KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
testtest
Posts: 12
Joined: Wed Apr 07, 2010 5:18 pm

KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by testtest »

Postovane,
sestre, majke, supruge, ocevi i ostali koji imate u blizini patoloskog kockara. Javljam se iz Sarajeva i zelim da vas obavijestim da je ta opasna bolest danasnjice izlijeciva. Naime, nakon dugih godina patnje i zivota sa muzem kockarom uspijela sam ga izvuci i uputiti na pravi put. Upravo smo se vratili iz Novog Sada i puna sam utisaka pa sam ih morala podijeliti sa vama. Bili smo kod covjeka koji je zaista perfektan i jedini na ovim prostorima koji se uspjesno bavi lijecenjem te ovisnosti. Za sva pitanja slobodno me kontaktirajte, razumijem vas u potpunosti. Takodje sam donijela nekoliko primjeraka knjige Ulog koju je napisao pomenuti gosp. i koja je odlicna i poucna pa eto ako je neko zainteresovan i za tu opciju nek se javi...
glorija.o
Posts: 7
Joined: Sun Jun 20, 2010 12:29 am

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by glorija.o »

"Postovane,
sestre, majke, supruge, ocevi i ostali koji imate u blizini patoloskog kockara. Javljam se iz Sarajeva i zelim da vas obavijestim da je ta opasna bolest danasnjice izlijeciva. Naime, nakon dugih godina patnje i zivota sa muzem kockarom uspijela sam ga izvuci i uputiti na pravi put. Upravo smo se vratili iz Novog Sada i puna sam utisaka pa sam ih morala podijeliti sa vama. Bili smo kod covjeka koji je zaista perfektan i jedini na ovim prostorima koji se uspjesno bavi lijecenjem te ovisnosti."

Da, kockanje napokon izlječivo!
Jedino što bih dopunila da na prostorima ex YU ima još mnogo stručnjaka koji se bave tom problematikom i rješavaju je veoma uspješno... Npr. mi u Osijeku imamo savjetovalište, odnosno radimo s grupama kockara, njihovim obiiteljima, te individualno... Udruga "NE-ovisnost"
Dedal
Posts: 133
Joined: Thu May 13, 2010 11:49 pm

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by Dedal »

Pozdrav NE- ovisnosti, njezinim zaposlenicima kao i štičenicima. :wink:
glorija.o
Posts: 7
Joined: Sun Jun 20, 2010 12:29 am

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by glorija.o »

Pozz! :wink:
Pesnik
Posts: 2
Joined: Wed Aug 20, 2014 10:48 am

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by Pesnik »

Bila si u pravu! Vodio sam sina svuda, od psihologa do vracara a sve zaobilazeci Novi Sad i Dejana. Ctam vec godinama sve na netu pokusavajuci da pronadjem resenje za kockarsko ludilo koje nas je snaslo kroz kockanje naseg sina. I ja sam bio skeptican da se problem moze resiti za ssedam dana i POGRESIO SAM. Ta greska u lutanju i trazenju resenja nas je kroz neuspehe i recidive kostala preko 30000 e. I? Na kraju smo otisli kod Dejana ( mada je supruga zelela da prvo probamo sa njim ali...) i dobili nesto sto je konkretno, precizno i smisleno. Dejan zna o cemu govori i kako da dopre do svih nas u porodici. Ostali smo deset dana u NS i sve je krenulo na bolje. Ostacemo u kontaktu narednih sest meseci ali jedino sam hteo da kazem jedno veliko HVALA za inicijalnu informaciju koju sam ovde dobio. HVALA
Svim skepticima a i ja sam bio: Razmislite dobro pre nego sto donesete odluku i slusajte samo svoj glas, ne dozvolite da vam bilo koji komentar zamuti um!
Spreman sam da odgovorim svima ili moja supruga ako sam na putu. SRECNO svima koji su u problemu.

Zeljko
Pesnik
Posts: 2
Joined: Wed Aug 20, 2014 10:48 am

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by Pesnik »

Zaboravio sam da postavim sajt http://www.kockanje.org , www.kockanje.ba kao i emisiju koju bi trebali da pogledate.
https://www.youtube.com/watch?v=df7ON4P6IsU

Srdacan pozdrav,

Zeljko
Rodjeni
Posts: 2
Joined: Sat Jun 18, 2016 9:27 am

Re: KOCKANJE, NAPOKON IZLIJECIVO!!!

Post by Rodjeni »

glorija.o wrote:"Postovane,
sestre, majke, supruge, ocevi i ostali koji imate u blizini patoloskog kockara. Javljam se iz Sarajeva i zelim da vas obavijestim da je ta opasna bolest danasnjice izlijeciva. Naime, nakon dugih godina patnje i zivota sa muzem kockarom uspijela sam ga izvuci i uputiti na pravi put. Upravo smo se vratili iz Novog Sada i puna sam utisaka pa sam ih morala podijeliti sa vama. Bili smo kod covjeka koji je zaista perfektan i jedini na ovim prostorima koji se uspjesno bavi lijecenjem te ovisnosti."

Da, kockanje napokon izlječivo!
Jedino što bih dopunila da na prostorima ex YU ima još mnogo stručnjaka koji se bave tom problematikom i rješavaju je veoma uspješno... Npr. mi u Osijeku imamo savjetovalište, odnosno radimo s grupama kockara, njihovim obiiteljima, te individualno... Udruga "NE-ovisnost"
Ja mislim da nije izljecivo moze se zaustaviti a né izljeciti.
Post Reply