Naša raja kod Omara na kafi!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
palefaced
Posts: 351
Joined: Wed Oct 26, 2005 6:33 am
Location: usa, baltimore, MD

Post by palefaced »

Luna wrote:Ma ko te bona zaboravio??? Pa zar je to moguce????
Nisam....kad pozdravljam sve....nikad te ne zaboravim....pogledaj i sama.
SVe ljude nabrojim.....-mislim one koji su tu trenutno.
Da da Palefaced-znam....ima i pie eating. To bih mogla ne znam baws za steak. heheheh
neka polako....svi vemo mi biti ok jednog dana :wink:
jel tako?
ma pa treba to drugacije gledati... ok smo mi i sada. ;)
ne treba gubiti samopostovanje... samo stvar je u tome sto bi mi zeljeli jos vise, sto je potpuno regularno... a u tome mozemo i pomoci i kociti jedni druge.... ovisi kako se postavimo jedni prema drugima.
ja znam cesto nesvjesno znam djelovati bahat i arogantan jer takav nekakav i jesam u prirodi posto sebe smatram nekakvim alfa muzjakom... ali ako mi se na too ukaze da sam prema nekome ispao takav bez namjere da samo htio biti - ocas ja umeksam. ;)
a pie eating sto se tice... e tu bih ja dusu ispovracao meni se cini :D ali stejka sto se tice.... uhhhh!
ja sam ti onaj klasicni dinaroid koji kada zarije ocnjake u nekakav praseci polukrvavi but hrskave koze dozivljava onaj iskonski ekstaticni kick lovca koji je upravo toljagom zatukao plijen i osigurao si jos jedan dan prezivljavanja. :D
i am what i am and what will be will be
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

buenas dias konsumenti-traficante

Post by mise en place »

E ljudi dobro vam jutro ili kako kome,nekako mi je ovde kod Omara na kafi najbolje,poslije ovakve jedne noci,dabogda se ne ponovili pa i odspavao sam sat i frtalj ili manje vise,nego vec je puno bolje.e pa da sad pristavimo(priturimu)jednu dekofeinsku(izvini Omare) ali cuka vec iovako samo sto ne iskoci na tastaturu,ma dobar sam ja (kakvih ima na stocnoj pijaci) d.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

hhhehehee, ajd dobro ako je vama ovde dobro onda je i meni.Ljudi nisam dobar,jookkk.Lude misli mi se motaju po glavii, a to ne valjaaaaaaa.Hmm moram skontat nesto sta cu radit da izbijem tog crva iz glave ako ne uspijem odo ja ba.Ljubim vas
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pozdrav svima!

Dobrodošlica paleface i mise en place !!! Drago mi je što ste s nama.

Omare, ne daj se! Nađi neku zanimaciju. Naprimjer, možeš mi poslati onaj CD, pa da raja čuju tvoju muziku. Vjerujem, da nestrpljivo čekaju.

Ja cijeli dan čitam nove postove na forumu. Samo pišite. Forum je zato tu.

Čuvajte se :)

Sanela
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

gdje ces ti covjece

Post by mise en place »

da Omare mislim na tebe gdje ti ode ba..daj ovde si na pravom mjestu to vec znas bolje od mene d.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Jojjjj.jooojjj Miseee jarane.Koji bučkuriš se pravi u mojoj tintari.Gledam telefon a bogami i on mene.Pa ono znate,pođe ruka sama pa se vrati,pa sve tako.Ma joojjjjj kako sam depresivan i s.eban pa ljudi dragi ja cu se bacit sa balkona ( hej a ja na prizemlju) eto svasta.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Nemoj nogu ces jos da polomis,sobzirom da si u prizemlju.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Ramona
Posts: 846
Joined: Mon Apr 18, 2005 9:18 pm
Location: ee da je znat di je Ramona...

Post by Ramona »

To ka ono iz Monty Pythona 'ok, idem ja gore' - 'nema gore, ovo je bungalow' ... tako i ti - daj koji ti je bog Omare - svaka 3 dana te triba nagovarat da ne overiš ili da ne skočiš sa škalina, onih za brat jagode, i slično - daj se sredi jeba ga ti - sredi sredi mislim, ne sredi. Heh.
Braco? Mojne da te Ramona po vigla, štapon
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Mislis ovako :smt075 ,hehehe
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Slusaj Ramona nemoraš me nagovarati, a ja obecavam DA VAS VIŠE NEČU DAVITI O MOJIM SRANJIMA.OBECAVAM
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
Locked