Jereticke misli i prikljucenija (dal je znalo biti bolje?)

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
doktor Tramal
Posts: 16
Joined: Wed Oct 21, 2009 3:28 pm

Jereticke misli i prikljucenija (dal je znalo biti bolje?)

Post by doktor Tramal »

Jel padne nekome od vas na pamet jereticka misao da mu je mozda i bilo bolje za vreme dok se radio? ne u smislu kvaliteta zivota, vec u smislu uzivanja u zivotu? ja sam strejt ko lenjir evo vec 10-ak godina (sad imam 29) al stvarno mi nekad, kad me totalno smore sva ova zivotnja sranya (choose life, choose a fuckin`big television..etc.) padne na pamet, "e to je bilo uzivanje"..i imam cudan trip, kako sam u principu i ziveo kako sam hteo, uzivao i proziveo, pa mi nesto nije ni zao kad vidim kako se sad patim a trudim se i zalazem kao nikad u zivotu...
Hajde pa raspalite...samo bih molio bez opstih (i ispraznih) fraza tipa "trebas naci sebe", "moras biti jak" i slicno..samo autentichno, pa ko koliko uzmogne.. :wink:
(s)jeb`o pajdo..
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Kakva bre crna uživancija, zaboravio si da je dopčina sama patnja.
10 godina si strejt, pa romantizuješ neke stvari. I meni se sada moj dečko iz tinejdžerskih dana čini kao šmeker iako je voleo da mi bira šta ću obući, s kim ću pričati i šta ću pričati.
all that I want is to play
Pawa
Posts: 472
Joined: Fri Jul 10, 2009 7:00 pm

Re: Jereticke misli i prikljucenija (dal je znalo biti bolje?)

Post by Pawa »

doktor Tramal wrote:Jel padne nekome od vas na pamet jereticka misao da mu je mozda i bilo bolje za vreme dok se radio? ne u smislu kvaliteta zivota, vec u smislu uzivanja u zivotu?
Zavisi šta je za koga uživanje u životu. Meni je recimo bilo uživanje da završim kurs za ronioce i napravim neki zaron kad odem na letovanje, da završim fakultet, da imam pored sebe finog i dobrog momka, da nadjem posao, da obidjem pola Evrope sa momkom i napravim dobre fotke kako neke stvari ne bi pale u zaborav, da provedem dan sa prijateljima, da odigramo partiju jamba u spremanje večere ili pranje sudova... Ima toga još dosta, ali isto razmišljam kao ti da sam proživela na vreme ono što je trebalo i da sam kad vratim film u nazad uglavnom uživala u životu, ali ne imaginarnom.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Re:

Post by saša-ex »

anfakabl wrote:Kakva bre crna uživancija, zaboravio si da je dopčina sama patnja.
10 godina si strejt, pa romantizuješ neke stvari. I meni se sada moj dečko iz tinejdžerskih dana čini kao šmeker iako je voleo da mi bira šta ću obući, s kim ću pričati i šta ću pričati.
Ahaahhahahahha....e ovo je dobro, nema se tu sta dodati.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
tess
Posts: 495
Joined: Wed Nov 04, 2009 8:19 am
Location: B. Hill Boliwood

Re: Jereticke misli i prikljucenija (dal je znalo biti bolje?)

Post by tess »

doktor Tramal wrote:Jel padne nekome od vas na pamet jereticka misao da mu je mozda i bilo bolje za vreme dok se radio? ne u smislu kvaliteta zivota, vec u smislu uzivanja u zivotu? ja sam strejt ko lenjir evo vec 10-ak godina (sad imam 29) al stvarno mi nekad, kad me totalno smore sva ova zivotnja sranya (choose life, choose a fuckin`big television..etc.) padne na pamet, "e to je bilo uzivanje"..i imam cudan trip, kako sam u principu i ziveo kako sam hteo, uzivao i proziveo, pa mi nesto nije ni zao kad vidim kako se sad patim a trudim se i zalazem kao nikad u zivotu...
Hajde pa raspalite...samo bih molio bez opstih (i ispraznih) fraza tipa "trebas naci sebe", "moras biti jak" i slicno..samo autentichno, pa ko koliko uzmogne.. :wink:
Zar si zaboravio kakvo je jutro posle radjenja dopom? Secas se sta je ocaj i kakav je mulj na dnu?Gdjica nenadjebiva se seca smekera iz tinejdzerskih dana koji joj je ujedno bio i stilista,a ti si zaboravio kakav je dop stilista licnosti.Sumnjam bas u duzinu tvoje apstinencije(voleo bih da gresim).
dal' mi steti droga leti?
User avatar
anfakabl
Posts: 898
Joined: Thu Jul 30, 2009 2:07 pm

Re:

Post by anfakabl »

Vidiš, vidiš - stilista. Prikazah ga kao tiranina, a on čovek umetnik :D
all that I want is to play
User avatar
doktor Tramal
Posts: 16
Joined: Wed Oct 21, 2009 3:28 pm

Re: Jereticke misli i prikljucenija (dal je znalo biti bolje?)

Post by doktor Tramal »

Zar si zaboravio kakvo je jutro posle radjenja dopom? Secas se sta je ocaj i kakav je mulj na dnu?Gdjica nenadjebiva se seca smekera iz tinejdzerskih dana koji joj je ujedno bio i stilista,a ti si zaboravio kakav je dop stilista licnosti.Sumnjam bas u duzinu tvoje apstinencije(voleo bih da gresim).
pa gresis..jes` vala, jutrenje je bilo bas bedak, ono do daske, al ako cemo iskreno, u principu smo svi ovde rokali pajdo zato sto smo se sa njim dobro osecali..jebeno dobro osecali..znas kako, nema skidanja sa pajda (konacnog i u glavi) dok sebi ne priznas kako je to u stvari dojaja stvar,mozda i najlepsi osecaj na svetu, ali koji ostavlja uzasne posledice i pretvara coveka u zombija...
(s)jeb`o pajdo..
Post Reply