠMRC !!! Ovako u kafiću cucin makjato, a doma pijem nesicu (onu što je na slici bila zakačena na infuziji hehe)
Image
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

I ja sinoc nisam mogao da spavam, sve kontam da je do punog Mjeseca. Gadno tripujem, cim vidim jebeni mjesec niko ne moze da me uspava... A ja nocu nemam kompjuter pa moram da se zajebavam sa stihovima. U Banjaluci barem imaju Spice Platinum :-D ., od 23.00 do 05.30, bolje gledati njihov program nego pisati poeziju.

Hej Omare, znam i ja dr Senu. Mislio sam da i tebe lijeci jer sam procitao da ides na Crni Vrh po terapiju. Ja sam prosle godine, kad sam bas bio debelo zaglavio u govna, otisao tamo da se cupam. I doktorica mi izasla u susret - odobrila mi metadonsku terapiju iako nisam iz kantona Sarajevo... Ja sam otisao 3-4 puta i onda usro stvar. A bio je i neki doktor, nije mi se svidio. Pola sata smo pricali i tip je naizmjenicno otkrivao tocak i toplu vodu.

Nego, knjigu nisam napisao. Imao bih vise mira da kompjuter instaliram na autobuskoj stanici... Jebes ovo. I jebes talenat. Mijenjam talenat za garsonjeru u Honoluluu, cim nadjem levata.

A sta se desilo sa Drakulom ? Da mu nisu, jebiga, kanibali u bijelom izvadili cijelu jetru i napravili pastetu ?!

Drakulaaaaaaaa, javi se jarane. Jesu li ti oni radili biopsiju ili autopsiju ?...

Ovdje je strashan dan. Pozdrav ljudi.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Vlado razabu slusaj ovo.Odigram Udineze x, odigran Panatenaikos x,odigram Arsenala 2,odigram Ajaxa i čak Bayerna 1 i na kraju odigram Mančestera 1 i poflanflam 657 km.Jaooooo i reci ti meni kako ba da spavam.A maloprije ti sve ovo napišem i sve se ba izbriše.Ne znam kako, iz cista ba mira ,klikkkk i pušing.Buraz, ma hajde mi smo osuđeni na BAKSULUK.
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

Mogla si stavit malo veću sliju hehehehe :wink:
Sori, zezam malo, al stvaaarno ti je veeeeelika slika
Image
User avatar
styx
Posts: 247
Joined: Wed Jun 01, 2005 4:40 pm

Post by styx »

Evo, svratio i ja na kafu. Fanatik, sta bi, kako bezze pade na kladionici? Mene jednom zafrkao Deportivo za 890 km i od tada ne igram ni za, ni protiv njih. Sad se sjetih, ima jedna dobra pjesmica o kladjenju, pjeva je TBF i zove se Papilova. Pravo dobra stvar. Hajde, pa se vidimo (akobogda).
Pozdrav Ramoni, Luni, Vladi, Archy,m4j4-i, pepeljugi, zvrky, shone - u ... i tako redom.
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

koju sliju???nisam je vidjela...
ja sam bila sjebala stranicu sa mojom slikicom al sam je sklonila hehehe sjebah forum ....
al je gotivna-ona soccer u BiH :-D
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Slusao sam Papilova, neka rege zajebancija. Meni poslije lijecenja od dopa ne gine lijecenje od kladionice. Tresem se i znojim ako ne odigram barem jedan tiket dnevno (jedan mi skine krizu). Omare, ja sam Bayern igrao 0-2 golova, a Barsu 3+. Genijalac... Zato vec dva dana i kafe pijem na ler. :)

Pepeljuga, Shone, Archy, jeste li polozili te ispite ???

Ako jeste - da pijemo.

Ako niste - da pijemo.
Locked