Narkomanski životni stil...

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanski životni stil...

Post by Boban »

sanela wrote:Pa dobro Bobane, ja koristim izraz životni stil ili način življenja za bilo koju vrstu načina života, pa tako i narkomanskog života. Okej, u suštini mislimo na isto, ali su nam termini različiti. :) Različitim jezikom govorimo :wink:
Ma nemoj da ti ja dodjem tamo da vidis ko prica Spanski a ko Nemacki :D Znam gde zivis,pazi sta pricas :DPricaj pametno i budi na mojoj strani do sledeceg marta inace...
Last edited by Boban on Mon Oct 19, 2009 9:19 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Narkomanski životni stil...

Post by Big Mama »

jel mi fali - NE. jel mi falio- DA.
prvo vrijeme mi je bila takva dosada u glavi, svi i sve mi je išlo na živce. nekako je to dolazilo samo od sebe..u stvari tek kad sam počela komunicirati sa svijetom. do onda sam bila zaglavljena izemđu dva- onog svog i ovog "normalnog". ma teško je to za objasniti. nisam znala za drugi život osim svog kakvog sam vodila. i kad sam prestala, bila sam zbunjena. dok nisam definirala kaj u stvari hoću.
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Narkomanski životni stil...

Post by sanela »

BOBAN wrote:
sanela wrote:Pa dobro Bobane, ja koristim izraz životni stil ili način življenja za bilo koju vrstu načina života, pa tako i narkomanskog života. Okej, u suštini mislimo na isto, ali su nam termini različiti. :) Različitim jezikom govorimo :wink:
Ma nemoj da ti ja dodjem tamo da vidis ko prica Spanski a ko Nemacki :D Znam gde zivis,pazi sta pricas :D
Hajde dođi ako smiješ
:smt019
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanski životni stil...

Post by Boban »

Doci ce mart...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Narkomanski životni stil...

Post by Guta_Retas »

BOBAN wrote:Doci ce mart...
ja jedva cekam mart pa da se ponovo svi skupimo :wink:
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Narkomanski životni stil...

Post by saša-ex »

Vala jest...mada ja dolazim i u januaru :)
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
doktor Tramal
Posts: 16
Joined: Wed Oct 21, 2009 3:28 pm

Re: Narkomanski životni stil...

Post by doktor Tramal »

sanela wrote: Voljela bih da čujem vaša mišljenja na temu životnih stilova sada, dok se liječite ili ste čisti i prije. Koja je razlika? Šta vam fali od prije, ako išta fali.... i tako.
meni je zivotni stil manje-vise isti, osim par "sitnica"... ne cimam se za pare, ustvari super je ziveti sa saznanjem da ti pare ne predstavljaju nista posebno u zivotu, omatorio sam pa moram da radim, nemam vise gotovo nijednog prijatelja (ljudi su mi se smucili, narocito "drustvo staro"), ali u principu i dalje radim iste stvari kao i tada...i nikad me taj adrenalin nije radio, pre bih rekao da mi je stalno dizao tenziju :mrgreen:
(s)jeb`o pajdo..
winston85
Posts: 1182
Joined: Sat Jul 04, 2009 12:01 am
Location: Vojvodina

Re: Narkomanski životni stil...

Post by winston85 »

Pozdrav svima...
Narkomanski zivotni stil...
Sustina svakog narkomana pojedinca je kao sto znamo doci do robe. A sta posle?
Na pocetku to je jedinstven osecaj koje telo i nervni receptori prihvataju kao nesto strano, do sada nam nepoznato...
U pocetku heroin opija, zatim tolerancija raste i taj prvi osecaj nestaje, ostaje samo ovisnost... I taj zacarani krug zavrsavanja robe.
Dakle od milion individua svi se pretvaramo u jednu jedinku, koja govori isti jezik i isto boli...
I na kraju sta ostaje vec "skidanje", i resocijalizacija.. Navici se na njih, koje nisi mogao ni da smislis.
Ma koliko to bilo "OGAVNO" bar 100 puta je bolje od one sebicne "LJUSTURE" bez bilo kakvih osecanja osim neke bolesne
"ljubavi" prema dopu...
EPILOG Mnogo je lepse i mirnije ovako cist... Ponekad trava nikad vise heroin...
Covek koji ne nosi sat, dobro zna da postuje vreme...
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Narkomanski životni stil...

Post by Boban »

Narkomanski zivotni stil je sranje.Furanje u razne grane muzike koje kao propaganda koriste svoje stvaralastvo za prodaju heroina i gde ovce pasu olinjalu travu prevarene u svom svetu teseci se da je zelena i da imaju najbolju ispashu.Koliko serem pascu ko kruska:))
Post Reply